Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: PsychicznyMichu Nick admina/gracza: @ JohnyMasteri czupakabra(uczeń) Steam_id admina/gracza: Nwm Serwer: Paintball Mapa: mini_inferno Data i godzina: 20.15-20.22 Opisz sytuację/zdarzenie:

Twój nick: PsychicznyMichu
Nick admina/gracza: @ JohnyMasteri czupakabra(uczeń)
Steam_id admina/gracza: Nwm 
Serwer: Paintball
Mapa: mini_inferno
Data i godzina: 20.15-20.22
Opisz sytuację/zdarzenie: Wbiłem na serwer mówiłem siema była mapa anal i uczeń zaczął się próć powiedział ,że chce oddać moją mame coś tam coś tam powiedziałem ,że nie pamiętam , a ten od razu zaczął mówić , że mam krótkotwało pamięć i dałem się sprowokować itp i ja dostałem mute na chat i mikro , a on nic też mnie wyzywał i nic mu nie zrobił kurw# mać gdzie jest sprawiedliwość? Nie wiem
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://o27a.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-2105291956-de_anal.dem.zip ten link koniec mapki , https://o27a.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-2105292017-de_inferno_2x2.dem.zip     tu dostałem mute i się wyzywałem z nim więc no.

ogółem nie polecam dostałem muta za prowokacje jak sam mnie sprowokował więc no 

Ukaranie dla admina niech ogarnie dla 2 nie dla 1 tylko muta , a dla 2 nie jaka to sprawiedliwość?

Nie wiem sprawa do wyjaśnienia jak nie to zapraszam ts3 jestem aktywny cały czas w obecnośći opiekuna lub admina ts3 pozdro

• Haha 1

Skoro skarga dotyczy mnie to się wypowiem.

1. Oboje dostaliście mute bana za prowokacje, wzajemne wyzywanie się oraz robienie spiny na say i przez mikrofon.

2. Sytuacja przedstawia się następująco: 

Na mapie de_anal ok. 16:00 minuty Michu Pro wszedł na serwer. Przywitał się i na początku było spokojnie, ale tylko z pozoru. Potem Czupakabra(Uczen) zapytał przez mikro Michu Pro o to "czy dalej szukasz graczy którzy poderwą twoją mamę" (to było coś w tym stylu, ale dokładnie nie pamiętam). MichuPro prosił o powtórzenie, bo nie zrozumiał pytania i za drugim razem było to samo. Michu Pro powiedział do Czupakabry, aby "wyjął mikrofon z dupy bo trzeszczy i nic nie słychać". Potem zaczęła się wymiana zdań na say (jak na załączonych niżej screen'ach):

Spoiler

a0d8830f060b9.bmp84d4605ce95ee.bmp

Jak widać dostaliście upomnienie ustne, abyście zaprzestali dyskusji i się uspokoili. Wtedy zakończyła się mapa de_anal.

Następnie rozpoczęła się mapa de_inferno_2x2. Niestety moje upomnienie nic nie dało. Z początkiem pierwszej rundy zaczęliście znowu swoją sprzeczkę. Padały teksty typu: "chodź sz**to na ts3" czy "wez sie zamknij". Wtedy przez adminvoice (ustnie) dostaliście drugie upomnienie ode mnie (ostrzegałem was, że dostaniecie muta), co jednak nic nie dało i dalej kontynuowaliście swoją dyskusję przez mikrofon. Wtedy dostaliście obaj mutebana na chat+mikrofon. 

Pomijam fakt, że po nałożeniu mute zaczęliście spamować mi na u@ oraz pomijam wulgarny język jakim się posługiwaliście, szczególnie MichuPro. 

Wasze zachowanie spokojnie mogło się zakończyć zwykłym banem na serwerze, więc moim zdaniem i tak dostaliście dość łagodną karą.

Jako jeden z Administratorów serwera nie pozwolę, aby na serwerze występowały takie sytuacje jak ta. Żaden z graczy nie jest chętny wysłuchać waszych spin i kłótni. Problemy między wami rozwiązujcie poza grą, w rzeczywistym świecie, bo serwer do tego nie służy.

Proszę opiekunów jeszcze o sprawdzenie logów z serwera i podjęcie decyzji czy skrócić bana czy zostawić. Niestety HLTV nie nagrywa głosu, więc nie słychać znacznej części tej dyskusji. Na mapie de_inferno_2x2 HLTV też rozpoczęło nagrywanie z opóźnieniem w sytuacji, gdy obaj gracze dostawali już mute bana.

Ja pozostaje na moim stanowisku, iż muteban na 1 dzień jest słuszny dla obu graczy.

Zastrzegam, iż cytowane zdania graczy (MichuPro i Czupakabra(Uczen)) wypowiedziane przez mikrofon, nie są ich wiernym odwzorowaniem, gdyż po prostu nie jestem w stanie zapamiętać ich wszystkich słów jota w jotę.

Obaj dostaliście ostrzeżenia. Obaj dostaliście mute na 1 dzień. Sprawa jasna i klarowna. @PsychicznyMichunie raz słyszałem na ts, czy serwerze Twoje prowokacje. Tak samo dzisiejsze wpisy w kb i ogólnie. Polecam poćwiczyć cierpliwość i kulturę, której Ci ewidentnie brak. Admin zachował się prawidłowo. Skarga nie słuszna.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...