Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Wczoraj wieczorem na serwerze weszły 3 osoby z nickami "lilcipex" "lilcipa" etc. wyrzuciłem dwóch albo trzech (nie pamietam juz teraz) z poleceniem zeby zmienic nick bo dobrze wiemy, że jest to skiero

dodam ze to wlasnie ja zmienilem nick i tylko mi dales bana I to jest cs go a nie 1.6 tutaj jest totalnie inne comunity

Twój nick: Lilkipek (Na forum bedi) Nick admina/gracza:Bushi Steam_id admina/gracza:11000013347b791 (Hex) Serwer: Only Mirage Mapa:Mirage Data i godzina: 19.06.2021 23:30 Opisz sytuację/zdarzenie: DO

Twój nick: Lilkipek (Na forum bedi)
Nick admina/gracza:Bushi
Steam_id admina/gracza:11000013347b791 (Hex)
Serwer: Only Mirage
Mapa:Mirage
Data i godzina: 19.06.2021 23:30 
Opisz sytuację/zdarzenie: DOstalem ostrzezenie zebym zmienil nick to zmienilem po czym  dostalem bana. 
Przypominam tylko ze jezeli nie mam obrazliwego nicku ktory nikogo w zaden sposob nie uraza nie mozesz mnie zbanowac. 
Jezeli dla ciebie jest to niestosowanie sie do zalecen admina to xd.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://imgur.com/a/CePjS2y
  • Haha 1
  • Super! 1

Wczoraj wieczorem na serwerze weszły 3 osoby z nickami "lilcipex" "lilcipa" etc. wyrzuciłem dwóch albo trzech (nie pamietam juz teraz) z poleceniem zeby zmienic nick bo dobrze wiemy, że jest to skierowane do lilworm, po kickach znowu wchodziliscie i nie widzialem zmiany nicku, jedyne co to jedna osoba jak dobrze pamietam zmienila z lilcipex na lil cos tam obrazliwego.
Robicie problemy od pewnego czasu na serwerze, nie będę tego tolerował i proszę innych adminów o takie samo podejście, jeśli będziecie nadal kierować swoje obelgi w strone lilworm, czy kogokolwiek innego to bany będą dłuższe. Nie potrzebujemy toksycznych ludzi na serwerze. Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.

Osąd pozostawiam innym, Pozdro

• Lubię to! 1
  • Super! 3
1 godzinę temu, Bushido napisał:

Wczoraj wieczorem na serwerze weszły 3 osoby z nickami "lilcipex" "lilcipa" etc. wyrzuciłem dwóch albo trzech (nie pamietam juz teraz) z poleceniem zeby zmienic nick bo dobrze wiemy, że jest to skierowane do lilworm, po kickach znowu wchodziliscie i nie widzialem zmiany nicku, jedyne co to jedna osoba jak dobrze pamietam zmienila z lilcipex na lil cos tam obrazliwego.
Robicie problemy od pewnego czasu na serwerze, nie będę tego tolerował i proszę innych adminów o takie samo podejście, jeśli będziecie nadal kierować swoje obelgi w strone lilworm, czy kogokolwiek innego to bany będą dłuższe. Nie potrzebujemy toksycznych ludzi na serwerze. Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.

Osąd pozostawiam innym, Pozdro

Moim zdaniem i tak się tutaj obeszliście po macoszemu, na 1.6 za podobną prowokacje rozdaliśmy bany na kilka miesięcy i permy. Dla mnie do odrzucenia, ale jeszcze @ Whytti chciał się wypowiedzieć.

• Dzięki! 1

dodam ze to wlasnie ja zmienilem nick i tylko mi dales bana

I to jest cs go a nie 1.6 tutaj jest totalnie inne comunity

Edited by |Bedi|
  • Ja pierd*le 2
  • Haha 1
By Ogen Dogen,

bez komentarza..

23 godziny temu, |Bedi| napisał:

dodam ze to wlasnie ja zmienilem nick

No to chyba dobrze, że zostałeś ukarany, skoro zachowałeś się niestosownie do regulaminu?

Generalnie to mamy już dość tego syfu jaki robicie razem ze swoją ekipką. Raz, że jest to nienormalne, dwa, że wyniszcza serwer. Dlatego też jeśli znów pojawią się jakieś prowokacje, obrazy etc. to polecą permy.

• Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Ja pierd*le 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...