Skocz do zawartości

    Zamknięty Skarga na admina Poranny Jeffrey


    xxeverlastxx83
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Twój nick: DeadpooL Nick admina/gracza: poranny jeffrey Steam_id admina/gracza:--- Serwer: paintball Mapa: eldorado Data i godzina: 09.01.2022 godzina 20:43 Opisz sytuację/zdarzenie: Zostałem zbanowa

    Hmmm. Odniosę się do tego że nie dostałeś bana tylko dostałeś "kicka"  To po pierwsze, a po drugie nie tylko ja widziałem tą sytuacje.  Po trzecie to nie chodzi o to ze osoby siedzace na spe

    +1, również byłem wtedy na serwerze i ten kick był w pełni zasłużony. Nie wykonywałeś celów mapy więc nie rozumiem Twojej skargi, tak jak napisałem Jeffrey to był kick nie ban.

    Twój nick: DeadpooL
    Nick admina/gracza: poranny jeffrey
    Steam_id admina/gracza:---
    Serwer: paintball
    Mapa: eldorado
    Data i godzina: 09.01.2022  godzina 20:43
    Opisz sytuację/zdarzenie: Zostałem zbanowany za żekome niewykonywanie celów mapy przez admina poranny jefrrey, podobno nie szedłem do paki no tylko w tamtym czasie miał ją inny gracz,co więcej razem zmieżaliśmy z nią na bsa, wiec?? pozostawie to bez komentaża. admin wywalił mnie za to z gry. dodam tylko że na wykonanie celów mapy mam caly czas przewidziany na rundę a ktos mnie wywala w połowie, po za ty mogę kożystać z całej mapy - a on dodał że mapa nie jest po to żeby ją zwiedzać ironicznie. to moja sprawa jaką taktykę obejmę zeby je wykonać, natomiast rozumie że ci co siedza na spectrze się nudzą i chcieli by jak najszybciej wrucić do gry. Ale to chyba nie powód że jak zostaje sam ,,ja,, i przeciwnicy to mam od razu biec do paki tak aby mieli ruchomy cel bo inaczej ban, bo mam na to całą rundę. Żądam ukarania admina za to co zrobił zwłaszcza że to nie pierwszy jego taki raz. Na inne jmapie byłem okrążony w domku, 4 graczy do mnie strzela, jest połowa rundy i co, ban wywala mnie ze nie wykonuje celó mapy. no chyba moge najpierw oczyscić drogę i bezpiecznie sie wydostać a nie dac sie zabic pierwszemu z brzegu zeby mógł wrucic do gry.
    Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):---
    • Ja pierd*le 2
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!