Skocz do zawartości

    Zamknięty #81 Szybka Szóstka -> Heszek


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    1. Niektórzy tego nie lubią, ale mam nadzieje, że Tobie to nie sprawi problemu, żeby nam powiedzieć kilka słów na swój temat.      Eo jestem sobie Heszek mam 17 lat, głównie gram w cs 1

    @ #Demolka jak zawsze dobra robota +1 ??

    rqby28O.gif

     

    1. Niektórzy tego nie lubią, ale mam nadzieje, że Tobie to nie sprawi problemu, żeby nam powiedzieć kilka słów na swój temat. 

     

     

    Eo jestem sobie Heszek mam 17 lat, głównie gram w cs 1.6 oraz w Amonga lub biznes ale to czasami bo  psycha siedzi zawsze po nim. Mam do siebie duuuuży dystans, a no jeszcze lubię gadać z ludźmi na ts ❤️ chyba wystarczy.

     

     

    2. Gdybyś napisał książkę o sobie jaki miała by tytuł? Jak nazywałyby się rozdziały, które przeżyłeś a jak te, które chcesz przeżyć?

     

     

    Pojebane życie @ Hesz3K myślę, że idealnie opisuje mnie. Pierwszym Rozdziałem był by szybki poradnik Jak reinstall'owac TS :

     

    Krok 1 Powiedz @ Pogrom, że ma głos jak  raper xD

    Krok 2 @ Pogrom zrobi kick i nie ma ts wiec trzeba przejść do kroku 3

    Krok 3 Zrób reinstall ts i nie wkurzaj go, a będziesz życ życiem doczesnym (nie wiem co to znaczy ale fajnie brzmi xD)

     

    Drugim rozdziałem było by jak nie pić w parku, czyli szybko i prosto nie wkurwiać i nie oszukiwać żuli jest to nie bezpieczne, ponieważ może zaliczyć hs z butelki.

     

    W sumie nie będę pisał więcej, bo było by coraz gorzej więc przejdę do następnego pytania.

     

     

    3. Dokąd biegniesz, jaki jest Twój cel?

     

     

    Moim celem jest osobisty rozwój, ale coś mi nie idzie poprzez szkolną edukację, wiec szukam czegoś co mnie zajara tak mocno, żebym mógł się z tego utrzymywać i żyć godnie. Nie chce skończyć na etacie ;/ kurwa jeszcze te bieganie.

    Biegnę do przodu żeby żul mnie nie dogonił, a tak na serio myślę, że opisałem to wyżej wiec next question.

     

     

    4. Dokończ zdanie “Wolność to…”

     

     

    Wolność to uczucie gdzie jesteś wolny od problemów oraz byciem  niezależnym.

     

     

    5. Czym jest dla Ciebie sukces?

     

     

    Sukces jest to odnalezienie równowagi w życiu, jeśli się to osiągnie to reszta już sama się robi ;DD

     

     

    6. Wolisz planować czy działać spontanicznie?

     

     

    Zależy od sytuacji, ale lepiej jest planować i przygotować się do życia, a działać spontanicznie można na co dzień np w wybieraniu czy chcesz zjeść bułkę z serem czy płatki z mlekiem ez XDD

    Ogólnie to tyle ode mnie , chciałbym pozdrowić wszystkie osoby z ts, z którymi siedzę i gadam/gram ❤️

    • Lubię to! (+1) 2
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!