Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 23
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

no widzisz jej wina i tez osob ktore jej to powiedzialo wiec sama sie powinna doinformować niz sie sluchac kolegi

Twój nick:sound like itzok Nick admina/gracza:lil worm Steam_id admina/gracza:STEAM_1:0:538040538 Serwer:Only mirage Cskatowice cs:go Mapa:Mirage Data i godzina:06-19-21 14:10 Opisz sytuację/zdarzenie

Mam dowody ze na ogol mnie obrazasz np sytuacja z dzisiaj:  https://ibb.co/TRKF2dC https://ibb.co/RzM4MvH Co do muta na serwerze, zaufalam osobie informującej poniewaz nie jest to nic n

Twój nick:sound like itzok
Nick admina/gracza:lil worm
Steam_id admina/gracza:STEAM_1:0:538040538
Serwer:Only mirage Cskatowice cs:go
Mapa:Mirage
Data i godzina:06-19-21 14:10
Opisz sytuację/zdarzenie: dostalem muta nie moglem sie odzywac za spam (na chacie) potem jeszcze knebla i nie zostalem odmutowany wiec nazwalem sie nie cenzuralnie i dostalem bana na dzien nie którzy maja jeszcze gorsze nicki a admini z tym nic nie robia
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20210619-1326-de_mirage.dem.zip 
  • Ja pierd*le 2
  • Super! 1

Zostałam poinformowana od osoby z twojego teamu, że mnie obrazasz dlatego wlepilam od razu jak i muta jak i gaga za spam.

Powód do muta dałam nieprawidlowy, powinnam była dac "obraza administracji'' jednak nie wydaje mi się zeby mialo to jakies znaczenie.  Jeśli ma, przepraszam, nie bedzie następnego razu :))

Dostałes bana za nazwanie sie "lilworm pizda" czy cos w tym stylu, sam wiesz ze jest to obraza i to kolejna dlatego tez wlepiłam ci bana. 

Moze i inni mają gorsze nicki, ale obraza to mnie i nie zycze sobie takich komentarzy na moj temat. 

To ze inni admini z tym nic nie robia nie oznacza ze ja zostawie takie zachowanie tak i i bede miała to gdzies. Bana dostales na jeden dzien wiec wydaje mi sie to dostatecznym czasem na to jak i tak slyszalam od ciebie ze jestem kurwą i dziwką, dlatego tez nie wydaje mi sie zeby było to za dlugo. 

Moim błedem moglo byc nie sprawdzenie czy napewno mnie obrazasz, ale wiem ze gdybym weszla na specta, ucichłbyś :))

Jeśli zrobiłam cos zle, to przepraszam, ale wydaje mi sie ze moje powody były dostatecznie prawidłowe aby cie uciszyc jak i zbanowac. 

• Ja pierd*le 1
1 minutę temu, lilworm napisał:

Zostałam poinformowana od osoby z twojego teamu, że mnie obrazasz dlatego wlepilam od razu jak i muta jak i gaga za spam.

Powód do muta dałam nieprawidlowy, powinnam była dac "obraza administracji'' jednak nie wydaje mi się zeby mialo to jakies znaczenie.  Jeśli ma, przepraszam, nie bedzie następnego razu :))

Dostałes bana za nazwanie sie "lilworm pizda" czy cos w tym stylu, sam wiesz ze jest to obraza i to kolejna dlatego tez wlepiłam ci bana. 

Moze i inni mają gorsze nicki, ale obraza to mnie i nie zycze sobie takich komentarzy na moj temat. 

To ze inni admini z tym nic nie robia nie oznacza ze ja zostawie takie zachowanie tak i i bede miała to gdzies. Bana dostales na jeden dzien wiec wydaje mi sie to dostatecznym czasem na to jak i tak slyszalam od ciebie ze jestem kurwą i dziwką, dlatego tez nie wydaje mi sie zeby było to za dlugo. 

Moim błedem moglo byc nie sprawdzenie czy napewno mnie obrazasz, ale wiem ze gdybym weszla na specta, ucichłbyś :))

Jeśli zrobiłam cos zle, to przepraszam, ale wydaje mi sie ze moje powody były dostatecznie prawidłowe aby cie uciszyc jak i zbanowac. 

moglabys sprawdzic bo to nie ja cie obrazalem i jak masz jakies dowody ze cie obrazalem prosze pokaz je

Mam dowody ze na ogol mnie obrazasz np sytuacja z dzisiaj: 

https://ibb.co/TRKF2dC

https://ibb.co/RzM4MvH

Co do muta na serwerze, zaufalam osobie informującej poniewaz nie jest to nic nowego z twojej strony :))

Wiem ze Adrian również mnie obrażał, ale po tym co pisales dzisiaj było to dla mnie za dużo z twojej strony.

