Skocz do zawartości

    Zamknięty PUBG - Model F2P


    Letaryat
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nasz ukochany symulator kampienia w domkach przechodzi właśnie na model Free 2 Play. Jeżeli ktoś nie miał możliwości, nie chciał płacić to od teraz może spróbować tego tytułu. Ja ze swoich ostatn

    Nasz ukochany symulator kampienia w domkach przechodzi właśnie na model Free 2 Play.

    Jeżeli ktoś nie miał możliwości, nie chciał płacić to od teraz może spróbować tego tytułu. Ja ze swoich ostatnich doświadczeń nie polecam, chyba że ktoś lubi przesiedzieć w domku pół rozgrywki oczekując aż ktoś wybiegnie na puste pole.

    Jednakże grając ze znajomymi była to jedna z lepszych gier do zabicia czasu wraz z nimi. Dużo komunikacji, dużo smiechów, dużo kłótni o Grozę czy AWP i celowników z przybliżeniem 8. Więc jakiś sentyment dalej jest.

    W zależności od mapy - jest wolna lub bardziej dynamiczna rozgrywka (Chociażby Sanok był małą mapą przez co gra była szybsza niczym Quake).

    Widzę, że skupiają się też bardzo na przedmiotach kosmetycznych niż bardziej na grze ale może w końcu ulegnie to zmianie chociaż wątpię.

    Też dochodzi sprawa cheaterów ale jeśli gracie w CS:GO to myślę, że jesteście przyzwyczajeni do tego.

    Mimo wszystko myślę, że warto wypróbować i dać szansę - może komuś się spodoba.

    Jednym z minusów jest brak kotków przez co cała moja ocena spada do

    5/10

     

    Pozdrawiam.

     

    https://store.steampowered.com/app/578080/PUBG_BATTLEGROUNDS/?snr=1_4_4__118

    Edytowane przez Letaryat
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!