Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Szanowne grono graczy CSKatowice.com Jak to bywa co roku, tak i również w tym roku, zwracamy się z uprzejmą prośbą do Was o pomoc finansową dla naszego projektu – CSKatowice. Potrzebujemy śr

Poleciało 7 złociszy na Paypala. Powodzonka <3!      

Wpłacone przelewem na konto mBank (45 1140 2004 0000 3802 7711 3320) w dniu 25.08 (zaksięgowane 26.08). Pozdrawiam i powodzonka  

CSKatowice.com

Szanowne grono graczy CSKatowice.com
Jak to bywa co roku, tak i również w tym roku, zwracamy się z uprzejmą prośbą do Was o pomoc finansową dla naszego projektu – CSKatowice.

Potrzebujemy środków, których wraz z @ cajmert nie jesteśmy w stanie sami sfinansować.
Wszystkie środki, które zostaną uzbierane podczas zbiórki zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na rzeczy niezbędne do funkcjonowania sieci, takie jak:

• opłatę hostingu forum
  • opłatę domeny
  • opłatę licencji forum
  • opłatę licencji stylu
  • opłatę serwerów

Są to koszty wysokości około 500zł (za część rzeczy płacimy w dolarach, stąd szacunkowa kwota). Następnie w okresie powakacyjnym (druga część września/pierwsza część października) wszystkie zebrane kwoty powyżej zostaną uruchomione na zakup reklamy dla serwerów. Jeżeli pozostanie jeszcze coś ponadto, to przeznaczymy to na zakup nagród na konkursy/giveawaye.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasy są ciężkie. Wielu z Was, Wasze biznesy i miejsca pracy zostały doświadczone przez pandemie koronawirusa i lockdowny, a my nie lubimy wołać o kasę, lecz jest to dla nas niezbędne abyśmy mogli nadal działać na pełnych obrotach. Zwłaszcza po okresie wakacyjnym w którym jest zwykle zaniżona aktywność. Z naszej strony staramy się zawsze kupować oprogramowanie i usługi z najwyższej półki aby zapewnić Wam maksymalny komfort rozrywki i bezpieczeństwo na wysokim poziomie, przez to prowadzenie tego typu projektów wiąże się z kosztami.

Każda forma płatności zostanie nagrodzona dodatkowymi vipami na forum, adminami, itp.

Przy wpłacie minimum 20 złVIP na forum na okres roku + vip na serwerze na 2 miesiące lub więcej. (zależne jest to od kwoty)

Każdą wpłatę nagrodzimy dożywotnią rangą DONATOR.

Uprzejmie prosimy o pomoc, wszystkie wpłaty będą tutaj wpisywane i w razie jakichkolwiek pytań, odpowiemy na nie wraz z Dawidem.

Oczywiście, jeżeli ktoś będzie chciał wspomóc nas i otrzymać coś w zamian innego, niż wyżej wspomniane benefity, jesteśmy otwarci na propozycje, które możecie nam zaproponować w wiadomości prywatnej.

W jaki sposób możecie pomóc?

Przelewem:
21 1020 1664 0000 3702 0435 9691 - PKO BP

45 1140 2004 0000 3802 7711 3320 - mBank

Dawid Zimert

Tytułem: Nick - cskatowice

PayPalem:
dawidzimert@gmail.com

Przez bramkę: paypal.me/cajmert

PSC/SMS:
proszę zgłaszać się do mnie lub @ cajmert

Skinami:
https://steamcommunity.com/id/cajmert96 lub https://steamcommunity.com/id/ogendogen – zostaną przekazane na giveawaye i inne konkursy.

Docelowa kwota, którą chcemy zebrać to >1000 zł, mamy nadzieję że uda nam się to osiągnąć. Zbiórka potrwa około miesiąca.

Przypominamy, że każda wpłata jest dobrowolna, nikogo nie zmuszamy.

Wszystkim z góry dziękujemy, proszę o postowanie tego tematu tylko tych osób, które dokonały wpłaty, aby nie robić bezsensownego spamu.

Poniżej lista osób, które wsparły zbiórkę:

@HS666 - 7zł

@ JohnyMaster - 50zł

@BREJK - 10zł

@ FD GOD - 100zł

• Lubię to! 5
  • Dzięki! 1
  • Super! 2

Poleciało 7 złociszy na Paypala. Powodzonka <3!

Edited by HS666
  • Lubię to! 2
  • Super! 1
By Ogen Dogen,

doszło, dziękujemy

• 2 weeks later...

100 Poszło na PayPal. Wiem że mam zapłon i chciałem wysłać z 2 tyogodnie temu ale po prostu zapomniałem 😕

By Ogen Dogen,

doszło, dzięki :)