Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Serwer Zombie Plague


  ArbuZiXX
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Hej, Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego pos

  Hej,
  Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego postanowiłem stworzył własny serwer.
  Jego konfiguracja jest zainspirowana serwerem na którymś kiedyś grałem, a dziś jest już nieaktywny. Jest to klasyczny Zombie Plague 4.3 z pewnymi dodatkami.
  Szukam sieci do której mógłbym nie tyle dołączyć co podjąć współpracę - potrzebuję przede wszystkim forum, adminów, reklamy i ludzi z dobrą radą. W zamian oferuję promowanie sieci CSKatowice.

  Zaznaczę że nie mogę sobie pozwolić na przekazanie pełnego dostępu do serwera - raz ze względu na typ hostingu (VPS - czyli taki wirtualny komputer), dwa że po prostu nie chcę.
  Moim celem co do serwera jest żeby codziennie w okolicach godziny 17 było najlepiej 15 graczy i więcej, a minimum 10. Finansowo jestem w stanie przeznaczyć 100 zł miesięcznie na reklamę przez pierwsze 3 miesiące, przy czym wymogiem jest żeby minimalne cele były spełnione już po pierwszym miesiącu. Aktualnie wykupuję reklamę MasterBoost w Polsce ale jestem otwarty na inne propozycje. Jeżeli chodzi o sam koszt hostingu to jest on pomijalny.
  Serwer jest już w dużej mierze skonfigurowany pod względem trybu gry, nie planuję większych zmian.

  Rodzaj modyfikacji serwera: Zombie Plague 4.3
  IP serwera: 31.6.69.66:27015
  Hosting serwera: sldc.eu
  Link do GameTracker.com: https://www.gametracker.com/server_info/31.6.69.66:27015/   (uwaga: boty mogą grać na serwerze gdy jest mniej niż 4 graczy)

  Nick: ArbuziXX / Kucyk Ładny
  Imię: Grzesiek
  Wiek: 27
  Kontakt: https://steamcommunity.com/id/arbuzixx

   

  ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA!

  Edited by ArbuZiXX
  • Cool! (+1) 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...