Skocz do zawartości

    Zamknięty [Druga Szansa] Guciuuu


    Guciuuu
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick: Guciuuu Powód bana: Wrzuc Screeny Na Forum (Nie wrzuciłem bo byłem na WH) Dlaczego to zrobiłeś: Jakoś niedawno testowałem  czy jest automatyczny ban za opengl32.dll (spytalem sie @  MO

    Serwer nie służy do tego, żeby gracze sobie testowali blokady czy jakieś pluginy (serwerowe). Gracz na serwerze ma tylko dobrze się bawić i grać zgodnie z regulaminem.  Każdy w życiu popełnia błę

    Ja uważam że nie pierwszy raz używałeś wh przyglądałem ci się z 2/3 dni i ss miałeś dostać wcześniej ale tylko to że jesteś stałym graczem i masz topkę mnie powstrzymywało i chciałem się upe

    Nick: Guciuuu

    Powód bana: Wrzuc Screeny Na Forum (Nie wrzuciłem bo byłem na WH)

    Dlaczego to zrobiłeś: Jakoś niedawno testowałem  czy jest automatyczny ban za opengl32.dll (spytalem sie @  MOKRY LUCKY LUCK czy moge sprawdzic i mi pozwolil) i okazało się , że nie było poinformowałem go o tym i po tym od razu pojechałem do domu (byłem wtedy u siostry na laptopie) i pograłem sobie normalnie u siebie w domu z 2 dni i znowu przyjechałem do siostry i zapomniałem usunąć ten plik i coś mnie podkusiło żeby sobie pograć na tym wh , pograłem z 10/15minut i dostałem bana za ss'y.

    Co zamierzasz zrobić w tej sytuacji: Jedynie co moge w tej chwili powiedzieć to przepraszam - Inni mogą sobie pomyśleć , że jestem jakimś cziterem co wbił topke na wh ale tak nie jest ;/ Żałuję tego co zrobiłem i postanawiam poprawę.

    Pokuta: Finansowo

    • Ja pierd*le 4
    • Zmieszany 1
    MOKRY LUCKY LUCK MOKRY LUCKY LUCK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Potwor z Piekiel
    • Zmieszany 2
    • Dzięki! (+1) 1
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Potwor z Piekiel Potwor z Piekiel,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!