Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 27
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Postanowiłem podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami po turnieju i napisać kilka słów... Na wstępie wielkie dzięki dla całej Ekipy CSK, która dołożyła cegiełkę podczas organizacji. Brawa dla cał

Myślę, że w niedalekiej przyszłości powstanie kolejny turniej, z trochę lepiej sprecyzowanym regulaminem, wychodzeniem z grup 2 miejsca również, tak, żeby gra była naprawdę na konkretnym poziomie 🙂 

Dziękuję za miło spędzony czas. Mam nadzieję, że widzimy się w niedługim czasie. Jeśli będziecie mieli ochotę zorganizować kolejny, to nagroda pieniężna Lama Team zostanie przekazana w całości na turn

Co tu dużo mówić, w pełni się zgadzam z @ Kill0l aby przekazać to co wygramy na rzecz sieci bądź następnego turnieju. Co więcej, powinniśmy lepiej dobierać sędziów tak by mapy które były grane nie zostały przerywane pod koniec. Jak dla mnie turniej bajka, wiadomo nie wszystkie problemy da się od razu wyeliminować, przyjemnością było dla mnie grać z @ Kill0l , zwłaszcza gdy ugrywał rundę 1on1, lub 1on2 :D.

Dzięki wam bardzo wszystkim uczestnikom turnieju za to że byliście, bez was ten turniej nie miałby miejsca.

Dziękuję również @ Dzaastine@ Ogen Dogen@ KaZiu :] za sędziowanie tych meczy, wiadomo że bez was też by się to nie odbyło.

PS. Mam nadzieję że powtórzymy turniej w krótkiej przyszłości, ja też miałem "emocje jak na grzybach" po pierwszym meczu, nie sądziłem że tak to wyjdzie.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim sędziom oraz uczestnikom, mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.

GL&HF

• Lubię to! 1
  • Super! 2

Myślę, że w niedalekiej przyszłości powstanie kolejny turniej, z trochę lepiej sprecyzowanym regulaminem, wychodzeniem z grup 2 miejsca również, tak, żeby gra była naprawdę na konkretnym poziomie 🙂 

Mam nadzieję, że kolejnym razem tak jak wspomniałeś @ Kill0l drużyn będzie więcej, wszyscy chętni wezmą udział i będzie można stworzyć mega turniej 🙂

A nóż widelec uda się może 5on5 i faktycznie zagramy na całe mapki ^^

Każde Wasze sugestie, wskazówki, uwagi, pomoce wzięliśmy do siebie i to na pewno wpłynie na przebieg następnego turnieju! 🙂

Bardzo Wam dziękujemy za to, że chcecie przekazać swoją nagrodę. Nie wiadomo kiedy odbędzie się kolejny turniej, więc może faktycznie te pieniążki przeznaczymy na reklamę dla 3mapsa? @ de0 @ Kill0l, super gest z Waszej strony ❤️ ! 

Baaaardzo wszystkim dziękujemy za udział w turnieju! Były spory, kłótnie, ale koniec końców każdy doszedł do porozumienia. Szkoda, że nie było Nam dane rozegrać wszystkich meczy, bo byłoby naprawdę ciekawie 🙂 Bez Was ten turniej by się nie odbył! 

Fajnie, że napisałeś taki temat podsumowujący 🙂 

@ Ogen Dogen

@shmileee @0101 @ KaZiu :] @ Bolo^ @ LUZIK @aif @ shox @Gjallarhorn @ dymeek @ veegaz @ de0 @ Kill0l @ cajmert @ FD GOD @ Kuna @ Hesz3K @ (1)`SzYMI -.^ @ Ksiezniczka. DZIĘKUJEMY! 🙂 

• Lubię to! 3
  • Super! 4

Dziękuję za miło spędzony czas. Mam nadzieję, że widzimy się w niedługim czasie. Jeśli będziecie mieli ochotę zorganizować kolejny, to nagroda pieniężna Lama Team zostanie przekazana w całości na turniej, aby zebrać jeszcze więcej uwagi i powiększyć naszą rodzinę o następne drużyny. Chętnie pomożemy w reklamie wśród znajomych jak i dopieszczeniu w organizacji. Miłego!

