Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Od czego by tu zacząć...   Runda 4 - Byłeś na 100% przekonany że typ był na carze nawet nie mając pojęcia że tam jest. Przypomnę, typ do Ciebie strzelał z kuchni, nie zareagowałeś. Rund

8 minut temu, MrXf napisał:

Daj mi do 24 godzin. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Jasne. Jedna prosba - rozpisz to demko 😉

Od czego by tu zacząć...

Runda 4 - Byłeś na 100% przekonany że typ był na carze nawet nie mając pojęcia że tam jest. Przypomnę, typ do Ciebie strzelał z kuchni, nie zareagowałeś.

Runda 5 - Nie wiem, czy ty jesteś mistrzem refleksu, czy po prostu zwykłym cheaterem, ale runda "imponująca".

Runda 6 - Tak samo jak w piątej rundzie. Ku*wa typie, jesteś zajebisty w refleksie *kaszel* *kaszel*.

Runda 7 - Wcelowałeś się w rampę. Dobry ruch! Typ uciekł z doniczki, tzn. z rampy, patrzyłeś się w inne miejsce. Nie wiedziałeś że uciekł. Nie mogłeś go zobaczyć, ani Twoi koledzy z teamu nie powiedzieli Ci o tym.

Runda 7 - Brak infa, wcelowałeś się w typa przy connectorze po czym zabijając go. Nie. Widziałeś. Go. Nie miałeś informacji.

Runda 9 - Inhuman reaction (dwa razy, wow!)

Runda 9 - Wcelowany w undera, brak informacji od kolegów z drużyny.

Masz 24 godziny na wyjaśnienie tego wszystkiego.

Jeżeli wyjaśnisz mi to w zrozumiały sposób, zostaniesz odbanowany.

Jeżeli nie odpiszesz w 24 godziny, zostajesz zbanowany z powodem Wall-Hack.

• Dzięki! 1
47 minut temu, MrXf napisał:

Od czego by tu zacząć...

Runda 4 - Byłeś na 100% przekonany że typ był na carze nawet nie mając pojęcia że tam jest. Przypomnę, typ do Ciebie strzelał z kuchni, nie zareagowałeś. Jedynym moim wytlumaczeniem są słuchawki, słyszałem go jak wchodziłem do apartów

Runda 5 - Nie wiem, czy ty jesteś mistrzem refleksu, czy po prostu zwykłym cheaterem, ale runda "imponująca". mistrzem refleksu może nie jestem, ale cheaterem też nie. Moją ulubioną bronią jest AWP, gram nią wiele lat stąd ten "refleks"

Runda 6 - Tak samo jak w piątej rundzie. Ku*wa typie, jesteś zajebisty w refleksie *kaszel* *kaszel*.  to samo co u góry

Runda 7 - Wcelowałeś się w rampę. Dobry ruch! Typ uciekł z doniczki, tzn. z rampy, patrzyłeś się w inne miejsce. Nie wiedziałeś że uciekł. Nie mogłeś go zobaczyć, ani Twoi koledzy z teamu nie powiedzieli Ci o tym. to fakt nikt mi nie powiedział, nie wiedziałem o tym zwykły zbieg okoliczności myślę, że to nie kwalifikuje się do rozpiski.

Runda 7 - Brak infa, wcelowałeś się w typa przy connectorze po czym zabijając go. Nie. Widziałeś. Go. Nie miałeś informacji.  - Grając z AWP często się wcelowuje, normalna reakcja 

Runda 9 - Inhuman reaction (dwa razy, wow!) reakcja gościa który ma za sobą 2k godzin

Runda 9 - Wcelowany w undera, brak informacji od kolegów z drużyny. To samo co wyżej (7)

Masz 24 godziny na wyjaśnienie tego wszystkiego.

Jeżeli wyjaśnisz mi to w zrozumiały sposób, zostaniesz odbanowany.

Jeżeli nie odpiszesz w 24 godziny, zostajesz zbanowany z powodem Wall-Hack.

47 minut temu, MrXf napisał:

• Lubię to! 1

To znaczy że tłumaczysz się czystym szczęściem? Dobrze.

Miłej gry na serwerze. Jesteś odbanowany.

PS. Jeżeli zostaniesz zbanowany jeszcze raz z tym samym powodem, to nie będę taki miły w rozpisce.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...