Skocz do zawartości

    Zamknięty odbanowanie


    kondzio666
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    serwer only mirage   91.224.117.232:27015

    steam id  STEAM_1:0:604838072

    nazwa gracza  burito 

    podód  wallhack

    ban  nadany w dniu  04-22-22 13:36

    admin nakładający bana  Speedu 

    link do stronki z banem            SourceBans - Lista banów CS:GO (cskatowice.com)  

    link do stornki dem które nalezy obejrzec    GOTV - Only Mirage | 1shot1kill.pl    demka jeszcze nie ma bo odrazu pisze odwołąnie bo gralem czysto i prosze to poogladac 

     

    coś od siebie rozumiem że admini maja dosc zerowych kont i banuja z automatu albo nie popatrzą na gracza rozumiem to bo sam jestem adminem i też mam dosyc tych kont ale banuje sie osobe winnna bylem kulturalny na serwerze nikomu nie przeszkadzalem wiem jak sie zachowac mam 22 lata dlaczego gralem na zerowym koncie i cos tam gralem mam globala i nie chcialem nikomu utrudnbiac rozgrywki toszke smieszkowalem ale zachowywalem sie  odpowiednio 

    link do mein konta  Społeczność Steam :: kolegaklocek (steamcommunity.com)

      rozumiem dlaczego admin w pospiechu mnie zbanowal ale nie chce tez byc zbanowany na moim mein koncie bo gralem czystko i jestem tego 100 % pewny 

    Proszę o podejscie do tego powaznie poogladanie demka bo przeciez od tego one są sam prowadzilem serwery w cs go i wiem na czym to polega rozumiem zagapienie sie admina rzecz ludzka sie mylic rozumiem i z góry dziekuje za przyjrzenie sie sprawie  i potraktowanie mnie poważnie do sytuacji.

    ps: gdybym gral na czitach nie pisal bym odwolania i nie wysylal linku do demka i nie tracil czasu administraci i ludzi bo wiem ile was to pracy kosztuje  sam kiedys zabnowalem taka osobe w pospiechu wiec nie mam urazu do admina      pozdrawiam i życzę miłego dzionka mordeczki.

     

     

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!