Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Propozycja regulaminu czatu

PisaK
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Tak właściwie to czemu czat jest od 5 postów? Zbędne nabijanie, może i to w jakiś sposób filtruje spammerów bądź potencjalnie niechcianych użytkowników, ale jest również lekko męczące jak i odstraszaj

Jeżeli widzisz emotkę, którą ktoś dodał Ci pod postem to zobaczysz na tel kto ją dodał, wystarczy na nią kliknąć, a nie był to Speedu.  Postów nie nabijamy pisząc na czacie. Odgórnie jest narzuco

Tak właściwie to czemu czat jest od 5 postów? Zbędne nabijanie, może i to w jakiś sposób filtruje spammerów bądź potencjalnie niechcianych użytkowników, ale jest również lekko męczące jak i odstraszające.

• OMG 1

Głosując na serwery... Raczej nie wszystkie bo z tego co kojarzę jak wchodziłem są tylko 2 serwery dodane jako tematy do głosowań, aczkolwiek mogę się mylić. Bądź co bądź cs:go napewno tam nie było. Nie zrozum mnie źle, ale po chuj głosować na serwer, na którym się nie gra 😛

2 godziny temu, Spe3DU napisał:

Posty można nabić głosując na serwery.... Co do propozycji jest ona zbędna,od kiedy pamiętam było 5 postów a jest to ustalone odgórnie.

No dobrze, ustalone odgórnie, ale jakieś uzasadnienie, co to ma na celu, głębszy sens czy stać cię tylko nad reakcje pod postem 😥

//Nie da się zobaczyć kto dodał mi reakcje do postu (zakładam, ze tak ma być?) Jeśli nie to obecnie siedzę na telefonie może to problem.

10 godzin temu, PisaK napisał:

Głosując na serwery... Raczej nie wszystkie bo z tego co kojarzę jak wchodziłem są tylko 2 serwery dodane jako tematy do głosowań, aczkolwiek mogę się mylić. Bądź co bądź cs:go napewno tam nie było. Nie zrozum mnie źle, ale po chuj głosować na serwer, na którym się nie gra 😛

No dobrze, ustalone odgórnie, ale jakieś uzasadnienie, co to ma na celu, głębszy sens czy stać cię tylko nad reakcje pod postem 😥

//Nie da się zobaczyć kto dodał mi reakcje do postu (zakładam, ze tak ma być?) Jeśli nie to obecnie siedzę na telefonie może to problem.

Jeżeli widzisz emotkę, którą ktoś dodał Ci pod postem to zobaczysz na tel kto ją dodał, wystarczy na nią kliknąć, a nie był to Speedu. 

Postów nie nabijamy pisząc na czacie. Odgórnie jest narzucona taka suma postów w celu zapobiegania spamu od świeżo zarejestrowanych użytkowników. 

Głosując na serwery na których nie grasz zwyczajnie w świecie pomagasz nam znaleźć się wyżej, sieć to nie tylko jeden serwer, a również inne serwery, przecież warto pomagać, a przy okazji możesz nabić sobie post 😉 a z tego co widzę brakuje Ci zaledwie 2 posty żeby móc pisać na czacie, akurat masz 2 serwery którym możesz pomóc swoim głosem 😉

• Cool! 1
    By Pogrom,

Zwykły użytkownik nie widzi kto dał mu repa

By Dzaastine,

To ma pecha XD

Wymóg 5 postów jest po to aby odsiać boty i ludzi, którzy lubią w kółko zakładać nowe konta 😉

Możliwość sprawdzenia kto dał reakcje do posta jest zarezerwowana dla administracji oraz użytkowników VIP:

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...