Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: HypeX Nick admina/gracza: Przemir Steam_id admina/gracza: STEAM_0:0:571738000 Serwer: Only Mirage Mapa: mirage Data i godzina: 23:40 Opisz sytuację/zdarzenie:

Co jakiś czas to wpisywał, gdzie prawie nikt nie wiedział o co chodzi (chyba tylko on sam xD)   Nie zmienia to faktu, że admin od dłuższego czasu "podpada". Skarga po części słuszna, po częś

Twój nick: HypeX

Nick admina/gracza: Przemir

Steam_id admina/gracza: STEAM_0:0:571738000

Serwer: Only Mirage

Mapa: mirage

Data i godzina: 23:40

Opisz sytuację/zdarzenie: Admin o nicku przemir wyzywał innych gracz w tym mnie oraz stworzył grupe na steam pod clan tagiem "uktaj kajtek" (która obraża innego gracza na waszym serwerze). Wydaje mi się że admin nie wie co to spam, Cisek raz wpisał na czat "JSBPMP" a przemir uznał to za spam i powiedział że da mu gag'a. W którejś minucie demka admin utrudnia mi rozgrywkę i zaczyna do mnie strzelać. Wydaję mi się że admin złamał regulamin który go obowiązuje i myślę że należy mu się kara. Tyle z mojej strony mam nadzieję że ukaracie tego bydlaka i dacie mu degrada. Je*** przemira, żeby mu kwiatki zwiędły w domu pozdro

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20210607-2337-de_mirage.dem.zip

• Super! 4
23 godziny temu, HypeX napisał:

Cisek raz wpisał na czat "JSBPMP" a przemir uznał to za spam i powiedział że da mu gag'a

Co jakiś czas to wpisywał, gdzie prawie nikt nie wiedział o co chodzi (chyba tylko on sam xD)

Nie zmienia to faktu, że admin od dłuższego czasu "podpada". Skarga po części słuszna, po części nie. Niemniej jednak admin zostaje zdegradowany.

• Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...