Skocz do zawartości

    Zamknięty Odwołanie od bana


    Bezu
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick podczas gry: Bezu Data Bana: 06-23-21 21:34 Serwer: ▶ [Only Mirage] ◀ [PL] CSKatowice.com Powód Bana: Multi-hack Screeny (paczka .zip): nie mam skrinków Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:1467820

    Oglądałem to demko 2 razy. Miałeś kilka podejrzanych akcji, ale da się je wyjaśnić. Bushi wchodząc do specta, zaczął Cię oglądać. PRZEZ PÓŁ RUNDY stwierdził, że masz cheaty.   Moim zdan

    Nick podczas gry: Bezu
    
    Data Bana: 06-23-21 21:34
    
    Serwer: ▶ [Only Mirage] ◀ [PL] CSKatowice.com
    
    Powód Bana: Multi-hack
    
    Screeny (paczka .zip): nie mam skrinków
    
    Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:146782096
    
    Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:146782096&advType=steamid&Submit
    
    Opis sytuacji: Generalnie dzisiaj zacząłem pogrywać na serwerze, a przez większość czasu grałem samym scoutem. W pewnym momencie na serwer wszedł Bushi, graliśmy kilka rund, a w jednej z nich zabiłem go, wyszedł z serwera i dostałem bana.
    
    Coś na obronę: Nie mam potrzeby cheatowania, sam mam ponad 2k godzin i żeton 5-letniego weterana, był nawet kiedyś globalek
    
    Mam nadzieję, że odwołanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, życzę wszystkim miłego dzionka
    I tak kc Bushi
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!