Jump to content

Recommended Posts

• Ca艂a zawarto艣膰 6
  • Temat zosta艂 za艂o偶ony
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Najpierw odnios臋 si臋 do wypowiedzi @聽Yuuki.聽bo to co napisa艂a艣 to jaki艣 kabaret 馃槄 przekroczenie swoich uprawnie艅? Hmmm... no dobra, mam do tego uprawnienia, ale ok.聽 Jako i偶 ja by艂am osob膮, kt贸ra

Witam. Dzia艂u typowo dla tego problemu nie ma, wi臋c pisz臋 to tutaj. Zapytam kr贸tko. Kto i z jakiej racji? 馃檪聽 Regulamin nie zosta艂 w 偶aden spos贸b z艂amany, nie napisa艂am nic z艂ego (wgl nic w tamtym

Dawanie komu艣 blokady bez konkretnego powodu oraz bez poparcia z艂amaniem regulaminu jest wed艂ug mnie mocno nie w porz膮dku. Ma艂o tego nazwa艂bym to nawet przekroczeniem swoich uprawnie艅.聽 Moim zdan

Witam. Dzia艂u typowo dla tego problemu nie ma, wi臋c pisz臋 to tutaj.
Zapytam kr贸tko.
Kto i z jakiej racji? 馃檪聽 Regulamin nie zosta艂 w 偶aden spos贸b z艂amany, nie napisa艂am nic z艂ego (wgl nic w tamtym momencie nie napisa艂am), nikogo nie sprowokowa艂am.

Prosz臋 osob臋 odpowiedzialn膮 za to o wyja艣nienie mi tego 馃檪聽聽
@ Ogen Dogen@ Pogrom

5jRCYnV.jpg

Edited by Vitanell
  • Z艂y... 1
  • WOW! 1

Dawanie komu艣 blokady bez konkretnego powodu oraz bez poparcia z艂amaniem regulaminu jest wed艂ug mnie mocno nie w porz膮dku. Ma艂o tego nazwa艂bym to nawet przekroczeniem swoich uprawnie艅.聽

Moim zdaniem dziewczynie nale偶膮 si臋 jakiegokolwiek wyja艣nienia i mo偶liwo艣膰 wypowiedzenia w tym temacie oraz wyci膮gni臋cie konsekwencji w stosunku do osoby, kt贸ra ewidentnie tutaj zawini艂a i nadu偶y艂a swojego stanowiska. Zapytam was wy偶sza administracjo czy my jako gracze mamy d艂ugo jeszcze siedzie膰 cicho i patrze膰 jak kto艣 robi sobie co mu si臋 偶ywnie podoba bez nawet s艂owa "przepraszam" i przyznania si臋 do b艂臋du?聽

Wybaczcie ale to jest mocno nie w porz膮dku

• Super! 1
By Ogen Dogen,

nie by艂 to 偶aden prikaz z g贸ry, rozwi膮偶e spraw臋 wewn臋trznie, a je艣li osoba odpowiedzialna si臋 do tego poczuje to na pewno napisze te偶 do Vitanell

Odblokowa艂em, chyba zasz艂o jakie艣 nieporozumienie. Sorki 馃槈

Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie:

Pow贸d: Sprawa zosta艂a wyja艣niona

Temat zosta艂 zamkni臋ty przez moderatora lub administratora, je偶eli si臋 z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Najpierw odnios臋 si臋 do wypowiedzi @Yuuki.聽bo to co napisa艂a艣 to jaki艣 kabaret 馃槄 przekroczenie swoich uprawnie艅? Hmmm... no dobra, mam do tego uprawnienia, ale ok.聽

Jako i偶 ja by艂am osob膮, kt贸ra na艂o偶y艂a t膮 blokad臋, to na wasze 偶yczenie oto moje wyja艣nienia. (I nie, nie mam zamiaru nikogo przeprasza膰)聽

A czy mocno w porz膮dku jest to, 偶e bezczelnie kradniecie sobie nasz膮 spo艂eczno艣膰 na swoj膮 now膮 sie膰?聽

Zaraz zacznie si臋, 偶e nikt nikogo nie zmusza, 偶e to, 偶e tamto, a wielkie G. Gdyby nikt z was nie zach臋ca艂 ludzi do rejestracji na waszej nowej sieci to nikt by nawet o niej nie wiedzia艂.聽

Macie swoj膮 now膮 sie膰 to zastanawia mnie co wy tu jeszcze robicie? Ju偶 dawno powinno was tu nie by膰, kiedy艣 za tworzenie konkurencyjnej sieci w nagrod臋 dostawa艂o si臋 bana.

