Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Czasy kiedy byłem młody... lata 1995-2005 kiedy człowiek nie musiał gonić coraz to szybciej za całym światem... Wtedy liczyły się wartości... szczerość, zaufanie, miłość i bycie sobą i rozmowy w 4 ocz

Wszystkie piękne chwile z moim Ś.P. Dziadziusiem 😇😍

Gdybyś miał wymienić jedno wspomnienie, które jest dla Ciebie najważniejsze, co by to było?

94odsLw.png

Gdybyś miał wymienić jedno wspomnienie, które jest dla Ciebie najważniejsze, co by to było?

• Lubię to! 1

Wszystkie piękne chwile z moim Ś.P. Dziadziusiem 😇😍

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Czasy kiedy byłem młody... lata 1995-2005 kiedy człowiek nie musiał gonić coraz to szybciej za całym światem... Wtedy liczyły się wartości... szczerość, zaufanie, miłość i bycie sobą i rozmowy w 4 oczy o wszyskim... Dziś są instagramy, facebooki, tiktoki i inne raki a te wszystkie wartości większość dziś przelicza na hajs albo nawet o nich nie słyszała. Wolę być sobą i to wszystko pieprzyć i mieć garstkę prawdziwych i kochanych ludzi przy sobie. Hajs jest środkiem nie celem i pamiętajcie o tym wszyscy... Wiele rzeczy da się kupić za hajs w tym obecnie zdrowie ale pamiętajcie, że za hajs nie da się kupić tych najważniejszych w życiu wartości, przyjaźni takiej prawdziwej czy miłości. Dziś pieniądz jest w cenie i jesteśmy w coraz większym biegu i pogoni za światem... Pamiętajcie o sobie, o swoich własnych uczuciach i czy pieniądz jest czy go chwilowo nie ma kochajcie i dostrzegajcie to co serce wam mówi :D Mam nadzieję, że wrócą te czasy kiedy ludzie będą siebie potrafili nawzajem słuchać, sobie pomagać i się wspierać bo to podstawa do jakiejkolwiek relacji. 

• Lubię to! 1
  • Super! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...