Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam, mam pewien problem z csem

Gdy wlączam komputer, odpalam cs go to laduje sie po czym wylącza mi sie komputer i musze go włączyć ponownie. Dzieje sie tak z 2/3 razy. Dopiero po ktorymś razie wlącza się normalnie ale resetuje mi sie cały config i musze ustawiać wszystko od nowa... Ktoś wie jak moze to naprawic?

Siemka. Czy próbowałeś odinstalować i zainstalować od nowa ? Mi kiedyś pomogło wywalenie steama i instalacja gierek na nowo bo coś było nie tak w plikach biblioteki i cfg. Drugim razem kiedy się to zdarzyło musiałem zainstalować win10 na nowo i dopiero hulało gdy wszystko instalowałem od zera. Całą noc siedziałem ale do dziś mam spokój. Może być jeszcze kilka opcji ale spróbuj najpierw tych najprostszych. Jeśli możesz to napisz też jaką masz obecnie kartę graficzną i jaki procek.

By dymeek,

Tak probowalem reinstalla. Wszystko działało do niedawna. Dopiero gdzies od 2/3 dni sie tak dzieje

Odinstaluj całego steama i zainstaluj od nowa... jeśli to nie pomoże to wrzuć sobie windowsa i wszystko od zera i powinno być gites a raczej na bank będzie. Jeśli masz sprawną kartę i procka to widzę tylko takie rozwiązanie 🙃 bo jeśli chodzą ci normalnie inne gierki to coś jest nie tak z plikami systemu i biblioteki.

Pierwsze skojarzenie z nagle wyłączającym się komputerem to przegrzewający się procesor, więc polecam do niego zajrzeć, odkurzyć i ew. zmienić pastę. Link wyżej sugerujący aktualizacje biosu też podpiera tą teorie.