Jump to content

cs 1.6 Nieoczywista skarga...

Recommended Posts

• Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Skarga na gracza @ MisieQxQi pytanie do @ Ogen Dogen.   Mam pytanie, które jest w pewnym sensie skargą. Jak to jest, że ja po tylu latach gry u was. Kiedy nie było ze mną większych problemów

Skarga na gracza @ MisieQxQi pytanie do @ Ogen Dogen.

Mam pytanie, które jest w pewnym sensie skargą. Jak to jest, że ja po tylu latach gry u was. Kiedy nie było ze mną większych problemów. Kiedy nie raz kupowałem vipa na serwerze, wygraną w top często nie odbierałem, by ktoś inny miał uciechę (już kilka miesięcy takich było) i na taki staż gry u was (gametracker DeffeK, NowaKK. itp.) dostaję bana, jako stały bywalec na tydzień?!?!? Za pierwsze tego typu przegięcie?!??!?!? Ile lat tutaj gram i nie raz miałem zatargi z graczami... Czy jak się tyrałem na słowa z graczem "lewak, lewiatan, lewatywa" pisaliśmy na siebie skargi?!?!? Nie, bo to jest w pewny sensie gra na słowa... Ile razy ktoś z waszej administracji obrażał mnie na serwerze, a to za shift lub w wiadomości steam, pisałem skargi? Na mixach pokazywałem patole??? Z kim popłynąłem??? Widać typie @ MisieQxQ, że jesteś typową "60" bez życia prywatnego... Dwie skargi w krótkim czasie, rozpisane i wysłane z należytą starannością, by ktoś bana dostał z Twojej frustracji, że jesteś słaby... 

Co do tej skargi Misiek, misieczek, misiuniu... Za co zostałeś wyzywany? Za to, że jako "ogarnięty" gracz, super zajebisty strażnik prawa i porządku serwera, wchodzisz i udajesz krótko mówiąc debila... Ktoś zapyta; "Czemu tak ostro, jesteś serio patolem?", a ja chętnie odpowiem, że nie... Już tłumaczę... Grałem na de_rats_1337 i wchodzi strażnik Teksasu @ MisieQxQ i co robi? Dołącza do TT, myślę sobie; "On będzie udawał dzbana i będzie kampił na respie lub w wencie TT" i co było dalej??? Chyba się domyślacie... Teraz pewnie nasuwa się pytanie dlaczego tak ostro??? Już odpowiadam... To jest oczywiste, że taki gracz wie i zna podstawowe zasady rozgrywki, a udaje osła... Ktoś powie; "Można grzeczniej", ale sorry ile można??? Powiesz takiemu grajkowi; "Z respa wyjdź/Resp do 1:30" i liczycie, że poskutkuje? To nie pierwszy raz, kiedy tak robisz na ratsie i innych mapach... I ty dobrze o tym wiesz... Ale nikomu normalnemu nie chce się o takie pierdoły pisać skargi... Bo ja przez te około 7/8 lat mogłem napisać takich skarg setki... Co do tego, że leciałem grubo "ban na dzień" odpoczynku nie byłby odpowiedni??? Pytam się ile mieliście ze mną problemu i ile godzin u was krótko mówiąc nakurwi... i były problemy??? Powtarzam pytanie, ile mieliście przez ten okres ze mną problemów??? Miałem gorszy dzień zgoda, ale ban na tyle??? Co to projekt plaża czy macie za mało wolnych slotów na serwerze??? Tracicie stałych graczy i chcecie ich zamienić na Turków czy może super mocnych "CSSetti" lub graczy co mylą "W' z "S"???? Pytam, bo w mojej ocenie kara zbyt "duża" jak za takie coś, tym bardziej, że typ ewidentnie prowokuje, co widać w skardze na gracza @ dymeek... Dajcie screeny z innych map, bo często także zostaje prowokowany i wyzywam... Inny gracz pewnie robił podobne rzeczy lub odwalał coś nie zgodnego z regulaminem, bo ja patusem nie jestem, który wchodzi i wybiera sobie "ofiarę", jak inni nawet z administracji, ale to zostawię... Mogę się chętnie słownie i merytorycznie wybronić... Bo kij zawsze ma dwa końce... 

Róbcie tak dalej, a będziecie mieli więcej graczy. Pomysł na V.I.P'a pierwsza klasa, dajmy dwa skoki i wyjeb...  Vipy, które latają po TXT lub skrzynkach (nie raz nawet za mapę XD), bo po co pomyśleć i czerpać pomysły ze serwerowni która już na serwer PB się wyjebała, ocb? Wystarczyło dać sklepik w którym można kupić za gotówkę z killi (skok, szybkie chodzenie, niewidzialność, ciche chodzenie itp), dodawane mapy tragedia itd... Ale szczerze, po co wam dawać pomysły, jak opieracie wszystko na sponsorach i macie totalnie wywalone... Gdyby nie gracze nieogary, to na serwerze cały czas pustki, bo reklama wam pokrywa same boty... Statystki po 80/15 na snow itp. XDDD... Róbcie tak dalej, życzę szczerego powodzenia w rozbujaniu tonącej łajby, bo i tak wielu spoko, fajnych i ogarniętych graczy odeszło...

Tyle ode mnie... Dziękuję i bez odbioru... Pozdrawiam miłego wypoczynku :)... "NowaKK." :D

Edited by NowaKK.
Literówka :)
  • Lubię to! 1
  • Super! 2
By dymeek,

z tym chłopem to akurat prawda xD wziął się z nikąd i będzie się rozpruwal na dobrych "hopokuf"

Skróciłem do poniedziałku + używaj wzoru skargi na przyszłość.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...