Jeśli źle wlepiłam ci muta to przepraszam, ale wydaje mi sie ze jednak cos sie nie myliłam z wlepianiem ci go.

• Ja pierd*le 2
Teraz, lilworm napisał:

Mam dowody ze na ogol mnie obrazasz np sytuacja z dzisiaj: 

https://ibb.co/TRKF2dC

https://ibb.co/RzM4MvH

Co do muta na serwerze, zaufalam osobie informującej poniewaz nie jest to nic nowego z twojej strony :))

Wiem ze Adrian również mnie obrażał, ale po tym co pisales dzisiaj było to dla mnie za dużo z twojej strony.

Jeśli źle wlepiłam ci muta to przepraszam, ale wydaje mi sie ze jednak cos sie nie myliłam z wlepianiem ci go.

to ze cie wyzywam na priv to nie znaczy ze tak jest na serwerze wiec nie powinnas mi dawac muta na serwerze przez priv sama powinnas sprawdzic czy cie wyzywalem bo to moze byc nie prawda wiesz o tym?
nie jestem az tak glupi zeby cie wyzwyac przy narym bo wiem ze to 60 i twoj byly wiec wiedzialem ze mnie sprzeda

• Ja pierd*le 1
2 minuty temu, itzok napisał:

moglabys sprawdzic bo to nie ja cie obrazalem i jak masz jakies dowody ze cie obrazalem prosze pokaz je

po pierwsze byłem przy tej sytuacji oraz wszystko widziałem.  Byłem razem z tobą w drużynie a lilworm była w przeciwnej i usłyszałem tekst od adriana "ona jest głupia nawet nie umie komend admina" coś w tym stylu następnie ty to potwierdziłeś słowami "haha dobrze ciśnij ją" 
po drugie dostałeś gaga za spam wiadomościami tekstowymi a nie za obrazę powód jest widoczny. Lilworm jest nowa w administracji i raczej po prostu się pomyliła dając ci muta zamiast gaga. Swoją drogą zauważyłem że strasznie boli cię to że lilworm ma administratora i próbujesz ciągle jej utrudniać pracę jako administrator.
Nie rozumiem tego że aż tak cię to zabolało że dostałeś gaga po czym musiałeś wchodzić na serwer z nickiem "lilworm pizda".
Moim zdaniem jest to żenujące zachowanie z twojej strony żeby wchodzić na serwer z takim nickiem ban jest moim zdaniem jak najbardziej słuszny.

• Super! 1

Tak czy siak według mnie jest to obraza administracji, a co do tego czy mnie wyzywales , to wydaje mi się, że gdybym jednak chciała sprawdzic

czy jest to prawdą, przymknął bys się. 

1 minutę temu, NarY napisał:

po pierwsze byłem przy tej sytuacji oraz wszystko widziałem.  Byłem razem z tobą w drużynie a lilworm była w przeciwnej i usłyszałem tekst od adriana "ona jest głupia nawet nie umie komend admina" coś w tym stylu następnie ty to potwierdziłeś słowami "haha dobrze ciśnij ją" 
po drugie dostałeś gaga za spam wiadomościami tekstowymi a nie za obrazę powód jest widoczny. Lilworm jest nowa w administracji i raczej po prostu się pomyliła dając ci muta zamiast gaga. Swoją drogą zauważyłem że strasznie boli cię to że lilworm ma administratora i próbujesz ciągle jej utrudniać pracę jako administrator.
Nie rozumiem tego że aż tak cię to zabolało że dostałeś gaga po czym musiałeś wchodzić na serwer z nickiem "lilworm pizda".
Moim zdaniem jest to żenujące zachowanie z twojej strony żeby wchodzić na serwer z takim nickiem ban jest moim zdaniem jak najbardziej słuszny.

mam pytanie gdzie tu ją obrazilem bo jej powiedziales ze ją obrazilem a tylko potwierdzilem zdanie adriana nie widze tutaj zebym ją obrazal lol ide zjesc zw

1 minutę temu, itzok napisał:

mam pytanie gdzie tu ją obrazilem bo jej powiedziales ze ją obrazilem a tylko potwierdzilem zdanie adriana nie widze tutaj zebym ją obrazal lol ide zjesc zw

Nie wiem czemu masz ciągle problem o to że ktoś przytoczył zdanie że ją obrażałeś gaga dostałeś za spam nie za obrazę 
Obrazą administracji jest zaś to że wbiłeś na serwer z nieodpowiednim nickiem.