Oczywi艣cie nikt nikomu nie broni tworzy膰 sieci i ka偶dy ma do tego prawo, ale kiedy kradnie si臋 spo艂eczno艣膰 to ju偶 przekracza wszelkie granice 馃槈

Ka偶dy z waszej administracji mia艂 dosta膰 blokad臋 na kb, a akurat pani administrator pojawi艂a si臋 jako pierwsza. Co偶, wy偶sza administracja jest wyrozumia艂a i tyle waszego, 偶e nie wylecieli艣cie jeszcze z banami i kb dla ciebie zosta艂o odblokowane.聽

Ale skoro ju偶 tworzycie swoj膮 now膮 spo艂eczno艣膰 z Nasz膮 ekip膮, to id藕cie si臋 tam udziela膰 i robi膰 sobie grandy u siebie. Tu nie powinni艣cie mie膰 ju偶 prawa g艂osu w 偶adnym temacie, bo to, 偶e ludzie id膮 za wami to ju偶 wystarczaj膮ca szkoda dla sieci 聽馃槈

@dymeek

Ja si臋 w 偶aden spos贸b nie poczuwa.. I przesta艅 mi tu pisa膰 notki bo nie mam zamiaru wchodzi膰 聽z tob膮 w 偶adne dyskusje. Zawsze pewne osoby b臋d膮 dla takich os贸b jak ty "niewygodne" bo nie ta艅cz臋 tak jak zagrasz 馃槈

• Lubi臋 to! 1
  • Ja pierd*le 3
  • Haha 2
By dymeek,

Przecie偶 nikt tu siebie nie reklamowa艂, a jak wy to m贸wicie "Nikt was tu nie trzyma " Szkoda, 偶e jest taka osoba jak Ty co wprowadza tu taka atmosfere tylko dlatego, ze poczuwa si臋 bo ma kontakt z g贸ra :))

By #Demolka,

Justyna strata graczy boli zawsze, tym bardziej je偶eli robi膮 to ludzie, z kt贸rymi gra艂o si臋 na serwerze, ale tak jak zauwa偶y艂a艣 ka偶dy ma prawo do spr贸bowania czego艣 nowego/swojego. I nie wa偶ne czy b臋dzie ten projekt trwa艂 miesi膮c, p贸艂 roku czy lata... zawsze kto艣 na tym ucierpi. Mnie boli bardzo, 偶e Henio mimo wcze艣niejszych rozm贸w zachowa艂 si臋 艣winia, i bez s艂owa wyja艣nienia od osoby 3 dowiaduje, si臋 偶e jest w艂a艣cicielem na nowo powsta艂ej sieci. Tym bardziej, 偶e by艂am sk艂onna na jego rzecz zrezygnowa膰 z bycia OP, dla dobra serwera:), Daria czy Madzia, zawsze Nam pomaga艂y... Nie wa偶ne czy by艂y adminami, czy nie by艂y zwi膮zane z serwerem, czy nawet teraz jak jest inna sie膰. Nigdy si臋 na mnie nie wypie艂y. I ja to cenie. Dowiaduj膮c si臋 o nowej sieci NIKT ALE NIKT NIE NAMAWIA艁 MNIE DO ZAKLADANIA KONTA. Za艂o偶ylam je z totalnej ciekawo艣ci, ale to nie znaczy, 偶e odchodz臋 czy co艣... I nie uwa偶am, 偶eby by艂o to co艣 nie fair wgl臋dem naszej spo艂eczno艣ci bo mnie z nimi nic, ale to totalnie nic nie 艂膮czy. A je偶eli kto艣 ma ochot臋 to niech idzie... ich strata... nic na to nie poradzimy, a 偶re膰 si臋 przez to, to te偶 nie ma sensu robi膰 sobie wrog贸w naoko艂o.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...