Skocz do zawartości

    Zamknięty Odwołanie od gaga/skarga xylu


    Adrian:p
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick podczas gry: Adrian Data Bana:09-11-21 01:24 Serwer: Mirage Powód Bana: n-word Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:204636763 Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans

    Każdy kto Cię zna wie, że lubisz prowokować i Twoje n-wordy to żadna nowość, natomiast zachowanie Xyla tzn. przeszkadzanie w grze etc. były nie na miejscu, dostanie upomnienie a Tobie skróciłem gag'a.

    Nick podczas gry: Adrian
    Data Bana:09-11-21 01:24 
    Serwer: Mirage
    Powód Bana: n-word
    Screeny (paczka .zip):
    Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:204636763 
    Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:204636763&advType=steamid&Submit

     

     

    Twój nick: Adrian

    Nick admina/gracza: xylu

    Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:530353955

    Serwer: Mirage

    Mapa: Mirage

    Data i godzina: 09-11-21 0:18

    Opisz sytuację/zdarzenie: Na początku mojej wypowiedzi odniosę się do mojego nworda źle zrobiłem, lecz nasz antagonista powinien mnie ostrzec po moim złym uczynku i kiedy
    zgłosiłem do naszego naczelnego mentala, że jestem szkalowany na waszym zacnym serwerze niestety mnie ignorował mimo tego że był w tej samej drużynie. Po moim pisaniu na u@ co
    nic nie dawało, wtedy cała na biało wkroczyła lilworm, która zajęła się zaistniałą sytuacją i dała muta hejterowi. W późniejszym czasie zdecydował, że zacznie utrudniać mi
    rozgrywanie w tej jakże majestatycznej grze np. strzelaniem do mnie i jęczeniem do mikrofonu. Kończąc moją wypowiedz, chciałbym prosić osoby co są odpowiedzialne za tą osobę
    żeby mu wytłumaczyły, że jeśli pełni funkcje administratorską nie powinien mieć w dupie graczy nawet jeśli bierze coś do siebie musi być obiektywny i reagować na każdą
    adekwatną sytuacje bo chyba po coś posiada tę rangę. I jeśli mój temat zostanie rozpatrzony pozytywnie, apelowałbym o skrócenie kary i zrobienie coś z tym niesfornym adminem.

    Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20210911-0010-de_mirage.dem.zip

     

    i do tego nazwał mnie cwelem, napisze tutaj bo zapomniałem dodać wyżej,  kiedy ktoś inny pisał nworda to nic z tym nie robił wtedy tego słowa nie uznawał za obraźliwe tylko w stosunku do mnie tak uważał. 

     

     

    Edytowane przez Adrian:p
    • Dzięki! (+1) 2
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!