Edited by NarY
1 minutę temu, NarY napisał:

Nawet nie to ze go boli ze ma admina ale większość osób z serwera  powie ze ona się nie nadaje na admina no chyba ci co siedzą z nią na sewerze na discordzie to powiedzą ze się nadaje ale to nie jest prawda po drugie niech nie daje jako przykład kto jej napisał coś na priv bo to nie sprawa serwa a jej sprawa pozdrawiam

2 minuty temu, NarY napisał:

Nie wiem czemu masz ciągle problem o to że ktoś przytoczył zdanie że ją obrażałeś gaga dostałeś za spam nie za obrazę 
Obrazą administracji jest zaś to że wbiłeś na serwer z nieodpowiednim nickiem.

pierw dostalem muta ze nie moglem sie odzywac i nie zostalem odmutowany i potem dostalem gaga wiec czaje ale dostalem muta za nic bo jej naklamales ze ją wyzywam wiec sama powinna sprawdzic zamiast komus ufac i teraz nie macie dowodów ze ją obrazam wiec mut bez podstawny i jakbym nie dostal muta to by sie nic nie wydarzyło 

19 minut temu, BlackQuu napisał:

Nawet nie to ze go boli ze ma admina ale większość osób z serwera  powie ze ona się nie nadaje na admina no chyba ci co siedzą z nią na sewerze na discordzie to powiedzą ze się nadaje ale to nie jest prawda po drugie niech nie daje jako przykład kto jej napisał coś na priv bo to nie sprawa serwa a jej sprawa pozdrawiam

Kochany powiedz mi powód dlaczego sie nie nadaję niby na admina bo totalnie nie rozumiem.

Wiem ze jestem dosyc energiczna osoba i glosna, ale zauwaz ze nie ma skargi na to ze jestem w jakikolwiek sposob "agresywna". 

Wykonuję swoje zadania poprawnie wedlug mnie i nie tylko osoby z mojego serwera powiedza ze sie nadaję. 

Nikt z was mnie nie zna i wyzywacie mnie totalnie z dupy, jak i osoby które "przechodzą" na moją stronę bo widzą w niej wiecej sensu.

18 minut temu, itzok napisał:

pierw dostalem muta ze nie moglem sie odzywac i nie zostalem odmutowany i potem dostalem gaga wiec czaje ale dostalem muta za nic bo jej naklamales ze ją wyzywam wiec sama powinna sprawdzic zamiast komus ufac i teraz nie macie dowodów ze ją obrazam wiec mut bez podstawny i jakbym nie dostal muta to by sie nic nie wydarzyło 

Co nie oznacza, że nie wszedłeś pózniej na serwer z obrazającą mnie nazwą i ze poprawnie dostales w tym momencie bana.

Dobrze, lecz warto jest zaznaczyć że muta również dostałeś za Spam, więc gdzie był mute za jakiekolwiek wyzywanie?
Oraz doinformuje cię że ranga nowy administrator nie może zabierać mutów gagów itp.

Kochany powiedz mi powód dlaczego sie nie nadaję niby na admina bo totalnie nie rozumiem.

Wiem ze jestem dosyc energiczna osoba i glosna, ale zauwaz ze nie ma skargi na to ze jestem w jakikolwiek sposob "agresywna". 

Wykonuję swoje zadania poprawnie wedlug mnie i nie tylko osoby z mojego serwera powiedza ze sie nadaję. 

Nikt z was mnie nie zna i wyzywacie mnie totalnie z dupy, jak i osoby które "przechodzą" na moją stronę bo widzą w niej wiecej sensu.

ty sie nadajesz zamiast sprawdzic sama czy cie obrazam zaufalas naremu i przez to dostalem bez podstawnego muta moglas zobaczyc to nie ja lecz adrian ja tylko potwierdzilem jego zdanie

5 minut temu, BlackQuu napisał:

Za to ty się idealnie nadajesz na admina liczne prowokacje z twojej strony oraz nie wspominając o języku. Pamiętaj że nie każdy człowiek jest idealny i czy wy serio uważacie że wyzywanie na pv jest czymś innym niż wyzywanie na serverze? Jeśli tak to się mylicie, już była taka sytuacja z innymi osobami co wyzywali ją za plecami i jest to zupełnie sprawa która na spokojnie może podpiąć pod jego teczkę i za którą poniesie konsekwencje. 

