Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Serwer Zombie Plague

ArbuZiXX
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hej, Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego pos

Hej,
    Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego postanowiłem stworzył własny serwer.
    Jego konfiguracja jest zainspirowana serwerem na którymś kiedyś grałem, a dziś jest już nieaktywny. Jest to klasyczny Zombie Plague 4.3 z pewnymi dodatkami.
    Szukam sieci do której mógłbym nie tyle dołączyć co podjąć współpracę - potrzebuję przede wszystkim forum, adminów, reklamy i ludzi z dobrą radą. W zamian oferuję promowanie sieci CSKatowice.

Zaznaczę że nie mogę sobie pozwolić na przekazanie pełnego dostępu do serwera - raz ze względu na typ hostingu (VPS - czyli taki wirtualny komputer), dwa że po prostu nie chcę.
    Moim celem co do serwera jest żeby codziennie w okolicach godziny 17 było najlepiej 15 graczy i więcej, a minimum 10. Finansowo jestem w stanie przeznaczyć 100 zł miesięcznie na reklamę przez pierwsze 3 miesiące, przy czym wymogiem jest żeby minimalne cele były spełnione już po pierwszym miesiącu. Aktualnie wykupuję reklamę MasterBoost w Polsce ale jestem otwarty na inne propozycje. Jeżeli chodzi o sam koszt hostingu to jest on pomijalny.
    Serwer jest już w dużej mierze skonfigurowany pod względem trybu gry, nie planuję większych zmian.

Rodzaj modyfikacji serwera: Zombie Plague 4.3
    IP serwera: 31.6.69.66:27015
    Hosting serwera: sldc.eu
    Link do GameTracker.com: https://www.gametracker.com/server_info/31.6.69.66:27015/   (uwaga: boty mogą grać na serwerze gdy jest mniej niż 4 graczy)

Nick: ArbuziXX / Kucyk Ładny
    Imię: Grzesiek
    Kontakt: https://steamcommunity.com/id/arbuzixx

ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA!

Edited by ArbuZiXX
    • Cool! (+1) 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...