Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

rekrutacja na admina

GreG
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Widzę Ciebie często na TS3, jak na moje dałbym mu szansę na Okres próbny, ponieważ pomoc się przyda, a dużo chętnych na admina TS3 nie ma.    Jestem na Tak. 

Nick z serwera: GreG Imię: Tomek Wiek: 20 Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: tak Ile czasu spędzasz na TS3?: 3godziny , 8 zależy od dnia  W jakich godzinach najczęściej moż

chyba za dlugo u nas nie grasz ? przynajmniej slabo kojarze

Nick z serwera: GreG
    Imię: Tomek
    Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: tak
    Ile czasu spędzasz na TS3?: 3godziny , 8 zależy od dnia 
    W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: sobota 9 rano wieczorami tak o 19,20,23, 1 w nocy 
    Czy posiadasz admina na innym TS3?: nie
    Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: umiem banować ludzi nadawać rangi tworzyć kanały tymczasowe 
    Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: 
    Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: chciałbym spróbować sił oraz sie wykazać może nabiore u was nowe umiejętności zależy mi na waszym zaufaniu myślę że sie damy rade dogadać 
    Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: nowego admina czyli mnie do pomocy pilnowanie serwera oraz wiele innych 
    Czy jesteś w stanie płacić składki?: zobaczymy ale mam nadzieje że tak 
    Kontakt: 

•  I'm truly sorry 1

Bardzo mi przykro, ale nie dostaniesz nawet okresu próbnego, dlatego że mnie okłamałeś dziś na TS.

Zapytałem, czy często i czy długo przesiadujesz na ts, bo jakoś cię nie kojarzę xD, a ty mi powiedziałeś, że od dłuższego czasu i po kilka godzin 😂

https://www.fotosik.pl/zdjecie/cb59476ede52df71

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...