Skocz do zawartości

    Zamknięty Podpięty Promowany Najbliższe zmiany na serwerze


    Whytti
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cześć,   Myślałem żeby dzisiaj zrobić przerwę techniczną i powgrywać kilka nowości, ale po chwili zastanowienia z tego rezygnuję. Chciałbym aby to gracze (w tym admini) powiedzieli co by chc

    Cześć,

     

    Myślałem żeby dzisiaj zrobić przerwę techniczną i powgrywać kilka nowości, ale po chwili zastanowienia z tego rezygnuję. Chciałbym aby to gracze (w tym admini) powiedzieli co by chcieli na serwerze. Mam kilka pomysłów, które ja chciałbym zrealizować, ale to, że mi się to podoba nie znaczy, że innym będzie się podobać. Dlatego też wypiszę w tym temacie, co ja chciałbym dodać, a wy będziecie się mogli wypowiedzieć co o tym myślicie.

     

    • Nowy VIP, z większymi przywilejami - Zupełnie oddzielna ranga (prawdopodobnie nazwany SUPER VIP lub coś w ten deseń), która by posiadała free granaty, menu broni od którejś rundy i wiele innych dodatków
    • Poziomy Faceit (to co było kiedyś), wbijane po globalu, bądź równolegle (np. 20k punktów za 10 poziom)

      LUB:
       
    • Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik)
    • Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron
    • Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu.
    • Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą
    • FreeVIP do użycia jeden raz dla gracza na krótki okres np. 3 dni (coś w rodzaju próbki, bądź jak w mc /kit start xD)
    • Zawieszki na broń dla vipa
    • Dodanie systemu misji i osiągnięć. Za wypełnienie misji dostawałoby się dodatkowe punkty w rankingu, a za osiągnięcia jakiś tag w tabeli
    • Dodanie odliczania czasu do wybuchu bomby na hud
    • Przywrócenie automatycznych banów na IP i za zduplikowane konta (admini coś ostatnio zapominają o banach na IP xD)

     

    To są pomysły, które aktualnie mam w głowie i mam na nie niemalże gotowe rozwiązania, tylko pozostaje pytanie, czy wy tego chcecie. Jak widzicie możliwych zmian jest całkiem sporo więc pozostało mi czekać na wasz feedback. Super by było jakbyście odnosili się do każdej rzeczy z osobna, a nie pisali ogólnikowo "super", "git" itd. Możecie też zadawać pytanka, to wam na nie odpowiem jakby były jakieś wątpliwości.

     

    Oprócz tego Bushi też ma dość ważną dla niego jak i dla części graczy propozycję. Dostępną pod tym linkiem: klik

    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 miesiące później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!