Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

W mojej ocenie ewidentnie to ty prowokowałeś cały czas (przejrzałem całą rozmowę), więc skarga do odrzucenia. Dymek na serwerze jest zwykłym graczem, ranga jest ściśle związana z forum.

Twój nick: MisieQxQ Nick admina/gracza: sauna na chacie (przedstawił się jako @ dymeek ) Steam_id admina/gracza: Serwer: Paintball Mapa: Dust2_long (wcześniej końcówka dust 2x2) Data i godzina: 21:50-

XDDD ale jestes zalosny  Jestes jakims nskiem, urwałeś sie z choinki i wyzywasz mnie od randomow (XD) chłopie nawet jesli jestem randomem to takich jak Ty robie jedna reka, więc co Ty dajesz. Na

Twój nick: MisieQxQ
Nick admina/gracza: sauna na chacie (przedstawił się jako @ dymeek )
Steam_id admina/gracza:
Serwer: Paintball
Mapa: Dust2_long (wcześniej końcówka dust 2x2)
Data i godzina: 21:50-22:10
Opisz sytuację/zdarzenie: Gość zaczął się pruć że znowu dust_long i ile to można grać, to mu napisałem "cicho randomie" i się zaczęło...
Typ się tak odpalił że zaczął mnie wyzywać i klnąć na serwerze, potem przedstawił się jako @ dymeeki kontynuował.
A i dodam ze z jakimś typem (nick coś z Magiczny) napisał że to zyleta. ale ten drugi to spokojny chłopak, tylko ten sauna na chacie przegiął pałkę 
według mnie. I tak wiem że mogłem odpuścić z tym randomem ze startu ale no kurde przyszedł ważniak z kij wie skąd bez rangi w dodatku nick pierwsze
widzę i już ma pretensje. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): wycinek z consoli

Tutaj typ pisze kim jest: 

THE BEST K!LLer dropped
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  niby nie random
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  ale to mnie chcieli na adma
[CSXGuard] Currently not recording.
THE BEST K!LLer connected
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  xD
[Bez rangi] sauna na chacie :  no widzisz
[Bez rangi] sauna na chacie :  a ja blem jestem
[Bez rangi] sauna na chacie :  i chuj?
[CSK] Wszystkie komendy dostepne pod jedna /menu
THE BEST K!LLer is joining the Terrorist force
[VM] Nie chcesz kogos sluchac? Przeszkadza Ci kogos glos? Wpisz /mute i zmutuj dana osobe
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  nie jestes
[CSGO] Komendy dla gracza: /awans /rangi /opis /rangioff
sauna na chacie killed BajaBongo | CSSetti.pl with mp5navy
[Medale] Komendy dla gracza: /medale /medaletop15
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  xD
[Bez rangi] sauna na chacie :  dymek B:)
[Bez rangi] sauna na chacie :  pozdro
*** sauna na chacie killed MisieQxQ with a headshot from knife ***
[Bez rangi] sauna na chacie :  nsku
MisieQxQ zgodzil sie na wyzwanie sauna na chacie!
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  a ja cie chwalilem
[INFO] Wykup usluge VIP w sklepiku SMS /sklep /sklepsms /sms /sklepik

Zaczęło się od tego:

[UwU] [VIP] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  cicho randomie
[Bez rangi] sauna na chacie :  XDDDDDDDDDDDDDD
[Bez rangi] sauna na chacie :  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Bez rangi] sauna na chacie :  hahahaha
MisieQxQ (RADIO): Fire in the hole!
[Bez rangi] sauna na chacie :  chlopie
[Bez rangi] sauna na chacie :  co ty pierdolisz
[Bez rangi] sauna na chacie :  o randomach XDDD
[Bez rangi] sauna na chacie :  jakis ns cos

I tutaj zanim wyszedłem z serwera:

isieQxQ killed sauna na chacie with mp5navy
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  ale random z dymka XDD
[Bez rangi] sauna na chacie :  xD
[Bez rangi] sauna na chacie :  niezle przyjebany jestes
[CSK KillStreak] Gracz MisieQxQ zdobywa 5 fraga bez smierci!
[CSK RoundSound] Teraz gramy: Hr. Troels feat. Manos - Lambada
PTB: Round ended, checking teams.
PTB: Transfering :LucyFer: to the CTs
BlaYeR dropped
BlaYeR has left the game
:LucyFer: killed KUKSIJANI with usp
[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  dobrze ze masz kulture osobista
BlaYeR connected
[CSK] Chcesz kupic VIP'a? Wpisz /sklep. 
[Bez rangi] sauna na chacie :  XD
:LucyFer: killed MisieQxQ with mp5navy
[Bez rangi] sauna na chacie :  serio jestes rozkurwiony
BlaYeR is joining the Counter-Terrorist force

• Ja pierd*le 2
By dymeek,

Kto normalny jeszcze gra na swoim rn i tryharduje w ta gre.. Czlowieku zejdz na ziemie i wyjdz na dwor troche

XDDD ale jestes zalosny 

Jestes jakims nskiem, urwałeś sie z choinki i wyzywasz mnie od randomow (XD) chłopie nawet jesli jestem randomem to takich jak Ty robie jedna reka, więc co Ty dajesz. Na koncu to samo widać bocik sie zesral, że zabił dymka i musiał dodac swoje "[UwU] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  ale random z dymka XDD" To nie prowokacja? 

