Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Reklamy nie bylo bo nie bylo funduszy, teraz dogadalismy sie ze sponsorami ktorzy wspomoga nas dosc sporym zastrzykiem gotowki dzieki czemu bedzie nas stac na nia.   Dodatkowo od next msc do

Witam ! Ze wzgledu na to ,ze mamy malo graczy mam jedno pytanie... Wiem ,ze reklama startuje 20stego ,ale wejdzie 4 warrior'w i 4 cssetti + 4 naszych graczy no i niby jest z kim popykac...

Nie wydaje mi się, żeby były boty na PB. Nawet jeśli to będzie je się łatwiej biło niż ns'y.

Witam !

Ze wzgledu na to ,ze mamy malo graczy mam jedno pytanie...

Wiem ,ze reklama startuje 20stego ,ale wejdzie 4 warrior'w i 4 cssetti + 4 naszych graczy no i niby jest z kim popykac...

Reklama sie konczy i juz serwer stoi...

A gdyby tak wgrac 3 boty ,widzialem to na jednym serwerze ,boty normalnie graja z graczami ,a gracze wchodza na serwer bo widza innych graczy i jakos sie to kreci.

Boty zostaja kickowane jak wejdzie tych 3 graczy aby bylo to 2na2 ,jeden wychodzi to zastepuje go 1 bot itd

Czy jest do dobra i oplacalna opcja ?

Zapraszam do wypowiedzi 🙂

Edit;

@ BartaS Ciekawy pomysł ale najpierw musiałbym zobaczyć jak te boty sie poruszaja i co robią...

Odp. Grales z botami w cs ? Robia to samo na PB strzelaja do ludzi 😋

Bot ,to skrypt ,ktory ma za zadnie wykanac za czlowieka ,co mu jest zaprogramowane 😉

Boty w tej grze ustawia sie na poziom expert ,poniewaz ich AI jest slabe i kazdy da sobie z nimi rade 😜

@ Ogen Dogen Nie wydaje mi się, żeby były boty na PB. Nawet jeśli to będzie je się łatwiej biło niż ns'y.

odp; Boty sa po to aby graly z wiariorami ns'owymi na rozkrecenie ,a potem dostaja auto kick jak wchodza gracze 😉

Edited by Lipny

Pomysł jest dobry. Pewnie jest też kilka osób, które chciałyby pograć ale nikogo nie ma na serwerze.. Czasami jest on pusty przez dłuższy czas. 

Reklamy nie bylo bo nie bylo funduszy, teraz dogadalismy sie ze sponsorami ktorzy wspomoga nas dosc sporym zastrzykiem gotowki dzieki czemu bedzie nas stac na nia.

Dodatkowo od next msc dostalismy dozywotnie znizki jezeli chodzi o server PB na miesieczna reklame za 80EURO co daje nam 20euro do przodu

Wiec na spokojnie poczekajmy do 20-stego i zobaczymy jak to bedzie. Narazie temat zostawie otwarty bo noz widelec sie cos zmieni i moze odpalimy twoj pomysl :)

Ale dajcie czas do 20.05 wtedy pomyslimy co dalej jezeli reklama nie zadziala z efektem WOOOW

• Dzięki! 1
  • Super! 2

Ciekawy pomysł ale najpierw musiałbym zobaczyć jak te boty sie poruszaja i co robią...

By DavidM,

Wlacz ns'a dodaj mod PB i zagraj a sie dowiesz. Celuja pewnie jak na ostrej wiec nigdy sie nie zabija >.<

Nie wydaje mi się, żeby były boty na PB. Nawet jeśli to będzie je się łatwiej biło niż ns'y.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1