Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak sami pewnie zauważyliście moja aktywność ostatnio daje duuuużo do życzenia. Więc nadszedł czas, aby się pożegnać. CsK było swego czasu bardzo, ale to bardzo ważne dla mnie. To co robiłam sprawiało

Ja ci dziękuję za to, że zawsze nas doceniałaś, wysłuchiwałaś i wspólnymi siłami potrafiłyśmy rozwiązywać problemy. Wielki szacunek dla ciebie, że w wszystkim potrafiłaś być obiektywna i podchodzić do

Szacuneczek za wlozone serce w siec. @ #Demolka Tak tylko wróciłem napisać, że od dawna było wiadomo jaką jest fałszywą osobą. Bajoo ❤️ 

Ja ci dziękuję za to, że zawsze nas doceniałaś, wysłuchiwałaś i wspólnymi siłami potrafiłyśmy rozwiązywać problemy. Wielki szacunek dla ciebie, że w wszystkim potrafiłaś być obiektywna i podchodzić do każdego jak do człowieka a nie bankomatu. Życzę ci jak najlepiej kochana ❤️❤️

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 1
By #Demolka,

Dzięki Kochana:* i my się nie żegnamy :D

To ja dziekuje nasza kochana redaktoreczko ,ze mialem co czytac ☺️

Mam nadzieje ,ze bedziesz zagladac do nas od czasu do czasu na serwer i KB 🥰

Co zlego to oczywiscie nie ty toksyczna demolko 😝

3ym sie cieplutko 😚

Edited by Lipny
  • Super! 1

Trzymaj się !

• Dzięki! 1
5 godzin temu, #Demolka napisał:

I GÓRO więcej angażowania się z sprawy serwerowe... bo nie wiecie co się dzieje tak naprawdę. A delegowanie wszystkiego na OP jak widać to nie zawsze to dobre wyjście...

A jak sobie wyobrażacie inny model współpracy? Mamy całe życie serwera odgórnie, centralnie prowadzić jak to robiono za komuny? Mamy wystarczająco obowiązków przy ogarnianiu całej sieci, dopilnowania czy wszystko działa, opłacenia, reagowania na awarie, naprawiania i aktualizowaniu rzeczy o których istnieniu większość nie ma pojęcia a niezbędnymi do działania wielu rzeczy na sieci. W takiej sytuacji zasadne jest oddelegowanie zadań, które jesteście w stanie ogarnąć do opiekunów (inaczej po co byście nam byli?) i nie zajmowaniem się przez nas każdą drobna sprawą. Jak byśmy mieli to pogodzić z życiem prywatnym? Mało tego, jeszcze oprócz ogarniania bieżących spraw każdy by chciał żeby się sieć rozwijała. No niestety doba ma 24h. Tym bardziej teraz kiedy zostałem właściwie sam w administracji, bo reszta jest nieobecna, tak samo jak inni. Robi się ciepło, są poluzowane obostrzenia.

Szkoda, że odchodzisz, bo dopiero na dniach się dowiedziałem, że jest jakiś problem i nie zdążyłem jeszcze zareagować, a sam przez ostatnie miesiące dużo poświęcałem czasu na sieć i chciałem teraz się poświęcić innym aktywnościom.

Trzymaj się, wszystkiego dobrego 😉 🍷

• Dzięki! 1

No trudno musiała nastać ta chwila szkoda , że odchodzisz jak coś pamiętaj jest miejsce dla cb zawsze i powodzonka trzymaj się milutko ze byłaś i jesteś hihi

pozdro

• Ja pierd*le 1

Dziękuję za wszystko. Za każdą okazaną pomoc, radę. Oczywiście również za działalność w redakcji, bo było co czytać 🙂 @ #Demolkapoświęciłaś dużo serca i czasu na csk (serwer, redakcja, ts) czasem i nerwów. Widać było, że Ci zależy. Trzymaj się ciepło i w kontakcie 🙂 🍻 Powodzenia 🍸

• Dzięki! 1

Może mnie już tu nie ma, ale zaglądam czasem, to Wredotko życzę powodzenia i szczęścia. Duży + za to co napisałaś, pewnie nie jeden tak myśli jak Ty. Niestety ludzie zaczynają odchodzić, ale pamiętaj/cie OSTATNI GASI ŚWIATŁO.

Widzimy się na steam.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • 2 weeks later...

Szacuneczek za wlozone serce w siec. @ #Demolka
Tak tylko wróciłem napisać, że od dawna było wiadomo jaką jest fałszywą osobą. Bajoo ❤️ 

• Ja pierd*le 2
  • Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...