Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 27
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Postanowiłem podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami po turnieju i napisać kilka słów... Na wstępie wielkie dzięki dla całej Ekipy CSK, która dołożyła cegiełkę podczas organizacji. Brawa dla cał

Myślę, że w niedalekiej przyszłości powstanie kolejny turniej, z trochę lepiej sprecyzowanym regulaminem, wychodzeniem z grup 2 miejsca również, tak, żeby gra była naprawdę na konkretnym poziomie 🙂 

Dziękuję za miło spędzony czas. Mam nadzieję, że widzimy się w niedługim czasie. Jeśli będziecie mieli ochotę zorganizować kolejny, to nagroda pieniężna Lama Team zostanie przekazana w całości na turn

12 godzin temu, veegaz napisał:

Jest pewien moderator, ktory ma z tym problem, ale to tylko maly szczegol

Wywód, który pisałem wyżej dotyczył również Waszej dwójki, a może zwłaszcza Waszej dwójki, a nie shmille. Mimo, że nagielismy dla Was regulamin i jeszcze ktoś inny zapłacił za Was składkę to nie potraficie uszanować cudzej pracy i szukacie tylko pretekstu, żeby się do czegoś uczepić. Przez cały turniej nam dogryzaliscie, lubicie pyskować. Nawet w tym temacie, który dotyczy czegoś innego musicie mieć swoją wtyczke. Justyna miała rację, jesteście dzieciakami, którzy się jeszcze nawet nie skalali żadna pracą, a mniemanie o sobie i ego macie co najmniej wygórowane. Nie liczcie już na żadne taryfy ulgowe z mojej strony i reszty administracji. I tak jak pisałem wyżej - nie odpowiada to uciekajcie gdzie Wam będzie lepiej. Temat zamykam, będziemy planować kolejny turniej to dam znać.

• Przykro mi 2
By dymeek,

Nikomu za nas placic nie kazalismy. Kaziu był chetny to zaplacil to tak jakby był sponsorem XD Nie rozumiem czego sie do tego tak przykurwiacie, że ktos za nas wylozyl xD.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...