Skocz do zawartości

    Zamknięty Propozycja: Blokada bs A


    MisieQxQ
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall Najprościej chyba będzie postawić ściankę na txt, postaram się przyjrzeć temu w weekend, ale nie obiecuje.

    @ MisieQxQzapewne chodzi Ci o to?  Jak widać już zgłaszane było to ostatnio. Dodam, że na zwykłej mapie de_dust2, jest to zablokowane. Problemem są mniejsze wersje tej mapy (jak w załączonym tem

    Witam, moją propozycją jest zablokowanie szpary na Bs'ie A, mianowicie chodzi mi o tą szparę dzięki której jesteśmy w stanie wejść na txt i po nich chodzić + często można tam zobaczyć lokalizacje wrogów. (to ta szpara na wprost skrzynek w bsie po których się wspinamy i wskakujemy, w polu widzenia cala długa)

    Według mnie taka zmiana była by jak najbardziej na +  ponieważ często się zdarza że wiele osób tam wchodzi, ba nawet niektórzy chodzą po txt i wchodzą do respa tt na DD2_long, bywa to irytujące a jak wiadomo admin nie zawsze jest na serwerze. 

    Niestety, ale takie akcje po txt nie są wcale rzadkie.

     

    Wydaje mi się ze lepie było by to zablokować niżeli wchodzić za każdym razem i męczyć jakiegoś admina żeby wszedł to załatwić, bo niestety na takich graczy w 90% nie działa "proszę nie wchodź na txt jest to niezgodne z regulaminem" a nawet nie działa "Ku*@o J#%^na wy&@!%alaj z tych txt!!!" (wiem co mówię sprawdzone info).

     

    Dałoby radę coś z tym zrobić? postawić jakiś bloczek, przynajmniej na DD2_Long i DD2_2x2. 

     

    Z góry dziękuje za odpowiedź, Miłego dnia. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!