Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Kacik Ci zaufał, a ja ufam Kacikowi. Jesteś zawsze chętny do pomocy - działaj, pomagaj, rozwijaj się. Efekty same nie przychodzą, ale ty nie boisz się wyzwań, co jest dużym atutem w tej sprawie.

Tak jak ci obiecałem, że dam ci szansę i dotrzymam słowa 😉 W dodatku na ten moment mamy strasznie słabą aktywność ADMINÓW i nawet mi się przydasz 😛 Zgłoś się do mnie na ts3 to ci wszystko wytłuma

@ Admin TeamSpeak 3 @ Opiekun TeamSpeak 3

Nick z serwera: PsychicznyMichu - Wcześniej MichuPro
Imię: Michał 
Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Tyle ile moge jakoś 3-6h lub +/-.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Jak jest szkoła godziny popołudniowe jak będą wakacje od rana do nocy.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: Tak umiem robić kanały nigdy nie miałem admina ts3 i chciałbym spróbować mieć admina i pomagać ludziom wrazie w będzie pomagać mi @ KaciK_CsK
Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: Konflikty tam były ,ale to mniejsza.
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Staram się o admina ,ponieważ praktycznie nie ma adminów aktywnych i ludzie chcą kanały prywatne i nie ma kto im zrobić kanał prywatny ,więc jestem od tego ja.
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Miłą Atmostfere ,szacunek ,pomoc innym.
Czy jesteś w stanie płacić składki?: Tak.
Kontakt: Ts3/steam/forum/fb/snap.

A6EZHbe.png

Kacik Ci zaufał, a ja ufam Kacikowi. Jesteś zawsze chętny do pomocy - działaj, pomagaj, rozwijaj się. Efekty same nie przychodzą, ale ty nie boisz się wyzwań, co jest dużym atutem w tej sprawie.

Pamiętaj tylko, że nie ma osoby, która pozjadałaby wszystkie rozumy. Spokój i pokora kluczem do odpowiednich refleksji.

"Trzymam na dystans strach, potem czekam na wiatr, by pozwolić się nieść!"

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Tak jak ci obiecałem, że dam ci szansę i dotrzymam słowa 😉 W dodatku na ten moment mamy strasznie słabą aktywność ADMINÓW i nawet mi się przydasz 😛

Zgłoś się do mnie na ts3 to ci wszystko wytłumaczę co i jak 😉

• Dzięki! 1
  • Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...