Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

WITAM TAK BYŁA TAKA STUACJA ALE TO BYŁO POD KONIEC MAPY KOLEGO   Po 2 byłem z drugim adminem  jankiem  Po 3 jeśli masz  kolego coś więcej do powiedzenia  zapraszamy do składania wniosku na A

Dawid mnie poprosił o przejrzenie tej skargi. Obejrzałem HLTV i nakładam ostrzeżenie na admina @ mefuuss, nadużyłeś swoich flag w tej sytuacji. Zapraszam na steam to wyjaśnię kilka kwestii 🙂

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall Chce tylko dodać, że to nie pierwsza ani druga skarga na tego gracza 🙂 A to co on robi na tym serwerze to jest padaka. Większość graczy się zgodzi ze mną i Bombiczim

Twój nick: Pozwolić się nieść!
Nick admina/gracza: meffus
Steam_id admina/gracza: 
Serwer: Paintball
Mapa: de_dust
Data i godzina: 16:30
Opisz sytuację/zdarzenie: Nie będę się rozwodził, bo już wiele osób robiło to przede mną apropo tego admina. Jego działania powodują, że gracze wychodzą z serwera. Od razu po swoim wejściu wyrzuca graczy ze specta, gdy nie ma nawet 10 osób na serwerze. Żeby tego było mało, spamuje na y@@ "CELE MAPY", po 20 sekundach postanowił zareagować w inny sposób i zaczął uderzać gracza, który miał robić cele mapy. Ja broniłem paki, przeciwnik próbował do niej dojść, ale nie mógł, bo admin nie przestawał go slapować, żeby tego było mało, robił to, gdy ten gracz się ze mną strzelał, co w ogóle jest dla mnie absurdalne. Niech oddaje admina, bo to wstyd i hańba, moja babcia się lepiej nadaje do tej roli niż on. Ban niech sobie zostanie, powtórze jeszcze raz tutaj, jakby ktoś miał wątpliwości za co poszedł ban dla mnie. JESTEŚ PRZY****NY MEFFUS. Odejdź, póki możesz to zrobić na własnych warunkach. Pozdrawiam. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

Proszę o uważne rozróżnianie spraw. 

Gdyby bana nie było, nie byłoby też skargi, ale to nie zmienia faktu, że admin zachował się nieodpowiednio.
Kwestii bana nie poruszam i nie chcę żeby ktokolwiek ją poruszał, gdyż zasłużyłem sobie i jestem tego świadomy.

@ JohnyMasterdoceniam Twoje zaangażowanie i poszanowanie czasu innych, ale nie bądź też taki pośpieszny. Po odpowiedzi odsyłam. PW.

Edited by CZARODZIEJ BABA

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall Chce tylko dodać, że to nie pierwsza ani druga skarga na tego gracza 🙂 A to co on robi na tym serwerze to jest padaka. Większość graczy się zgodzi ze mną i Bombiczim

• Lubię to! 1

WITAM TAK BYŁA TAKA STUACJA ALE TO BYŁO POD KONIEC MAPY KOLEGO  

Po 2 byłem z drugim adminem  jankiem 

Po 3 jeśli masz  kolego coś więcej do powiedzenia  zapraszamy do składania wniosku na Adamina a nie ich pouczać i wyzywać i to nie jestem, pierwszym adminem gdzie wyzywasz jesteś bardzo problemowym człowiekiem   pyzatym ludzie wiedze zazdroszczą admina a tym bardziej takiego jak ja bo jestem sprawiedliwy wobec wszystkich nie wyróżniam czy znajomy czy nie 

• Ja pierd*le 1
  • Zmieszany 1

Jutro wrócę z pracy to na spokojnie przeanalizuje cała sytuację 

• Lubię to! 1
By dymeek,

W końcu Cię nauczyłem pisać "sytuację" 😎

Jako świadek wypowiem się odnośnie sytuacji. Przy okazji podsyłam link do HLTV: HLTV de_dust - 06.06.2021 r.; 16:24-16:45.

Zacznę od tego, że pierwsza informacja o celach mapy na HUD'ie pojawiła się ok. 50-60 sekund przed końcem czasu rudny i jakieś 30 sekund zanim gracz АŁјКø ツ dostał slapy. Następnie po jakichś 10 sekundach gracze АŁјКø ツ oraz Pozwolić się nieść! zostali sami w grze 1 vs 1. Obaj skradali się (chodzili na tzw. shift'cie) i próbowali zabić przeciwnika - trwało to ok. 40 sekund do momentu skończenia się czasu w rundzie. Zatem ich walka 1 vs 1 trwała znaczną część rundy. Na HUD'ie pojawiły się w międzyczasie kolejne informacje o wykonywaniu celów mapy (pisane zarówno przeze mnie jak i meffusa). Jako, że zostało 1vs 1 to powinniście spróbować to dograć na kosy, albo robić cele w możliwie najszybszy sposób, a nie przedłużać rundę. 2 ostatnie osoby nie powinny przedłużać rundy, gdy reszta graczy na serwerze czeka, bo to też powoduje, że gracze wychodzą z serwera. Więc slap'y uważam za słuszne. 

Co do samego wyzywania admina meffus to uważam, ban dla Pozwolić się nieść! jest słuszny. Najpierw powiedziałeś to co zapisałeś w skardze tj. że meffus jest przy******. Następnie napisałeś coś typu, że twoja babcia się lepiej nadaje do roli admina niż on. Dla mnie takie słowa nie powinny mieć miejsca wobec Admina (innych graczy również). Jeżeli miałeś zastrzeżenia do jego pracy należało złożyć skargę, a nie publicznie (na serwerze) go znieważać. Szczególnie, że już nie raz bywały sytuacje, że pyskowałeś Adminowi lub podważałeś zdanie Admina jednocześnie mu ubliżając (w przeszłości ja również miałem taką sytuację z Twojej strony i dostałeś upomnienie). Wydaję mi się, że jako jeden z członków Administracji CSK powinieneś wykazać się szacunkiem względem innych (tym bardziej innych członków Administracji CSK). Swoje zastrzeżenia zachowaj lepiej dla siebie lub dla opiekunów w skardze, a nie wypluwaj ich na serwerze. Ewentualnie napisz na spokojnie do admina na priv swoje zastrzeżenia co do jego postawy, ale nie obrażaj. 

Jeśli chodzi o kicki graczy afk to miał miejsce 1 kick jak było jakieś 12 osób na serwerze. Następnie były 2 kicki za ping dla gracza który miał jakieś 300-400 pingu, żeby go ogarnął (czego ten gracz nie zrobił).

Meffus może bywa czasem impulsywny, ale moim zdaniem w tej sytuacji prawidłowo się zachował. Kwestią dyskusyjną jest długość bana, ale sam fakt jego nadania jest uzasadniony.

• Dzięki! 1

Bardzo przepraszam lecz z powodu ptaki czasu demko obejrzę dopiero w czwartek i sprawdzę jak było. 

Max czas 20:00 czwartek

Dawid mnie poprosił o przejrzenie tej skargi. Obejrzałem HLTV i nakładam ostrzeżenie na admina @ mefuuss, nadużyłeś swoich flag w tej sytuacji.

Zapraszam na steam to wyjaśnię kilka kwestii 🙂

• Super! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...