Jump to content

cs:go Prośba o odbanowanie

Recommended Posts

• Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick podczas gry: Sm00th Data Bana: 13-14.07.2021 Serwer: Mirage Powód Bana: brak Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:170077260 Wycinek z konsoli / link do bana: #Valve_Reject_Banned_From_Server  

Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnio

Nick podczas gry: Sm00th

Data Bana: 13-14.07.2021

Serwer: Mirage

Powód Bana: brak

Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:170077260

Wycinek z konsoli / link do bana: #Valve_Reject_Banned_From_Server

Chciałbym rozjaśnić sprawę z moją blokadą na serwer, mianowicie po nie całych 3 miesiącach gry na serwerze, chciałem jak codziennie wbić pograć na serwer, lecz po kilku sekundach podczas dołączania na serwer wyświetlił mi się komunikat w stylu Dostęp do tego serwera został dla ciebie zablokowany. Po tym próbowałem dalej dołączać na serwer lecz bez skutecznie. Stwierdziłem że sprawdzę czy jest coś w sourcebanach i ku mojemu zaskoczeniu nic nie znalazłem. Sam zbytnio nie wiedziałem co się stało, ponieważ nie posiadałem żadnych aktywnych banów na serwerze. Po kilkunastu próbach dołączenia na serwer, postanowiłem poszukać czegoś na ten temat w internecie, i znalazłem. Poszperałem troche w plikach gry i usunąłem jakiś plik, ale totalnie nie pamiętam jaki to był plik. Po próbie dołączenia na serwer nic nie uległo zmianie, i pojawiał mi się ten sam komunikat co wcześniej. Odziwo następnym rankiem udało mi się dołączyć na serwer bez żadnych problemów i grałem kilkanaście minut na nim i nic się nie działo. Lecz w dniu otrzymania tej blokady postanowiłem napisać Prośbę o odbanowanie bo myślałem że dostałem bana od konsoli albo coś. Po bodajże jednym dniu @ Whytti stwierdził że mam aktywnego bana, którego tak naprawdę nie miałem. Sam za bardzo nie wiedziałem co się odjaniepawliło, i poświęcam dużą nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o odbanowanie. Pozdrawiam 

• Super! 7

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...