Skocz do zawartości

    Zamknięty Misiek się rozkręca czyli PB propozycja


    MisieQxQ
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    A w moim mniemaniu rozgrywka psuje się właśnie przez ghosta, gdy na małych mapach modele dwóch lub więcej graczy są w sobie i któryś z nich strzeli kulkę. Na małych mapach praktycznie to skutkuje śmie

    Takie bugi w silniku PB były od zawsze i już stały się elementem gry, tak samo jak jednoczesne brojenie paki i strzelanie. Nie widzę sensu tego łatać.   Odnośnie czasu ghosta podczas wyboru

    Witam chciałbym zaproponować luźną rzecz mianowicie dodanie ghost'a podczas losowania mapy, tzn. wydłużenie go, ponieważ po czarnym ekranie i wyborze mapy modele przez siebie nie przenikają i zdarza s

    Witam chciałbym zaproponować luźną rzecz mianowicie dodanie ghost'a podczas losowania mapy, tzn. wydłużenie go, ponieważ po czarnym ekranie i wyborze mapy modele przez siebie nie przenikają i zdarza się że ludzie się blokują o siebie nawzajem ze względu że nie działa ghost. 

     

    Druga sprawa to jest błąd nie wiem gdzie go zgłosić więc napiszę tutaj:

    Po zabiciu kogoś dostajemy granat HE jeśli go nie użyjemy i przetrwamy rundę to on zostaje, jeśli zginiemy i go nie użyjemy to znika. Natomiast błąd który odkryłem podczas robienia z siebie debila co nie umie rzucać granatami odkryłem że jeśli wysadzimy się granatem (czyli samobój) to gra to czyta jako naszą śmierć i frag i dostajemy z powrotem HE.

     

    Czyli jeśli mamy HE i rzucimy go sobie pod nogi to gdy zginiemy BEZ FRAGA to otrzymujemy HE mimo że nikogo nie zabiliśmy! Nie wiem czy to celowy zabieg, ale jeśli tak to trochę psujący grę.

     

    (testowane na dwóch mapach i bez fraga tj. nie zabiłem przeciwnika tylko samego siebie i dostawałem granata spowrotem). 

    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Zmieszany 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!