Jump to content

cs 1.6 Skarga na gracza KOTA

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Gracz znowu szedł na serwer i zaczął obrażać innych. Dostał bana za obrażanie graczy oraz od razu dopisałem txt z tej skargi (Link do bana - KOTA). Zrobiłem to z racji, tego że ani BL ani opiekunowie

Twój nick: lewiatan Nick admina/gracza: KOTA Steam_id admina/gracza: VALVE_2:0:961151395 Serwer: pb Mapa: fy snow Data i godzina: 18.06.2021 13:00 i dalej Opisz sytuację/zdarzenie: Gracz notorycznie ł

Twój nick: lewiatan
Nick admina/gracza: KOTA
Steam_id admina/gracza: VALVE_2:0:961151395
Serwer: pb
Mapa: fy snow
Data i godzina: 18.06.2021 13:00 i dalej
Opisz sytuację/zdarzenie: Gracz notorycznie łamie regulamin poprzez obrażanie i wskakiwanie na txt na mapie snow. Nie pomaga zwracanie uwagi, a wchodzenie w dalsze 
dyskusje skutkuje wyzywaniem. Patologiczne zachowania tego gracza urągają wszelkim zasadom i powinny zostać wyciągnięte wobec niego konsekwencje, przynajmniej w postaci
ODEBRANIA VIPA, żeby nie mógł dalej szkodzić w rozgrywce. Ewentualne bany pozostawiam do oceny administracji.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://www61.zippyshare.com/v/3OmtmcQ6/file.html, demko moje własne, ewentualnie wstawię jeszcze rozpiskę z hltv, ale to powinno wystarczyc.

Obrazy- 3:20, 4:30, 7:40, 8:05, 8:35, 12:00

TXT- 5:00, zeskok z txt, 8:20 piękna przechadzka, 16:30, 18:05

HLTV - TXT 1:20, 1:45, 4:39, 4:59, 7:15, 8:17, 9:52, 10:15, 11:30, 11:58, 18:05

Edited by lewaq
  • Lubię to! 1

Gracz znowu szedł na serwer i zaczął obrażać innych. Dostał bana za obrażanie graczy oraz od razu dopisałem txt z tej skargi (Link do bana - KOTA). Zrobiłem to z racji, tego że ani BL ani opiekunowie przez 2 dni nie zainteresowali się skargą, a skoro gracz ponownie zaczął łamać regulamin uznałem to za zasadne. Demko i HLTV obejrzałem wcześniej, gracz rzeczywiście wchodził na txt i obrażał innych - notorycznie łamie regulamin. Wyjaśnienia Administracji proszę na PW.

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...