Skocz do zawartości

    Zamknięty Prośba o odbanowanie


    Sm00th
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick podczas gry: Sm00th Data Bana: 13-14.07.2021 Serwer: Mirage Powód Bana: brak Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:170077260 Wycinek z konsoli / link do bana: #Valve_Reject_Banned_From_Server  

    Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnio

    Nick podczas gry: Sm00th
    
    Data Bana: 13-14.07.2021
    
    Serwer: Mirage
    
    Powód Bana: brak
    
    Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:170077260
    
    Wycinek z konsoli / link do bana: #Valve_Reject_Banned_From_Server

     

    Chciałbym rozjaśnić sprawę z moją blokadą na serwer, mianowicie po nie całych 3 miesiącach gry na serwerze, chciałem jak codziennie wbić pograć na serwer, lecz po kilku sekundach podczas dołączania na serwer wyświetlił mi się komunikat w stylu Dostęp do tego serwera został dla ciebie zablokowany. Po tym próbowałem dalej dołączać na serwer lecz bez skutecznie. Stwierdziłem że sprawdzę czy jest coś w sourcebanach i ku mojemu zaskoczeniu nic nie znalazłem. Sam zbytnio nie wiedziałem co się stało, ponieważ nie posiadałem żadnych aktywnych banów na serwerze. Po kilkunastu próbach dołączenia na serwer, postanowiłem poszukać czegoś na ten temat w internecie, i znalazłem. Poszperałem troche w plikach gry i usunąłem jakiś plik, ale totalnie nie pamiętam jaki to był plik. Po próbie dołączenia na serwer nic nie uległo zmianie, i pojawiał mi się ten sam komunikat co wcześniej. Odziwo następnym rankiem udało mi się dołączyć na serwer bez żadnych problemów i grałem kilkanaście minut na nim i nic się nie działo. Lecz w dniu otrzymania tej blokady postanowiłem napisać Prośbę o odbanowanie bo myślałem że dostałem bana od konsoli albo coś. Po bodajże jednym dniu @ Whytti stwierdził że mam aktywnego bana, którego tak naprawdę nie miałem. Sam za bardzo nie wiedziałem co się odjaniepawliło, i poświęcam dużą nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o odbanowanie. Pozdrawiam 

    • Super! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!