Teraz, NarY napisał:

Dobrze, lecz warto jest zaznaczyć że muta również dostałeś za Spam, więc gdzie był mute za jakiekolwiek wyzywanie?
Oraz doinformuje cię że ranga nowy administrator nie może zabierać mutów gagów itp.

muta za spam na czacie? dobrze sie czujesz i wiem ze adminitstrator nie moze mnie odmutowac ale ona powiedziala ze to bym muta za obraze tylko dala zly powod wiec lol nikogo nie obrazilem i dostalem muta za obraze niezla administracja 

muta za spam na czacie? dobrze sie czujesz i wiem ze adminitstrator nie moze mnie odmutowac ale ona powiedziala ze to bym muta za obraze tylko dala zly powod wiec lol nikogo nie obrazilem i dostalem muta za obraze niezla administracja 

powiem tak kochany

na poczatku mialam dac ci gaga za spam na czacie ale pomylilam sie z mutem. Mój bład, wybacz dopiero zaczynam :))

jednak po dostaniu jakichkolwiek informacji za chociazby potwierdzenie tego uznalam ze zalicza sie to jako obraza dlatego tez tak napisałam,

skoro i tak nie mogę ich usuwac. 

to tyle z mojej strony, nie mam nic do dodania.

powiem tak kochany

na poczatku mialam dac ci gaga za spam na czacie ale pomylilam sie z mutem. Mój bład, wybacz dopiero zaczynam :))

jednak po dostaniu jakichkolwiek informacji za chociazby potwierdzenie tego uznalam ze zalicza sie to jako obraza dlatego tez tak napisałam,

skoro i tak nie mogę ich usuwac. 

to tyle z mojej strony, nie mam nic do dodania.

ale prosze cie sama sprawdzaj czy ktos cie obraża bo jak widac kolega z discorda cie okłamał i wyszło na moje ja przepraszam za slowo nie cenzuralne ponioslo mnie 

• Haha 1
2 minuty temu, itzok napisał:

Przepraszam lecz pisze to osoba która po napisaniu podania na administratora serwera wchodził na serwer i prosił każdego aby napisał mu "Jestem na Tak" pod podaniem po czym piszesz o złej administracji którą sam prowokujesz do takich zachowań. Myślę że to tyle z mojej strony po pierwsze mute był błędem ze strony lilworm ponieważ miał to być gag który był jak najbardziej słuszny, oraz ban za obrazę który również był słuszny.

2 minuty temu, NarY napisał:

Przepraszam lecz pisze to osoba która po napisaniu podania na administratora serwera wchodził na serwer i prosił każdego aby napisał mu "Jestem na Tak" pod podaniem po czym piszesz o złej administracji którą sam prowokujesz do takich zachowań. Myślę że to tyle z mojej strony po pierwsze mute był błędem ze strony lilworm ponieważ miał to być gag który był jak najbardziej słuszny, oraz ban za obrazę który również był słuszny.

no widzisz jej wina i tez osob ktore jej to powiedzialo wiec sama sie powinna doinformować niz sie sluchac kolegi

• Ja pierd*le 1
  • Przykro mi 1
  • Zmieszany 1

Skargę rozpatrzę wieczorem. Póki co zamykam, aby się nie robiło więcej syfu.

Demko obejrzane, czas rozpocząć zabawę.

Zacznijmy od itzoka. Spamowałeś na czacie bezsensownymi wiadomościami, obrażałeś na voicechat, prowokowałeś, cwaniakowałeś. Gag zostaje wydłużony na 1 dzień, mute zostaje wydłużony na 2 dni. Oprócz tego masz 2 dni na zmianę tagu na czacie. Kary oczywiście zostaną nałożone po tym jak zejdzie ci ban, abyś nie uniknął połowy z nich.

Adrian - Za nadmierne obrazy dostajesz mute na 7 dni. Dodatkowo jeśli jeszcze raz kogokolwiek obrazisz to dostaniesz perm mute.

Smooth - gag za spam + obrazy na 1 dzień

Johni - tag do zmiany, masz na to 2 dni

hypex - ban za wchodzenie do spec i dawanie info swojej drużynie na 12 godzin

Wujek aluś - gag za spam na 2 godziny.

