Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

odwolanie v2

Feta
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź
    Nick podczas gry: Manekin do bicia po mordzie

Data Bana: 11-22-21 23:46

Serwer: mirage only 

Powód Bana: Multihack

Screeny (paczka .zip):

Twoje IP / SteamID: STEAM_1:0:630596810
    - no cóz moze i gram dziwnie czasami cos wyjdzie czasami nie do tego nic wiecej nie mam dodania 
    - mam ogolnie kilka kont z czego tylko na 2 mam wykupionego prime 1 jest glowne 2 zapasowe bana dostalem na zapasowym tam chyba 70h i mg2 mialem a pozostale 2 bany to są konta kupione z allegro z innymi grami bo jestem cebulakiem i szkoda mi pieniedzy 
    wbijalem na nich dlatego że jak czasami chcialem pograc na serwerze to nie chcialo mi sie przelogowywac na maina czy na zapasowe po prostu wbijalem i gralem na tym na którym akurat bylem 

Jeżeli uważacie że ten gracz cheatuje to nie żeby coś ale ja powinienem dostać bana dawno temu. Gra normalnie jak wyższa ranga. 3 razy was sprawdzał i 3 razy dostał bana za niewinność. Jakże piękne jest sprawdzanie jeżeli ktoś nie wie jak sprawdzać ://. Popatrzcie jak ludzie grają i się wyedukujcie. Nie każdy gra jak dziesięcioletnie dzieci które nie umieją nacelować na głowę a pre-fire na jakąś osobę to norma w grach FPS. Oglądałem demko z bana nie widziałem tam jakiś wyjebanych w kosmos akcji tylko normalne granie.  Nie rozumiem samego bana gdzie co chodził B co runde robił to samo scanowanie przechodzenie i normalne granie. Popatrzcie sobie to demko porównajcie sobie grę lepszych graczy imo takich supreme/global. Według mnie-- Ban nie słuszny, gracz normalnie grał. Wina ze strony administracji...

Pozdro Lech.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...