Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Siema mam propozycje dodania czegoś w stylu rozgrzewki. Wiem ze normalna rozgrzewka powodowała jakieś lagsy Co mam na myśli skoro rozgrzewka jaka każdy zna laguje serwer to może 1 runda gdzie zazwycza

W sumie spoko pomysł tylko taka runda nożowa musiała by być ograniczona do 30-40sec, bo gracze mogliby od siebie uciekać itp. więc 2 minuty za duzo. Oczywiście po rundzie na kosy reset i normalna pist

Bardzo dobry pomysł za szybko zaczyna się pierwsza runda,jak najbardziej tak.

Siema mam propozycje dodania czegoś w stylu rozgrzewki. Wiem ze normalna rozgrzewka powodowała jakieś lagsy Co mam na myśli skoro rozgrzewka jaka każdy zna laguje serwer to może 1 runda gdzie zazwyczaj jest mało osób była by runda tylko na kosy.

Osoby potrzebujące więcej czasu na dołączenie załadowały by się  na serwer.

A ci co już by grali mieli by mala odskocznie od mirażowego życia xd.

Moim zdaniem jest to jak najbardziej wykonalne i wcale  nie głupie.

Popytałem się graczy na serwerku co o tym myślą 3/4 byla na tak a pozostała cześć mówiła ze lepiej żeby była normalna rozgrzewka.

Co o tym myślicie ?

Elo Benc

• Lubię to! 2

W sumie spoko pomysł tylko taka runda nożowa musiała by być ograniczona do 30-40sec, bo gracze mogliby od siebie uciekać itp. więc 2 minuty za duzo. Oczywiście po rundzie na kosy reset i normalna pistolka.

• Lubię to! 2

Bardzo dobry pomysł za szybko zaczyna się pierwsza runda,jak najbardziej tak.

• Lubię to! 2

Dobry pomysł niech jeszcze się wypowiedzą inni jako iż nie którzy mają słabsze kompy i ledwo działa itp to dobry pomysł jak nie będzie lagowało itp to spoczko jestem za ogółem więcej bym grał na serwerze only mirage ale ze względu na mojego kompa i fpsy to średnio więc pozdro.

• 3 weeks later...

Dziś wieczorem/jutro z rana będą testowane różne rozgrzewki, więc najpóźniej jutro po południu będzie już na serwerze.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...