Co do lilworm - Po prostu się pomyliła i zamiast gaga dała mute. Tak na dobrą sprawę nic się nie stało, każdy ma prawo się pomylić (+gag i mute są obok siebie w menu admina, więc nie zdziwiłbym się jeśli byłby to tylko missclick). Zachowała się dobrze, nawet trochę zbyt łagodnie. Jakby mnie ktoś tak wyzywał każdego dnia, to bym się nie bawił tylko od razu gagował i mutował. Podziwiam za wytrwałość.
Dodam jeszcze, że nie jedna osoba, która by zaczynała przygodę z adminowaniem by się zestresowała gdyby 219058 osób na nią najeżdżało i wyzywało.

A co do obraz. Zastanówcie się co wy właściwie robicie. Wyzywacie dziewczynę, której nawet nie znacie. Zachowujecie się jak zwierzęta. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie. Zakładacie discordy, gdzie ją obrażacie, obrażacie ją na serwerze, na pw, wszędzie gdzie się da. Zastanowiłbym się czy w takim wypadku nie powinniście iść do jakiegoś psychologa, może nawet i psychiatry, bo to nie jest normalne. Powiem więcej, jeśli jeszcze raz zobaczę, że osoby, które notorycznie obrażają lilworm zrobią to jeszcze raz (niezaleznie czy będzie to ona, czy ktoś inny), to dostają perm mute z bomby. Nie będę tolerował takiego zachowania na serwerze (żeby było jasne, nie daje to nikomu prawa do prowokacji itd. Za to też będą wyciągane odpowiednie konsekwencje).

Wychodzę z założenia, że tworząc serwer społeczności chcę faktycznie tworzyć tą społeczność. Społeczność, w której nie ma obraz, wyzwisk, ale taką, w której każdy będzie się dobrze czuł. Wiem dobrze, że nie każdy za sobą przepada - ja sam wielu graczy nie trawię, ale nie daje to nikomu upoważnienia do wyzwisk, obraz i upokarzania drugiej osoby. Można sobie spokojnie grać nie zwracając uwagi na osoby, za którymi się nie przepada.

A teraz odpowiadając na niektóre sentencje z tego tematu:

7 godzin temu, itzok napisał:

dostalem muta nie moglem sie odzywac za spam (na chacie) potem jeszcze knebla i nie zostalem odmutowany wiec nazwalem sie nie cenzuralnie i dostalem bana na dzien nie którzy maja jeszcze gorsze nicki a admini z tym nic nie robia

Zawsze mnie bawiło to jak ktoś składa na kogoś skargę po czym okazuje się, że osoba oskarżana jest niewinna, a to oskarżyciel dopuścił się jakichś win. Następnym razem pomyśl czy twoje argumenty są sensowne i czy masz rację nim złożysz skargę (a jak już złożysz, to postaraj się napisać wszystko po polsku, bo ciężko zrozumieć co napisałeś)

6 godzin temu, lilworm napisał:

Powód do muta dałam nieprawidlowy, powinnam była dac "obraza administracji'' jednak nie wydaje mi się zeby mialo to jakies znaczenie.  Jeśli ma, przepraszam, nie bedzie następnego razu

Powód ma znaczenie. Gracz musi wiedzieć za co zostaje ukarany. Jeśli się pomylisz w powodzie, to napisz mi, bushiemu czy jakiemuś BL'owi, aby go edytowali.

6 godzin temu, itzok napisał:

Dosłownie dałeś dowody na samego siebie wklejając link do demka.

nie jestem az tak glupi zeby cie wyzwyac przy narym bo wiem ze to 60 i twoj byly wiec wiedzialem ze mnie sprzeda

Więc dlatego ją obraziłeś? xD

6 godzin temu, BlackQuu napisał:

To czy ktoś się nadaje czy nie leży w gestii opiekuna. Bushi jej zaufał, a ja ufam Bushiemu. Zresztą patrząc na to jak się zachowała w tej sytuacji utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że da sobie radę na adminie.

ty sie nadajesz zamiast sprawdzic sama czy cie obrazam zaufalas naremu i przez to dostalem bez podstawnego muta moglas zobaczyc to nie ja lecz adrian ja tylko potwierdzilem jego zdanie

Jak miała to sprawdzić? Wejść na specta i cofnąć czas? Dalej nie wiem czemu zasłaniasz się adrianem. Skoro potwierdziłeś jego zdanie, to chyba znaczy to, że jesteś tego samego zdania, a wygłaszanie tego publicznie można by było uznać jako obrazę.

Podsumowując, po prostu odczepcie się od Bogu ducha winnej dziewczyny. Jak chcecie się powyżywać na kobietach do wejdźcie na rokse, tam pewnie będą chętne na takie coś.

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...