• Lubię to! 5
  • Super! 1

Dzieki za gre, bylo fajnie. Personalne podziekowania dla @ Kill0l ze wyjechal z takim pomyslem, dla organizatorow za wszelkie starania i czas spedzony na klotnie z nami, dla @0101 za to ze ciagle biblioteke z dywanami na inferno mylil i dla wszystkich co sie przyczynili 🙂

Tak jak @0101 wspomnial, chetnie przekazemy kase na poczet nastepnego turnieju, przy warunkach ze zaakceptujecie nasza pomoc w organizacji. 

• Lubię to! 4
  • Super! 1

To w takim razie jeżeli @shmileee i @0101 również przekazują swoją nagrodę na kolejny turniej, to Wasza @ Kill0l i @ de0 też zostanie na niego przekazana ☺ Dziękujemy! 👏🤩

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Bardzo fajnie, że powstał taki post 🙂 To był nasz pierwszy taki turniej na ostrą i bazowaliśmy na doświadczeniu z poprzednich turniejów Paintball.

Cieszę się, że mimo wszystko nasz wysiłek został doceniony. Przygotowanie oprogramowania, serwera, regulaminu i całej organizacji pochłonęło sporo czasu, kosztem innych projektów na sieci. Tutaj serdeczne podziękowania dla @ Dzaastine, która bardzo mi pomagała przez ten cały czas w organizacji tego wszystkiego ❤️ Następnym razem na pewno będziemy wiedzieli na co jeszcze zwrócić uwagę i dopracować.

Liczymy, że następnym razem uda nam się zebrać więcej drużyn, zwłaszcza że zgłosiło się do mnie jeszcze kilka drużyn po rozpoczęciu turnieju z chęcią wystartowania.

Dziękujemy @shmileee, @0101, @ Kill0l, @ de0za taki gest! To na pewno zachęci graczy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach.

Prawdopodobnie będziemy również organizować kolejne turnieje, ale będziemy potrzebować więcej osób do pomocy (zwłaszcza do sędziowania), ponieważ tak jak pisałem zaniedbuję przez to inne projekty na sieci i przed organizacją kolejnego turnieju będę musiał trochę się odciążyć 😉

Wszystkim dziękuje za udział. Po turniejach paintball rozsyłaliśmy uczestnikom anonimową ankietę do wypełnienia. Niebawem wyślę też i Wam uczestnikom tego turnieju na konfie taką ankietę do wypełnienia, aby każdy mógł się podzielić opinią 🙂

P.S Przepraszamy za dzisiejszy incydent z serwerem, było to niezależne od nas... Sprawę wyjaśniamy z hostingiem.

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
  • Super! 2

Następnym razem wygram, bo wam zabronie grać 🙂 a zaproszę tylko bliźniaczki do bicia @ Czekoladka.@ Sw33toLcIa xDDD

a no i @ KaZiu :] nie będę publicznie wypowiadał się na twój temat xD

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 2

Dziękuję też również  za grę było wspaniele super się grało i nasza też nagrodę dajemy na następny turniej lub na reklamy 3maps ,czekamy na następny turniej oby z wiegsza ilością graczy, powiem krótko było ZAYEBYSCIE 😀 @shmileee @0101 @ Kill0l @ de0 dziękuję za super finał 

• Lubię to! 1
  • Super! 2
By Dzaastine,

Dziękujemy :)

10 godzin temu, cajmert napisał:

Następnym razem wygram, bo wam zabronie grać 🙂 a zaproszę tylko bliźniaczki do bicia @ Czekoladka.@ Sw33toLcIa xDDD

a no i @ KaZiu :] nie będę publicznie wypowiadał się na twój temat xD

Glupio ci bedzie jak ci dupe obijemy i uciekniesz z płaczem 

• Haha 1

Będzie jakiś wątek z podsumowaniem od organizatorów? Widzę że nasz ostatni mecz nawet nie ma wyniku wpisanego..

Edited by shmileee

Turniej się skończył, podsumowanie powiedzmy że jest... co dalej?

