Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  #82 Szybka Szóstka -> MrXf


  MOKRY LUCKY LUCK
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Witajcie!  Dziś dowiemy się trochę na temat @  MrXf     ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️   1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowied

  Też zawsze myślałam nad przeprowadzką do Anglii 😒 Dobra robota ! + 

  @  MOKRY LUCKY LUCK dobra robota 😎

  qNI0TOS.gif

  Witajcie! 

  Dziś dowiemy się trochę na temat @  MrXf  

   

  ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

   

  1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

   

  Cześć, jestem MrXf (znany też jako Janek). Mam 16 lat (17 w marcu 2022). Najprawdopodobniej wszystkich zdziwię jak powiem, że pochodzę z Włoch. Mieszkam w Krakowie od 11 lat.
  Jestem śmieszkiem, który mało gada. Dużo ludzi mówi, że jestem też pracoholikiem (z przyczyn mi nie znanych, uważam się za bardzo leniwego człowieka 😛)
  Aktualnie jestem w technikum na kierunku logistycznym w klasie drugiej. Co tu jeszcze dodać... moim największym hobby jest historia (i granie w gry xD).

   

  2. Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charateru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

   

  Niestety, będąc introwertykiem, nie często mi się rozmawia z innymi ludźmi. Można przez to wywnioskować, że nie mam wysokich kryterii. LECZ bardzo cenię szczerość, pasowało żeby miała podobne poczucie humoru co ja. A jeżeli chodzi o wygląd, to na pewno nie chciałbym, żeby była wytapetowana jak lalka barbie.

   

  3. Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele.

  Opisz Nam,  czym według Ciebie jest szczęście? 

   

  Dla mnie szczęście to być w gronie ludzi, których się kocha lub lubi (tzn. przyjaciele, rodzina itp. itd.) Jak to mówią, pieniądze szczęścia nie dają.

   

  4. Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

   

  Pierwszą najważniejszą rzeczą byłoby spędzanie czasu z najbliższymi, synem/córką/wnukiem/wnuczką, poznać jakie ma zainteresowania, co planuje...
  Ciekawe też by było podróżowanie po świecie. Może mały powrót do Włoch... nie wiem. 

   

  5. Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

   

  Na pewno kupić sobie jakiś dom na obrzeżach miasta (bo w Krakowie nie da się z tym smogiem, dosłownie nic nie widać xD). A 50% (lub więcej) przeznaczyć na akcje charytatywne.

   

  6. Gdybyś musiał się przenieść do innego kraju niż zawsze żyłeś, gdzie byś się przeprowadził i dlaczego?

   

  Moim numerem jeden, byłaby Japonia. Dlaczego? Od dzieciaka byłem zafascynowany japońską kulturą, sposób w jaki żyją japończycy itp. itd.
  Zawsze też myślałem o Wielkiej Brytanii (bardziej Anglia). Powód jest dość jasny, zarobki są większe, znam język i może to też dlatego, że lubię podróżować.

  To w sumie tyle. Chciałbym pozdrowić całą lożę Administracji Only Mirage i sekcję CS 1.6.  Peace out 😉 

   

  ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

   

   

   

   

  • I like this! (+1) 6
  • Cool! (+1) 3
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...