Mozecie robic co chcecie z ta skarga ale nie bedzie mnie jakis bot nsowski wyzywal od randomow. A tak po za tym to wspolczuje, że bili cie w szkole i zabierali kanapki XD

Zresztą teraz tak czytając to wszystko widać na tacy sam siebie wkopales... Imbecyl to imbecyl 

Zaczęło się od tego:

[UwU] [VIP] [Mistrzowski Obronca I] MisieQxQ :  cicho randomie

nara

• Lubię to! 2

Pełniąc tak odpowiedzialną funkcję powinieneś umieć się zachować.

Nigdy w życiu podczas gry tutaj nie spotkałem się z takim chamstwem i buractwem ze strony administracji a miałem większe/mniejsze sprzeczki i konflikty z administracją.

Na tego typu przetarczki to sobie mogą pozwolić gracze jak admina nie ma, a nie osoba pełniąca tak ważną funkcję. 

Nigdzie nie zaprzeczyłem że to ja zacząłem, jednak chcę tutaj zwrócić uwagę na to że wielu adminów na takie zaczepki nie reaguje a na ostrzejszą jazdę ciskają banem. 

A tutaj na forum można znaleźć nawet osoby które pełniły, lub pełnią rangę administratorską i zamiast wplątywać się w bezsensowne dyskusję to albo pisały skargę, albo olewały typa.

nawet odpowiadając na tą skargę pokazałeś że nie powinieneś posiadać tak ważnej rangi, jak ty się zachowujesz? To wstyd dla sieci że zwykły szary gracz ma kulturę na o wiele

większym poziomie niż osoba z administracji. 

Co jak co, ale to ja zwykły gracz upominałem osobę taką jak ty pełniąca tak poważną funkcję. - To brzmi jak administracja na naprawdę niskim poziomie, przepraszam ale inaczej tego ująć nie mogę. 

jeszcze a pro po Tryhardowania itd. Wiesz, każdy ma swoje życie i ma prawo zarządzać nim tak jak chce, ja wybrałem sobie ranie u was na sieci w PB. to mam nie grać u was i iść na dwór? a może ja właśnie wróciłem z tego dworu bądź siłowni? no widzisz nie mów innym jak mają żyć to ich życie i oni będą decydować co będą robić i jak będą grać. 

Jak będę chciał wydać na vipa 10 złotych to wydam te 10 złotych na vipa. Kwestia mojego wyboru,

A pro po prowokacji, to ja jak grałem (dalej zwykły szary gracz) 2 lata temu i byłem prowokowany i podpuszczany przez ruśka i spółkę włącznie z pozytywną to potrafiłem jakoś trzymać język za zębami i odpowiadać grzecznie 🙂 a byłem prowokowany czasami ostrymi wyzwiskami także. To co ja napisałem nie tłumaczy cię w żaden sposób. 

@ Ogen DogenDecyzję zostawiam tobie i osobom od tego zależnym, ale według mnie to zachowanie jakie chłop dzisiaj zaprezentował to jest dno.

Miłego dnia/wieczorka :3

• Przykro mi 1

@ MisieQxQ A więc tak dla mnie to ty powinieneś dostać ostrzeżenie dlaczego? Bo sam prowokujesz.. 

Pisałeś do niego caly czas żeby na forum napisał że to dymek? Cały czas coś od niego  chciałeś, a teraz piszesz że on nie powinien mieć tak ważnej funkcji? Przepraszam że tak napisze ale  " @ MisieQxQ Ty chyba z głupim przez ścianę się widziałeś "  

2 minuty temu, Żyleta napisał:

@ MisieQxQ A więc tak dla mnie to ty powinieneś dostać ostrzeżenie dlaczego? Bo sam prowokujesz.. 

Pisałeś do niego caly czas żeby na forum napisał że to dymek? Cały czas coś od niego  chciałeś, a teraz piszesz że on nie powinien mieć tak ważnej funkcji? Przepraszam że tak napisze ale  " @ MisieQxQ Ty chyba z głupim przez ścianę się widziałeś "  

Napisałem "cicho randomie" a on się odpalił potem gdy powiedział ze jest Dymkiem osobą z tak ważną rangą nie uwierzyłem mu więc

chciałem potwierdzenia jego słów, stąd napisałem 2 razy żeby napisał do mnie na forum i potwierdził swoje słowa.