1. @ Dzaastineproponuje może jakiś wywiad albo szybką 6 ze zwycięskim teamem 🙂

2. @ Ogen Dogenwszystkie teamy z podium przekazały swoje wygrane na pule kolejnego turnieju... Ile sumarycznie zebrało się kasy?

3. Mamy maj, więc kolejny turniej wypadałoby ogarnąć pewnie albo przed wakacjami albo po wakacjach... No chyba ze terminarz będzie elastyczny i będzie można przełożyć meczyk gdyby się okazało że ktos planuje urlop... Czy chcemy już powoli myśleć na kolejnym przybliżonym terminem?

4. Nawet jak termin jeszcze nie jest znany to warto pomyśleć nad formułą nowego turnieju:

• Czy teamy które były na podium pierwszego turnieju zyskują rozstawienie w losowaniu?
  • Sposób rozgrywki?
  • Wysokość wpisowego?
  • Jakie mapki gramy? Osobiście uważam, że d1 nie powinna znaleźć się na liście map
  • Sposób doboru map na mecz?
  • Czy formuła turnieju to dalej 2on2? Czy może 3on3?
  • Czy chcemy przy turnieju nawiązać współpracę z inną siecią? (potencjalnie więcej drużyn?)
  • Czy gramy 1 bs czy 2 bsy?
  • Czy jesteśmy wstanie zdobyć w jakiś sposób dodatkowe fundusze na zwiększenie puli?
  • Kto jest zainteresowany żeby należeć do grupy roboczej pomagającej w organizacji? @shmileee?

Oczywiście to tylko takie luźne pytania...

@ Ogen Dogenmasz może już jakieś wyniki z ankiet?

Proszę o Wasze zdanie co o tym sądzicie

@ de0@ Ogen Dogen @ Dzaastine@shmileee @0101 @ shox @Gjallarhorn @ Kuna @ Hesz3K @ dymeek @ veegaz @ KaZiu :] @ Bolo^ @ LUZIK @aif @ cajmert@ FD GOD @ (1)`SzYMI -.^ @ Ksiezniczka.

• Lubię to! 1

Ja mysle, ze dopoki nie ma admina/organizatora ktory ma wiedze, czas, sily i checi do prowadzenia podobnego rodzaju turniejow to nie ma na co liczyc i o czym dyskutowac. Poki co takich na radarze nie widac, co mozna wywnioskowac po tym jak zostaly potraktowane finaly i caly post-mortem.

• Ja pierd*le 1
11 godzin temu, shmileee napisał:

Ja mysle, ze dopoki nie ma admina/organizatora ktory ma wiedze, czas, sily i checi do prowadzenia podobnego rodzaju turniejow to nie ma na co liczyc i o czym dyskutowac. Poki co takich na radarze nie widac, co mozna wywnioskowac po tym jak zostaly potraktowane finaly i caly post-mortem.

A czyli rozumiem, że teraz o wszystko obwiniasz mnie i @ Ogen Dogen i twierdzisz, że nie mamy żadnej wiedzy na ten temat?

Myślę, że w tym momencie trochę poleciałeś. Każdy ma swoje życie prywatne i nikt nie poświęci Ci się na 100% żeby poprowadzić cały turniej od A do Z.

Trochę szkoda, że w żaden sposób nasza praca i poświęcenie nie zostało docenione. 

Uznaliśmy, że lepiej będzie jak Wasze nagrody jednak do Was trafią. Także w wolnej chwili skontaktujemy się z Wami co do formy przekazania nagrody. 

46 minutes ago, Dzaastine said:

A czyli rozumiem, że teraz o wszystko obwiniasz mnie i @ Ogen Dogen i twierdzisz, że nie mamy żadnej wiedzy na ten temat?

Myślę, że w tym momencie trochę poleciałeś. Każdy ma swoje życie prywatne i nikt nie poświęci Ci się na 100% żeby poprowadzić cały turniej od A do Z.

Trochę szkoda, że w żaden sposób nasza praca i poświęcenie nie zostało docenione. 

Uznaliśmy, że lepiej będzie jak Wasze nagrody jednak do Was trafią. Także w wolnej chwili skontaktujemy się z Wami co do formy przekazania nagrody. 

