Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Propozycja - Punkty Reputacji

Recommended Posts

• Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witam. Zakładam temat z propozycją dodania więcej punktów reputacji dla normalnych użytkowników. Myślę, że 2 punkty reputacji to za mało aby reagować na posty. Poprę to tym, że gdy użytkownik @ Adri

Jestem przeciwnikiem podnoszenia limitów dziennej reputacji. Po pierwsze zmniejsza to atrakcyjność innych rang, które w ramach nagrody za zajmowane stanowisko mogą przyznawać więcej reputacji - im wyż

Witam.
    Zakładam temat z propozycją dodania więcej punktów reputacji dla normalnych użytkowników. Myślę, że 2 punkty reputacji to za mało aby reagować na posty. Poprę to tym, że gdy użytkownik @ Adrian:p lub @ lilworm dodają kotki w moim temacie "śmieszny kotek 2" (do którego serdecznie zapraszam i do uczestniczenia w nim) muszę się zastanawiać czy zaserduszkować kotka @ lilworm czy kotka @ Adrian:p . Jest to dla mnie bardzo problematyczne więc myślę, że solidne 5 punktów reputacji załatwiło problem.

Pozdrawiam.

• OMG 5
    • Confused 1
    • Cool! (+1) 2

Jestem przeciwnikiem podnoszenia limitów dziennej reputacji. Po pierwsze zmniejsza to atrakcyjność innych rang, które w ramach nagrody za zajmowane stanowisko mogą przyznawać więcej reputacji - im wyższa ranga w hierarchii tym więcej. Jeżeli tak bardzo Wam na tym zależy, a nie chcecie zajmować żadnego stanowiska na sieci to pozostaje Wam zakup VIP'a na forum. Umożliwia on rozdanie 15 repek dziennie, co powinno Wam wystarczyć.

Po drugie, im ludzie mogą więcej rozdawać punktów reputacji, tym bardziej staję się ona bezwartościowa i niewymierna, bo skoro zwykłym użytkownikom podniesiemy limit to wszystkim musimy.  Jednocześnie jest to niefair wobec osób, które już uzbierały znaczącą ilość punktów. Musiały włożyć znacznie więcej pracy w osiągnięcie takiego wyniku niż nowi użytkownicy, działa to podobnie jak inflacja pożerająca oszczędności 😉

W przeszłości robiliśmy takie akcje, ale w drugą stronę - uruchamialiśmy narzędzie do przeliczania reputacji na nowo i zaostrzaliśmy limity. Jednym słowem podnoszenia limitów nie będzie.

• I like this! (+1) 3

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...