Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

była godzina 2 dziś w nocy przyszedłem na server i pytam sie ludzi czy chcą sie pobawić w sensie czy dawać co runde grawitacje itp większośc była na tak około 80% bo to dawałem in losowe jakieś udrudn

Twój nick: Adrian Nick admina/gracza: @ SteFaN2115 Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:120382507 Serwer: Mirage Mapa: Mirage Data i godzina: 1:22 - 2:02 Opisz sytuację/zdarzenie: A wiec tak wchodzę sobi

No co tu można powiedzieć? Wszystko na demku jest. Rzeczywiście, @ SteFaN2115 nadużywał swoich permisji, czego regulamin dość jasno zakazuje. Słów "Masz to zdjąć ze mnie pajacu albo ci pomogę" mo

Twój nick: Adrian
Nick admina/gracza: @ SteFaN2115
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:120382507
Serwer: Mirage
Mapa: Mirage
Data i godzina: 1:22 - 2:02
Opisz sytuację/zdarzenie: A wiec tak wchodzę sobie na serwer pograć a tu administrator Stefan niestety zaczął utrudniać grę szczególnie mI jak i innym graczom m.in 
zamieniając graczy w zamrażające bomby, oślepiając i odurzając. Kiedy mnie oślepił powiedziałem mu "Masz to zdjąć ze mnie pajacu albo ci pomoge" po czym jak to powiedzialem
dał mi bana. Proszę o opanowanie waszego administratora ponieważ odwala na waszym serwerze. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20210516-0122-de_mirage.dem.zip wszystko co ze mną jest od 9 do 13 rundy

Wszystko jest w demku miłego oglądania. 🙂

a tutaj ban który nadał pan admin Stefan http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:204636763&advType=steamid&Submit 

+to co powiedział nasz zacny administrator akurat jak afczyłem że jeśli mi sie nie podoba to moge wyjść z serwera (administrator nadal bawi sie komendami bez zapytania innych graczy czy w ogóle chcą by on na nich używał tych komend) 

I przydało by się nauczyć administratora wpisywania powodów: [SourceComms++] ADMIN: Issued an extended gag on Kexe CASEDROP.eu KeyDrop.com for 30 minutes (reason: CASEDROP.eu KeyDrop.com 120 spokój).

Nie wiem czy wy jako sieć chcecie osobe w administracji co mówi graczom żeby wyszli z serwera albo utrudniał im gre.

Edited by Adrian:p
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 1

No co tu można powiedzieć? Wszystko na demku jest. Rzeczywiście, @ SteFaN2115 nadużywał swoich permisji, czego regulamin dość jasno zakazuje.

Słów "Masz to zdjąć ze mnie pajacu albo ci pomogę" mogłeś sobie darować, ale to się da zrozumieć. Takie zachowanie może być trochę denerwujące.

Narazie, co możemy zrobić, to poczekać na wyjaśnienia oskarżonego.

• Super! 1

była godzina 2 dziś w nocy przyszedłem na server i pytam sie ludzi czy chcą sie pobawić w sensie czy dawać co runde grawitacje itp większośc była na tak około 80% bo to dawałem in losowe jakieś udrudnienia itp. i dwom sie nie podobało i zaczeli mnie wyzywać ze oni nie chcą sie tak bawić a ja mówie do nich kto normalny o godzinie 2 try harduje na servie i zaczeli kazdego wyzywac dałem mute na 20 min  po 20 min dalej wyzywali i dałem im bana na godzine zeby sie uspokoili
dużo osób mówiło ze takiego admina dawno nie było co chce sie pobawic z ludzmi na serverze czyli dawć różne efekty (mów mi rysiu. lilfusuia, matix, ślepy, libson2115, igor ,więcej nie pamiętan ) ale oni byli na tak zeby sie trochę pobrawic o godzinie 2

• Ja pierd*le 4

Zachowanie Stefana faktycznie było nad wyraz, sytuacja jest ok dopóki użył by tej grawitacji etc. na graczu który wyraża taką chęć a nie na każdym na serwerze. Z drugiej strony nie jest to znaczące nadużycie admina dlatego porozmawiałem ze Stefanem, dostał reprymendę i na tym kończymy tą sprawę.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...