Szkoda komentowac to co piszesz, bo nie czytasz ze zrozumieniem 🙂

• Ja pierd*le 1
15 minut temu, shmileee napisał:

Szkoda komentowac to co piszesz, bo nie czytasz ze zrozumieniem 🙂

'Poki co takich na radarze nie widac' i reszty juz mi sie nie chce cytowac. Rozumiem, ze polski jezyk to trudny jezyk i nie kazdy najwidoczniej rozumie co pisze, ale tych slow nie da sie inaczej rozumiec 😉

• Lubię to! 1
7 minutes ago, Dzaastine said:

'Poki co takich na radarze nie widac' i reszty juz mi sie nie chce cytowac. Rozumiem, ze polski jezyk to trudny jezyk i nie kazdy najwidoczniej rozumie co pisze, ale tych slow nie da sie inaczej rozumiec 😉

Strzelaj dalej fochy jak typowa kobieta i na tej sieci zostaniesz tylko ty i Kaziu. Nie mam nic do organizatorów, jestem wdzięczny i nie raz to napisałem, ale ty zamiast patrzeć na sytuację trzeźwo i pogodzić się z tym że Ogen najwidoczniej nie ma czasu, a ty średnio się nadajesz na tą rolę ze względu na braki wiedzy technicznej, - wolisz cytować frazy wyrwane z kontekstu. 

Nie potrzebuje cashback'u, moja cześć możecie przekazać na jakąś dowolną fundację charytatywną byle nie reklama serwera.

• Lubię to! 1
5 minut temu, shmileee napisał:

Strzelaj dalej fochy jak typowa kobieta i na tej sieci zostaniesz tylko ty i Kaziu. Nie mam nic do organizatorów, jestem wdzięczny i nie raz to napisałem, ale ty zamiast patrzeć na sytuację trzeźwo i pogodzić się z tym że Ogen najwidoczniej nie ma czasu, a ty średnio się nadajesz na tą rolę ze względu na braki wiedzy technicznej, - wolisz cytować frazy wyrwane z kontekstu. 

Nie potrzebuje cashback'u, moja cześć możecie przekazać na jakąś dowolną fundację charytatywną byle nie reklama serwera.

Że co? Zarzucasz mi brak wiedzy przez to, że hltv wywaliło na turniejowym i problem leżał po stronie hostingu i nikt nie był w stanie tego ogarnąć? HAHAHAHAHA, weź idź bądź śmieszny gdzie indziej 😉

Fochy, fochy to mogą strzelać dzieci, nie pozwolę sobie żeby ktoś mi coś zarzucał bezpodstawnie.

• Ja pierd*le 2

Ludzie - chill.

Zadałem tylko kilka merytorycznych pytań, a jak zwykle topic zmienia się w inbe.

Czy jesteśmy zadowoleni że turniej się odbył - TAK
Czy wszyscy się super bawili - TAK (przynajmniej ja)

Czy są rzeczy które można w przyszłości poprawić - TAK

Jeśli komuś się nie podobało to jest to jego zdanie i najwyżej w przyszłości nie zagra. Jak dla mnie, jeśli zapisy na kolejny turniej ruszyłyby już dziś to dziś bym się zapisał.

To, że ktoś wyraża czasem swoją krytykę nie znaczy, że jest niezadowolony ze wszystkiego. Krytyka jest czymś dobrym bo pomaga nam na przyszłość podejść lepiej do tematu.

@ Dzaastinewspominasz, że każdy ma swoje życie itp. no jest to jak najbardziej logiczne więc wychodząc od tego może warto w takim razie po prostu przedyskutować kilka kwestii.

Jako osoba która brała udział w turnieju chciałbym żeby w przyszłości takie turnieje się obywały bo bawiłem się zajebiście. Jeśli natomiast mamy kłopoty z dostępnością sędziów/organizatorów to może warto przedyskutować możliwość grania bez sędziego? Z tego co pamiętam już kilkanaście lat temu były programy które same robily screeny graczom. Co do resetów itp. to w każdym teamie może być ktoś kto będzie mieć admina i będziemy grali podobnie jak kiedyś się grało mecze ESL.

