Skocz do zawartości

    Zamknięty #82 Szybka Szóstka -> MrXf


    MOKRY LUCKY LUCK
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie!  Dziś dowiemy się trochę na temat @  MrXf     ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️   1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowied

    Też zawsze myślałam nad przeprowadzką do Anglii 😒 Dobra robota ! + 

    @  MOKRY LUCKY LUCK dobra robota 😎

    qNI0TOS.gif

    Witajcie! 

    Dziś dowiemy się trochę na temat @  MrXf  

     

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

     

    1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Cześć, jestem MrXf (znany też jako Janek). Mam 16 lat (17 w marcu 2022). Najprawdopodobniej wszystkich zdziwię jak powiem, że pochodzę z Włoch. Mieszkam w Krakowie od 11 lat.
    Jestem śmieszkiem, który mało gada. Dużo ludzi mówi, że jestem też pracoholikiem (z przyczyn mi nie znanych, uważam się za bardzo leniwego człowieka 😛)
    Aktualnie jestem w technikum na kierunku logistycznym w klasie drugiej. Co tu jeszcze dodać... moim największym hobby jest historia (i granie w gry xD).

     

    2. Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charateru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Niestety, będąc introwertykiem, nie często mi się rozmawia z innymi ludźmi. Można przez to wywnioskować, że nie mam wysokich kryterii. LECZ bardzo cenię szczerość, pasowało żeby miała podobne poczucie humoru co ja. A jeżeli chodzi o wygląd, to na pewno nie chciałbym, żeby była wytapetowana jak lalka barbie.

     

    3. Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele.

    Opisz Nam,  czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Dla mnie szczęście to być w gronie ludzi, których się kocha lub lubi (tzn. przyjaciele, rodzina itp. itd.) Jak to mówią, pieniądze szczęścia nie dają.

     

    4. Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Pierwszą najważniejszą rzeczą byłoby spędzanie czasu z najbliższymi, synem/córką/wnukiem/wnuczką, poznać jakie ma zainteresowania, co planuje...
    Ciekawe też by było podróżowanie po świecie. Może mały powrót do Włoch... nie wiem. 

     

    5. Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Na pewno kupić sobie jakiś dom na obrzeżach miasta (bo w Krakowie nie da się z tym smogiem, dosłownie nic nie widać xD). A 50% (lub więcej) przeznaczyć na akcje charytatywne.

     

    6. Gdybyś musiał się przenieść do innego kraju niż zawsze żyłeś, gdzie byś się przeprowadził i dlaczego?

     

    Moim numerem jeden, byłaby Japonia. Dlaczego? Od dzieciaka byłem zafascynowany japońską kulturą, sposób w jaki żyją japończycy itp. itd.
    Zawsze też myślałem o Wielkiej Brytanii (bardziej Anglia). Powód jest dość jasny, zarobki są większe, znam język i może to też dlatego, że lubię podróżować.

    To w sumie tyle. Chciałbym pozdrowić całą lożę Administracji Only Mirage i sekcję CS 1.6.  Peace out 😉 

     

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

     

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 6
    • Ja pierd*le 1
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #82 Szybka Szóstka -> MrXf
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!