Jump to content

Bezpodstawny Kick

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Skargę odrzucam. W regulaminie jest jasno napisane o tym, że nick musi się składać z min. 3 znakow. Jeśli sie do tego nie zastosujesz następnym razem admin Ci da troche wyższą kare. Nie jesteś ni

Koleszko, po 1 nick musi składać się  minimum 3 znaków 🙂  Postanowienia ogólne serwerów pkt. 4 !  Po 2 , nie jesteś lepszy i nie umniejszaj komuś bo sporo Ci brakuje do mnie, a tym bardzi

Mój Nick to - {}  Pisze w sprawie bezpodstawnego wyrzucania mnie z serwera przez waszego zajebistego administratora, który nie potrafi grać i jak ktoś jest lepszy od niego to wyrzuca z serwera Przez

Mój Nick to - {} 
Pisze w sprawie bezpodstawnego wyrzucania mnie z serwera przez waszego zajebistego administratora, który nie potrafi grać i jak ktoś jest lepszy od niego to wyrzuca z serwera Przez takich administratorów tracicie graczy. Powodem wyrzucania mnie z serwera był za krótki Nick bo składa się on z 2 znaków. Administrator powiedział że musi być minimum 3 
Po tym zdarzeniu przeczytałem Regulamin serwera  w którym nie ma nigdzie napisane, że nick musi zawierać minimum 3 znaki .

PS. Proszę wypierdolić tą brzydką kurwe, która nie potrafi grać i wspomaga się komendami administratora 

• Ja pierd*le 1
By dymeek,

zapomnialem o wzorze :) nastepnym razem sie zastosuj

Koleszko, po 1 nick musi składać się  minimum 3 znaków 🙂 

Postanowienia ogólne serwerów pkt. 4 ! 

Po 2 , nie jesteś lepszy i nie umniejszaj komuś bo sporo Ci brakuje do mnie, a tym bardziej kultury. Jak już piszesz skargę to byle jaką ale ją zachowaj - PAMIĘTAJ ! 
Za obrazę publiczną proszę wyciągnąć wobec tego człowieka odpowiednie konsekwencje. 
Jak można się wspomagać komendami podczas gry? - przykłady proszę podać , bo aż jestem ciekaw jaką głupotę jeszcze jesteś w stanie napisać.

Wielu graczy jest ode mnie lepszych i przyznaję się do tego , BA nawet pomagają mi poprawić swoje umiejętności podczas gry ( @ dymeek, @Peel, @ Hesz3Kdziękuję) więc dlaczego w Twoim przypadku miało by być inaczej ? 

otóż...

jest na to proste wytłumaczenie... jak wspomniałem wyżej NIE jesteś lepszy , no ale marzenia nic nie kosztują i nie będę osobą uświadamiającą Cię, bo od tego masz rodziców.

Pozdrawiam 

• Super! 2

Skargę odrzucam.

W regulaminie jest jasno napisane o tym, że nick musi się składać z min. 3 znakow. Jeśli sie do tego nie zastosujesz następnym razem admin Ci da troche wyższą kare. Nie jesteś nie wiadomo kim, więc nie oceniaj admina po tym jak gra 🙂 Chcesz to z chęcią cie rozjade żeby te Twoje zabrzydłe ego ci opadlo 🙂

PS. ogarnij slownictwo bo będą lecieć warny

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...