My z @ de0nawet na czas turnieju mieliśmy swój własny serwer, także problemem by też nie było aby go wykorzystać.

Jeśli do tematu podejdziemy w taki sposób to wtedy do obowiązków organizatorów w czasie turnieju pozostawałoby updatowanie tabeli wyników, dbanie o to żeby mecze bądź też nawet tylko rundy rozgrywek odbywały się w miarę zgodnie z terminarzem (bo terminy/godziny spotkań mogą między sobą ustalać teamy i dawać znać 24/48h wcześniej) i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.

• Lubię to! 2

Po pierwsze od początku nie podobał mi się pomysł z trzymaniem wygranej kasy na następny turniej, bo nie mam pojęcia w jakiej będzie formie i kiedy się odbędzie następny (ja na ten moment odpadam, bo zaniedbałem przez to inne projekty na sieci, pytajcie innych administratorów o taką możliwość). Później będą jeszcze padać insynuacje, że wydaliśmy to na serwery lub na prywatne potrzeby. Z tego co wstępnie podliczyłem mamy 400zł w puli (wpisowe + 100zł od administracji + reszta od sponsorów @ zajączek zagłady i @ Bolo^)

Dlatego nie chcemy tego trzymać i proszę żeby każda zwycięska drużyna się określiła co mamy z tym zrobić (w poście albo na priv). Jeżeli jakaś drużyna będzie sobie życzyła przekazać na przyszły turniej to będzie mogła wtedy zostać jego sponsorem. Każda drużyna niech się określi co robi z swoją wygraną:

• Wypłacamy Wam wygraną
  • Wydajemy na rozwój sieci/serwera
  • Wpłacamy na cele charytatywne. W tym wypadku proszę o wskazanie konkretnej organizacji pożytku publicznego / fundacji / schroniska / zbiórki itp. na które mamy wpłacić (bardzo proszę żeby to była zweryfikowana organizacja/zbiórka!) Potwierdzenie przelewu wkleimy publicznie na forum.

Czekamy na info do 10.05

@shmileee@0101@ de0@aif@ Kill0l@ LUZIK

Druga rzecz to dokładaliśmy wszystkich starań, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, poświęciliśmy kupę czasu na przygotowanie wszystkiego - regulamin, organizacja, serwer. Niestety nasza doba trwa tylko 24h i mamy swoje życie a turniejem zajmowałem się kosztem czasu, który normalnie poświęcam na sieć. Zatem siłą rzeczy nie byliśmy w stanie dopilnować wszystkiego. Nie zajmujemy się też organizacją turniejów profesjonalnie, jesteśmy tylko zwykłym forum w necie, a co niektórzy spodziewali się tutaj rozgrywek na poziomie co najmniej takich jak IEM. Nie mamy super oprogramowania antycziterskiego jakie mają ligi online, nie mamy doświadczonych sędziów, nie mamy profesjonalnych systemów zarządzania i organizacji rozgrywek, a mimo naszego wkładu i tego wszystkiego to co niektórzy i tak wykorzystywali to jako okazje do wytykania, krytykanctwa i ataku na nas. Jeśli Wam to nie odpowiada to idźcie szukać profesjonalnych rozgrywek gdzie indziej 😉

6 godzin temu, shmileee napisał:

a ty średnio się nadajesz na tą rolę ze względu na braki wiedzy technicznej

Ile razy jeszcze mam to powtarzać, że problemy z serwerem w etapie finałowym nie były spowodowane naszą niekompetencją tylko była to kwestia po stronie hostingu (za co i tak przeprosiłem!). Hosting przenosił serwery na inną maszynę w celu optymalizacji, zmieniły się adresy serwera i HLTV co spowodowało prawdopodobnie problemy z firewallem. Pisałem ci nawet treść błędu z konsoli HLTV na Steam, ale ty dalej wałkujesz to samo, że to my daliśmy dupy, możesz sobie nawet go wpisać w google i zobaczysz, że nie ma jednoznacznego rozwiązania tego problemu, potrzebna jest interwencja hostingu.

wnJRmd1.png

W dniu 2.05.2021 o 12:53, Kill0l napisał:

@ Ogen Dogenmasz może już jakieś wyniki z ankiet?

