Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  AlkoMaster


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Gdyby nie ten post to bym pewnie o czymś takim nie wiedział 😜  Ale widziałem właśnie fragment relacji z tego. Patologia..... Więcej dodawać nie muszę. Oglądają to głównie młodzi ludzie i dzieci,

  ,, Internetowi patocelebryci będą pić w Warszawie alkohol na czas. ''

  Tak pisze gazeta wyborcza. Czy słyszeliście już o nowych zawodach, które polegają na piciu alkoholu na czas? 

  Pewnie wielu z Was jeszcze o tym nie słyszała, zresztą ja sama dziś się o tym dowiedziałam :D 

   

  Alkomaster to gala, która będzie polegała na spożywaniu alkoholu w określonym czasie, a uczestnicy, którzy będą w stanie upojenia mają wykonywać różne zadania w celach rozrywkowych.  

   

  Jakie są zasady? 

  ,, Każdy pojedynek to 5 rund o określonym czasie. Podczas każdej rundy zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej, a co rundę wchodzi alkohol o większej mocy. Zwycięzca rundy losuje zadanie, jakie będzie wykonywane. Przykładowe zadania z jakimi zmierzą się zawodnicy to zjedzenie żywej larwy, czytanie wiersza czy robienie jaskółki bądź okrążeń na rowerze. '' 

   

  Przykładowi patocelebryci, którzy wezmą udział w gali: 

   

  - Evelona

  - Don Kasjo

  - Kruszwil

  - Daniel Magical 

  - Big Jacka

  - MegaKot

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Cóż można napisać na temat tej gali... Jest to smutne do jakiego poziomu są w stanie zniżyć się pseudo gwiazdy, aby wybić się jeszcze wyżej i zrobić z siebie jeszcze większe pośmiewisko niż są... Na pewno nie jest to dobry pomysł aby taka gala miała w ogóle miejsce, ze względu na to, że dostęp do tego będzie miało wiele dzieci, które oglądają tych wszystkich patocelebrytów. Jak dobrze wiemy, dzisiejsza młodzież jest bardzo podatna na to co dzieje się w internecie, jeżeli ich idol mówi, że tak ma być, to tak ma być i koniec. Dzieci często podążają za modą, która ma w późniejszym czasie złe odbicie na ich zachowaniu i psychice... Gala, na której patocelebryci będą spożywać duże ilości alkoholu, a później po nich robić różne głupie i za pewne też niebezpieczne rzeczy, jest niezłą rozrywką i złym przykładem właśnie dla tych wszystkich nastolatków. Jak dla mnie takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca, tak samo jak ta śmieszna gala w której leją się po pyskach 🤣

   

  A jakie jest wasze zdanie? Piszcie pod postem! 

   

  Gala odbędzie się dziś (27.11.21) o godzinie 19:00, koszt dostępu to 25 zł. 

  Link to comment
  Share on other sites

  Gdyby nie ten post to bym pewnie o czymś takim nie wiedział 😜 

  Ale widziałem właśnie fragment relacji z tego. Patologia..... Więcej dodawać nie muszę. Oglądają to głównie młodzi ludzie i dzieci, a potem takie zachowania szerzą się wokół nas. Grupka pseudocelebrytów po prostu bawi się na tym i biorą jakiś hajs za to, a organizator to się wręcz obławia w hajsie na tym. Ale pomijając aspekty finansowe najgorsze jest spaczenie jakie wprowadza to w świat. Chcą to niech się bawią, ale poza kamerami, szczególnie, że w grę wchodzą duże ilości alkoholu i wszystko jest nagrywane.

  Dla mnie to kolejna "inicjatywa" mająca za zadanie wybić pseudocelebrytów jeszcze bardziej, a jednocześnie stanowi dla nich rozrywkę a nierzadko jakieś źródło dochodu. Podobnie jak w tych pozostałych "imprezach sportowych" jak punchdown (tego nawet nie chcę mi się komentować) czy fameMMA (większość tych uczestników nie ma pojęcia o sztukach walki...). Ale cóż większość oglądających to młodzież i dzieci, którzy potem mają wypaczone mózgi przez to... Jak tak dalej będzie to ten świat i jego moralność upadną szybciej niż Imperium Rzymskie.

  Na koniec nasuwa się dość oczywista konkluzja: na świecie ludziom zbyt dobrze się zrobiło.

  Przykre jest patrzeć na to jak jedni robią z siebie idiotów i chleją alko robiąc głupie rzeczy i pokazując to publicznie, a z drugiej strony wiele osób ze służb mundurowych muszą siedzieć na granicy i jej pilnować dzień i noc poświęcając swój czas dla tych pierwszych (nie wchodzę tu o politykę). Większość z nich z tej granicy pewnie nawet na święta do domu nie wróci do rodziny, a Ci i youtuberzy, influencerzy, itp. i tak będą mieli to gdzieś. 

  To takie moje wieczorne rozmyślania 😉 I to jest tylko moje zdanie, ale jak ktoś chce hejtować lub podyskutować to zapraszam, przyjmę każdą krytykę.

  • I like this! (+1) 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...