Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick:キリガ「S14NCE/keezubtw」 Nick admina/gracza:Bushi Steam_id admina/gracza: Serwer:Only Mirage Mapa:Mirage Data i godzina:12.00 14.08.2021 Opisz sytuację/zdarzenie: Admin nadużywa swoich mocy w sp

Twój nick:キリガ「S14NCE/keezubtw」
Nick admina/gracza:Bushi
Steam_id admina/gracza:
Serwer:Only Mirage
Mapa:Mirage
Data i godzina:12.00 14.08.2021
Opisz sytuację/zdarzenie: Admin nadużywa swoich mocy w sposób taki jak gagowanie bez powodu. Więc tak napisałem JB a pan bushi dał mi gaga 300 minut gdzie nie jest w stanie mi udowodnić co to znaczy
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):
  • Ja pierd*le 2
  • Przykro mi 1

Więc tak, już kilka rund wcześniej po tym jak ktoś Cię zabił pisałeś "Ale masz farta ty kurwo". Upomniałem Cię wtedy o kulturę, kilka rund pózniej zginąłeś z mojej ręki i napisałeś tylko "stfu" ale olałem to, po czym za chwile "JB" na czacie, nie wiem jak u Ciebie z umiejętnością rozszyfrowania skrótów i intencji innych ludzi, ale na poziomie MINIMUM każdy byłby w stanie stwierdzić, że to właśnie było do mnie i wiadomo co miało znaczyć ?

Jako że to skarga na mnie, nie zamykam tematu i poczekamy na decyzję innych władczych ludzi ?

@ Whytti