I nie, nie chciałem nic od niego oprócz potwierdzenia tożsamości i pierwszego "cicho randomie" co raczej na ostrzeżenie średnio zasługuje bo na serwie zdarzają się gorsze poematy i frazy pisane do ludzi pod nieobecność admina. 

Prowokacja wystąpiła można by powiedzieć dwa razy:

tj. Początek i koniec z randomem. 

Mimo tego co napisałeś to i tak nie za bardzo go usprawiedliwia, bo mógł olać temat bo słowo "random" nie jest jakieś gorszące ani karygodne i na moją prośbę żeby zachował trochę kultury wybuchnął śmiechem.

Zwróciłem mu uwagę na kulturę już na mapie dust2 long i mnie wyśmiał i nazwał randomem. - czy to zachowanie administratora według ciebie jest odpowiednie? jeśli tak to współczuję.

Ja jestem w stanie ponieść konsekwencje, ale tylko wtedy gdy on też je poniesie bo sobie na to zasłużył. Bądźmy uczciwi, ale póki to co reprezentują tutaj jak dla mnie to powód do degradacji ale to moje zdanie może ktoś wyżej uzna że ostrzeżenie będzie odpowiednie.

Aczkolwiek po tym co tutaj napisał, to mi się wydaje że on ma w d0pie to czy będzie miał tą rangę czy nie. 

• Ja pierd*le 1
  • Haha 1

Człowieku wiesz co mnie obchodzi to co robiłeś dwa lata temu? Prowokujesz mnie to Ci powiedziałem co o Tobie myślę. Nie jestem Tobą, że potrafię trzymać język za zębami 😁

Co ma funkcja na forum, która należy do sprawdzania demek ma do serwera.😉

BL to nie administrator także daruj sobie te bezsensowne gadanie. Rzeczywiście ważna funkcja(XD) 

Twoja lepsza kultura to prowokowanie i brnięcie dalej w kłótnie xD

Jakbyś był taki mądry to bys zakończył temat i się nie wypowiwdal, a nie się srał i wyzywał mnie od randomow.. Zejdź na ziemię 

@ MisieQxQmowilem Ci, że nie wiesz co oznacza słowo random to czego tego używasz skoro nim jesteś.. Jesteś jakimś public gamerem i wypowiadasz się o randomach xD żałosny jesteś 

Edited by dymeek
  • Dzięki! 1
18 minut temu, dymeek napisał:

Człowieku wiesz co mnie obchodzi to co robiłeś dwa lata temu? Prowokujesz mnie to Ci powiedziałem co o Tobie myślę. Nie jestem Tobą, że potrafię trzymać język za zębami 😁

Co ma funkcja na forum, która należy do sprawdzania demek ma do serwera.😉

BL to nie administrator także daruj sobie te bezsensowne gadanie. Rzeczywiście ważna funkcja(XD) 

Twoja lepsza kultura to prowokowanie i brnięcie dalej w kłótnie xD

Jakbyś był taki mądry to bys zakończył temat i się nie wypowiwdal, a nie się srał i wyzywał mnie od randomow.. Zejdź na ziemię 

Mimo to, masz pewne przywileje które można wyczytać ze wzoru/wymagań twojej rangi.

Nawet jakbyś był zwykłym graczem to nie tłumaczy twojego bezczelnego zachowania to po 1.

po 2. Jest to pewna funkcja której się nie powierza byle komu i nawet w wymaganiach masz napisane że potrzebna jest nienaganna opinia na forum. 

po 3. regulamin o tym że gracz ma obowiązek być kulturalnym i nie obrażać innych ciebie też dotyczy więc nie jesteś bezkarny.

po 4. Piszesz mi ciągle że jestem żałosny, ale ja w przeciwieństwie do ciebie umiem się przyznać że popełniłem błąd to jest coś czego ty nie potrafisz zrobić od ponad pół godziny a ja zrobiłem to już kilka razy.

5. ta ranga jest brana raczej jako ranga administratorska (mniej więcej za to jest uważana) tak czy siak musisz spełniać pewne wymagania i mieć pewne kompetencje w zamian otrzymujesz przywileje jak widziałem to na pewno masz vipa o 50% taniej na każdym serwerze. I to samo jest w przypadku wielu innych rang typu moderator/redaktor etc. 

po 6. No tak BL to ważna funkcja, ponieważ odciąża trochę innych. ( no na pewno nie jest nie ważna XD)

po 7. widać że ci nie zależy na tej randze, z takim podejściem to już nie jeden stąd wyleciał, już nie wspomnę o innych forach.

Dodam że ranga BL należy do wsparcia forum tak jak moderator czy redaktor. więc... :D

W mojej ocenie ewidentnie to ty prowokowałeś cały czas (przejrzałem całą rozmowę), więc skarga do odrzucenia. Dymek na serwerze jest zwykłym graczem, ranga jest ściśle związana z forum.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...