Skocz do zawartości

    Zamknięty Cześć, ja tutaj głównie do serwera Only Mirage CS:GO, mam nadzieję, że nie popierdoliłem i pisze w dobrym temacie. xD


    Kacpeereek
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cześć, jako iż widzimy się ostatni dzień na serwerze, to chciałbym pożegnać warte i ważne osoby dla mnie w tamtym okresie. A więc? Dragon, byłeś jednym z wielu administratorów, który nie ważne co

    Mordo wez?‍♀️

    AAA MEGA KOCHANY JESTES OIJIKEUFHGSEDJHB <333  NIE ZMIENIAJ SIE HAHAH ❤️

    Cześć, jako iż widzimy się ostatni dzień na serwerze, to chciałbym pożegnać warte i ważne osoby dla mnie w tamtym okresie. A więc?

    Dragon, byłeś jednym z wielu administratorów, który nie ważne co się wydarzyło, ty zawsze podchodziłeś do mojej osoby bardzo i to bardzo przyjacielsko, i będzie mi napewno brakowało naszych wspólnych rozmów które będę pamiętał i jak one przyjdą to i przyjdzie uśmiech na twarzy, który towarzyszył ze mną gdy razem mogliśmy Pograć / Pogadać chociażby chwile.
    Git, tak samo jak i dragon byliście oboje ostoją dla mnie w kontekście śmiania się jak i poprawiania humoru, natomiast ty GIt, byłeś nieco podobny do Dragona co mi sie podobało, bo pisało mi sie z tobą równocześnie dobrze jak z Dragonem, do końca życia będę pamiętał nasze wspólne 1 vs 1 kosy na A, które jak zawsze przegrywałem, ale to były miłe chwile i napewno będę je ciepło wspominał..
    Speedu Administrator spoceniec, ale i też dobry człowiek i warty uwagi jak osoba do pośmiania się, nawet chociażby dzisiaj chwile rozmawialiśmy i mimo, że nie znamy sie prywatnie to i tak cie polubiłem chociaż na początku uważałem cie za Administratora który jest bardzo sztywny, co do dzisiejszego dnia moja opinia o tobie zmieniła sie o 180stopni, także mam nadzieję, że kiedyś wyskoczymy na jakieś soczki, Alkoholiku ^^.
    Flezu
    But it Walks
    Puszek 
    Wam panowie, dziekuje za cudowne chwile smiechu, rozmowy i w ogóle bycia takimi moimi dobrymi znajomymi w grze, chociażby dzisiaj ten ostatni dzień pokazaliście, że poznanie was nie było błędem, błędem jest nie poznanie was, każdy z was ma coś w sobie co jest interesujące, chociażby Puszek niby na pozór dziecko, lecz bardzo umiejętne, Flezu po prostu przyjaciel :^, But it walks wybacz za te kosy w plecy lecz wiesz jak to jest, nigdy nie przegapię takiej okazji ? 

    Bezu, na początku wydawałeś mi się giga stuleją wiesz sam czego hah, lecz przez te dni zmieniłem o tobie zdanie i naprawdę jesteś w porządku Facetem, który jest i zabawny i bardzo skillowy. 
    Lilworm, Administratorka która na początku była wyzywana przez dużą grupę osób, nie będę sie rozwodził przez kogo, choć Marta uważaj kogo uważasz za znajomego : ^, ale wracając, jesteś bardzo miłą kobietą, jak i też bardzo śliczną, wnioskując po zdjęciach z Steam'a, choć uważasz mnie za kampera który tylko stoi i czeka na Kose, to wiedz, że ja cie uważam za super laskę która nie jest dosyć głupia, i też zafascynowałaś mnie tym, że nie wywyższałaś się rangą robiłaś to co zawsze z uśmiechem na twarzy i to mi sie w tobie bardzo podobało, że czy jest ranga, czy jej nie ma ty zawsze z uśmiechem na twarzy wchodziłaś na serwer gdzie było wiele osób które mogły ci ten humor zepsuć..
    Owieczka / Adrian

    O tych panach chyba nie ma co mówić, są bardzo skillowi choć też bardzo są nie mili dla nowych osób co jest nawet dobre i nawet złe zależy jak na to patrzy, emm choć wiem, że mało tutaj napisze bo tylko ja patrzyłem na to jak potrafiliście sam na kilkunastu przeciwników, podnieść bombę zaplantować a potem jeszcze ugrać rundę, i patrząc na was widziałem w was ten uśmiech i słowo "ez" hah.
    Whytti Bushi, to był dla mnie zasczyt was poznać, jak i całą resztę bo może tego nie okazywałem ale przez te miesiące gry na serwerze wiele mnie nauczyliście gdy miałem chujowy humor to mi po poprawialiście samym graniem co było cudowne, i będę was wszystkich cieplutko wspominał jesteście osobami wartymi poznania prywatnie, jak i w grze chociażby, każda minuta z wami było dla mnie zaszczytem.
    I mam nadzieję, że nasze drogi sie jeszcze skrzyżują, i kiedyś wpadnę do was pogadać chociażby z każdym z was.


    Pewnie nie wszystkich wymieniłem, lecz każdy kto ze mną grał / rozmawiał i się świetnie bawił, dziękuje za te chwile i polecam sie na przyszłość, a gdy będziecie mnie potrzebowali to wiecie gdzie szukać. Kacpeereek do usług.




    Do zobaczenia. ^^

    • Super! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!