Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zacznijmy od tego że to ty zacząłeś "irytującą rozmowę". od nie miłych słów typu że jestem "jebaną cipą". Mogę się mylić ale ty CHYBA ty wyzywałeś mnie od pedałów itd (mogę się mylić bo z 5 os jeszcze

Twój nick: Bedi Nick admina/gracza: Xylu Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:530353955 Serwer:Only mirage Mapa:mirage Data i godzina:08-31-21 00:03 Opisz sytuację/zdarzenie: Xylu ze tak powiem prowadzil

Twój nick: Bedi
Nick admina/gracza: Xylu
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:530353955
Serwer:Only mirage
Mapa:mirage
Data i godzina:08-31-21 00:03
Opisz sytuację/zdarzenie: Xylu ze tak powiem prowadzil bardzo irytujaca rozgrywke wiec napisalem mu ze gra jak pizda owy administrator bardzo słusznie dal mi muta na 16h 
jednakze z bardzo nie milym powodem a mianowicie "Pizde sklej (obraza)" jego slowa mnie bardzo urazily i bardzo prosze o ogarniecie administratora ktory powinien swiecic przykladem na waszym serwerze

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):https://imgur.com/a/A6J0aJ7 | http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:579629475&advType=steamid&Submit
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Zacznijmy od tego że to ty zacząłeś "irytującą rozmowę". od nie miłych słów typu że jestem "jebaną cipą". Mogę się mylić ale ty CHYBA ty wyzywałeś mnie od pedałów itd (mogę się mylić bo z 5 os jeszcze tak pisało) a takie słowa ranią ze względu na moją biseksualność

• Ja pierd*le 1
  • Haha 2

chyba mnie z kims mylisz kolego

Porozmawiałem z Xylem, temat do zamknięcia

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...