Wszystkie odpowiedzi zapisywane są od razu i grupowane w wykresy, jak będziemy organizować kolejny turniej to wykorzystam tą wiedze.

• Lubię to! 1

@ Ogen Dogennie chodzilo mi o problem z HLTV w finalach, tylko o caloksztalt, m.in. dyskusja o rolce, dyskusja o teksturach itd.

na turnieju nie używamy +duck nawet pod scrollem.

czego nie rozumiecie w zdaniu "Biegniesz, kucasz, skaczesz, strzelasz, tak jak jest to zapisane w ustawieniach gry" ?

wypowiedz się bo jak widać jesteś góru i zdanie innych się nie liczy, wszyscy czekają na Twój werdykt 😉

Wcześniejsze turnieje na PB były grane w podobny sposób i to się naprawdę sprawdziło, już wszystko mamy dopięte więc myślę, że nie ma sensu nic zmieniać. Zobaczycie, że tak też jest dobrze ^^ No nic, pozostaje Wam się tylko modlić, żeby Wam nie wylosowało pechowej mapy

Modlilem sie, a i tak zagralem 3 razy inferno, 3 razy tuscan :D 

I ten, z krytyka sobie nie radzicie? 

22 minuty temu, shmileee napisał:

@ Ogen Dogennie chodzilo mi o problem z HLTV w finalach, tylko o caloksztalt, m.in. dyskusja o rolce, dyskusja o teksturach itd.

Dobrze, następnym razem narzucimy sztywny regulamin bez możliwości jakiejkolwiek negocjacji i dyskusji, bo najwidoczniej tylko tracimy na tym.

22 minuty temu, shmileee napisał:

I ten, z krytyka sobie nie radzicie? 

Nikt tutaj nie ma problemów z przyjęciem krytyki, skąd taki wniosek? Inaczej nie byłoby ani tego tematu, ani konfy uczestników, ani ankiety.

• Lubię to! 1

@shmileeeProszę Cię skończ, miałem nie wypowiadać się, lecz twój uparty charakter żeby udowodnić że masz rację mnie pokonał. @ Ogen DogenDoskonale napisał ci że nie mieli profesjonalnych sędziów których wypowiedzi przytaczasz tutaj, zdajmy sobie sprawę że to był w pełni amatorski turniej. Były błędy, lecz trzeba się cieszyć tym co mamy nie pasuje uciekaj na inny turniej CS, bądź skoro masz takie pojęcie to proponuję za wygraną założyć własny turniej 🤪

#Edit

Przypierdalasz sie do wszystkiego, sędziowie byli źli, losowanie było złe, mapy były złe, serwer był zły. Po chuj grasz jak tylko narzekasz. Rozumiem konstruktywną krytykę, tylko to co piszesz brzmi bardziej jakbyś chciał się przypierdolić do wszystkiego do czego tylko można .

Przepraszam za przekleństwa ale mnie ruszył. 

• Lubię to! 5
W dniu 3.05.2021 o 19:51, Ogen Dogen napisał:

Nikt tutaj nie ma problemów z przyjęciem krytyki, skąd taki wniosek? Inaczej nie byłoby ani tego tematu, ani konfy uczestników, ani ankiety.

Jest pewien moderator, ktory ma z tym problem, ale to tylko maly szczegol

• Lubię to! 1
  • Haha 2
By dymeek,

+1 dla tego pana xDD

11 godzin temu, veegaz napisał:

Jest pewien moderator, ktory ma z tym problem, ale to tylko maly szczegol

Jakbym miała z Wami problem, to tej dyskusji w ogóle by nie było 😉

Ale widzę, że Wasze ograniczenie mózgowe nie pozwala Wam głębiej myśleć. 

Edit.

Wypowiedź Deo także pasuje do ciebie i dymka. Patrzycie tylko żeby zrobić dym i się do kogoś przywalić. Jak Wam się nudzi to wyłączcie kompa i zróbcie coś pożytecznego dla życia. 

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Przykro mi 2
  • Super! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...