Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick podczas gry: HypeX Data Bana: 22.06.2021 Serwer: Mirage Powód Bana: wh Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:63432742 Wycinek z konsoli / link do bana

Tak podawali mi info: exxx, hardd, Matełko, lonely, diho orangutan, oriv, madaj, gacek, bedi, smooth, owieczka, ardian aka bożydar  

po jednej akcji sądzisz że mam wh ? xDDDD P.s Czasami występuje błąd że przez smoke widać chłopa

Nick podczas gry: HypeX

Data Bana: 22.06.2021

Serwer: Mirage

Powód Bana: wh

Screeny (paczka .zip):

Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:63432742

Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:63432742&advType=steamid&Submitz

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Zły... 1
  • Super! 2

Film z dowodami wh : 

Edit: Jeżeli brakuje ci dowodów zapraszam do obejrzenia demka z godziny 11:00 
+ wątpię że specjalnie byś wychodził z apartamentów A i nagle byś zauważył kogoś za smoke na rampie jeżeli wiedziałeś że była osoba na schodach i mogła cię w każdej chwili zabić. Moim skromnym zdaniem są to wystarczające dowody.

Edited by NarY

po jednej akcji sądzisz że mam wh ? xDDDD
P.s Czasami występuje błąd że przez smoke widać chłopa

Edited by HypeX
  • Dzięki! 1
  • WOW! 1

Może i wh nie masz, ale masz info od kolegów z przeciwnych drużyn, co też jest u nas karane. Jednak jak mamy to udowodnić? No właśnie nie możemy. Mamy tylko ewentualnych świadków podobnych incydentów oraz kilka podobnych sytuacji twoich kolegów. Nie zmienia to faktu, że trzeba być głupim by nie zauważyć (nawet po tym urywku demka), że wiesz gdzie są przeciwnicy. Nieważnym więc jest to czy jest to od infa od kolegów czy wh. Infa nie możemy udowodnić, ale nie jest to u nas tolerowane. Jedynym logicznym wyjściem jest ban za wh, ew. radarhack, no bo oprócz infa, jak wyjaśnić to, że znasz pozycje innych?

Jeśli chcesz to możesz się wytłumaczyć, bo jestem ciekaw co masz na swoją obronę.

Tak podawali mi info:
exxx, hardd, Matełko, lonely, diho orangutan, oriv, madaj, gacek, bedi, smooth, owieczka, ardian aka bożydar

• Dzięki! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Super! 2
Godzinę temu, HypeX napisał:

Tak podawali mi info:
exxx, hardd, Matełko, lonely, diho orangutan, oriv, madaj, gacek, bedi, smooth, owieczka, ardian aka bożydar

No to ban zostaje

• Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...