Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: BREJK Imię: Mateusz Wiek: 27 Czy p``rzeszedłeś mutację?: tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 6/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 3600+ Link do profilu steam: https:/

Na TAK Brejk to ogólnie czlowiek renesansu, artysta, poliglota człowiek wielu talentów dzieki niemu zdałem z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego gdyby nie on nie było by mnie w tym mie

Nick: BREJK
Imię: Mateusz

Czy p``rzeszedłeś mutację?: tak
Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 6/10
Ilość przegranych godzin w CS:GO: 3600+
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/BREJKII/
Kontakt: Steam

SteamID: STEAM_0:0:122617180

Coś o sobie: Prosty chłopak z Katowic co lubi pograć wieczorkami w cs'a.

Edited by BREJK
  • Ja pierd*le 3
  • Super! 1

Na TAK Brejk to ogólnie czlowiek renesansu, artysta, poliglota człowiek wielu talentów dzieki niemu zdałem z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego gdyby nie on nie było by mnie w tym miejscu w ktorym aktualnie jestem. Nasz bohater podania samemu zabił niedźwiedzia i to gołymi rękoma jak prawdziwy wojownik walczył dzielnie jak polacy w bitwie pod Kircholmem. Kończąc mój wątek ten człowiek powinien dostać range administratora.

Edited by Adrian:p
  • Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Super! 2
  • 2 weeks later...

Brakuje aktywności adminów na serwerze. Jesteś często, dobrze grasz, na u@ też zazwyczaj podajesz Nick chłopa który okazuje się odpalony, dałbym szansę, odezwij się na priv do mnie lub Whyttiego

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...