Skocz do zawartości

    Zamknięty MichuPro Na Admina TS3?


    Michu0685
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kacik Ci zaufał, a ja ufam Kacikowi. Jesteś zawsze chętny do pomocy - działaj, pomagaj, rozwijaj się. Efekty same nie przychodzą, ale ty nie boisz się wyzwań, co jest dużym atutem w tej sprawie.

    Tak jak ci obiecałem, że dam ci szansę i dotrzymam słowa ? W dodatku na ten moment mamy strasznie słabą aktywność ADMINÓW i nawet mi się przydasz ? Zgłoś się do mnie na ts3 to ci wszystko wytłuma

    @ Admin TeamSpeak 3 @ Opiekun TeamSpeak 3

    Nick z serwera: PsychicznyMichu - Wcześniej MichuPro
    Imię: Michał 
    Wiek: 15
    Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: Tak
    Ile czasu spędzasz na TS3?: Tyle ile moge jakoś 3-6h lub +/-.
    W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Jak jest szkoła godziny popołudniowe jak będą wakacje od rana do nocy.
    Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
    Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: Tak umiem robić kanały nigdy nie miałem admina ts3 i chciałbym spróbować mieć admina i pomagać ludziom wrazie w będzie pomagać mi @ KaciK_CsK
    Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: Konflikty tam były ,ale to mniejsza.
    Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Staram się o admina ,ponieważ praktycznie nie ma adminów aktywnych i ludzie chcą kanały prywatne i nie ma kto im zrobić kanał prywatny ,więc jestem od tego ja.
    Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Miłą Atmostfere ,szacunek ,pomoc innym.
    Czy jesteś w stanie płacić składki?: Tak.
    Kontakt: Ts3/steam/forum/fb/snap.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!