Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witam przychodzę z nietypowym problemem, gdy gram w różne gry zaczynając na csie poprzez lola a kończąc na apexie w losowych momentach pokazuje się informacja "Upłynął limit czasu połączenia" i wyrzuc

Skoro dzieje się tak w kilku grach to jest problem z siecią, przyczyna może być w wielu miejscach. W pierwszej wszedłbym w Windows Update i sprawdził czy nie wiszą jakieś zaległe aktualizacje sys

Witam przychodzę z nietypowym problemem, gdy gram w różne gry zaczynając na csie poprzez lola a kończąc na apexie w losowych momentach pokazuje się informacja "Upłynął limit czasu połączenia" i wyrzuca mnie z gry a co jest dziwne połączenie z internetem nie zostaje przerwane. Z discordem ani muzyką z youtuba nic się nie dzieje gra i działa dalej tylko z gier mnie wyrzuca w losowych momentach. Zmieniałem IP internetu - nic nie dało.

Szukałem na różnych forach też nic nie znalazłem ( https://imgur.com/a/yKiceh0 ) 

Wszędzie zarówno na społecznościowych jak i na serverach valve 

Edited by Owieczka

Skoro dzieje się tak w kilku grach to jest problem z siecią, przyczyna może być w wielu miejscach.

W pierwszej wszedłbym w Windows Update i sprawdził czy nie wiszą jakieś zaległe aktualizacje systemu, jeśli czeka to zaktualizuj. Sprawdź też czy masz aktualne sterowniki do karty sieciowej, zaktualizuj jeśli trzeba. Spróbuj też tymczasowo wyłączyć zaporę windows i defendera. Jak to nie pomoże to spróbuj zagrać przez inną sieć np. z telefonu albo jeśli to laptop to idź np. do kolegi i sprawdź czy nadal jest ten problem. Jeśli nie ustał, to problem jest z twoim komputerem, natomiast jeśli ustał to jest to problem z łączem w twoim domu (wadliwy kabel, wadliwy ruter, problemy u dostawcy). Jak to ustalisz to będzie można myśleć co dalej z tym zrobić 😉