Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 21
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

To ja poleciłam @ Hesz3K, aby założył ten temat na forum bo widzę, że go to bardzo obchodzi i zależy mu na tym aby było dobrze, nie tylko dla siebie ale również dla innych stałych graczy. Wychodzę z

Dziekujemy @ Hesz3K, że bronisz to co nalezy do nas.. Po co wyłączacie ducka na PB skoro movement jest najwazniejszy(TAK @ Ogen Dogen MOVEMENT TO TEZ SKILL) Jako my "STALI" gracze PB chcemy wyłąc

Nie chce na nowo zaogniać konfliktu, ale wypowiem się, żeby wyjaśnić kilka rzeczy. Czekaliście na moją odpowiedź, a wczoraj nie miałem czasu, żeby na spokojnie siąść i napisać. To był mój pomysł

Jako iz zostal zablokowany duck na serwerze tak o a byl kompromis ze do 1:45 nie mozna robic sgs/gs itd wiec nie wiem z jakiej racji zostal tak o zablokowany bo wszystko bylo git ale wracajac, jako ze ja jak inni STALI gracze PB korzystajacy z duck'a  chcemy zeby zostal przywrocony duck poniewaz nasz movement na tym polega a zostalo nam to odebrane. Osoby ktore sie zgadzaja prosze o podpisanie pod tematem, ze jestescie na tak 

• Super! 2

Nauczcie się duckowac „wyższa administracjo” a nie próbujecie na sile wywalić większość stałych graczy. Tak wiem według waszego rozumowani stali gracze zostaną, ale się mylicie i nikt będzie grał na serwerze ograniczonym do wsad. Najśmieszniejsze jest to ze opiekun pb musi pisać post, bo bez jego wiedzy to zrobiliście.

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By Ogen Dogen,

tak samo jak bez jego i mojej wiedzy został skrócony czas blokady z 15 do 8 sekund, ale w tym już nikt nie widział problemu ;)

By dymeek,

Ogen racja mielismy was pochwalić za to ale myslelismy, że to jakis błąd dlatego szkoda bylo gadac bo byscie to wydluzyli :D

By dymeek,

tak naprawde bez wiedzy nikogo. Nikt sie nas nie pytal ani opiekunow serwera czy sa za tym :D

Dziekujemy @ Hesz3K, że bronisz to co nalezy do nas.. Po co wyłączacie ducka na PB skoro movement jest najwazniejszy(TAK @ Ogen Dogen MOVEMENT TO TEZ SKILL)

Jako my "STALI" gracze PB chcemy wyłączenia 🙂 Wydaje mi się, że nie tylko na paintballu bo na ostrej tez bedzie wiekszosc za tym :)) Wy zamiast "dbac" o nas bo to my to tworzymy te community. Jednak wy wolicie niszczyc starowieczną gierke gdzie te poruszanie sie bh czy po prostu zwykly silent run to cos pieknego :D 

(Moze @ Dzaastine pokażesz nam swoich przynajmniej 5 stałych graczy moze byc na PV nawet zeby nie bylo, którym tak przeszkadzal ten duck?)

Przeciez wiekszosc ludzi chce wyebania tego bezsensownego czegoś.. No ale tak stali gracze od 2k18 co wracaja z pracy po 12h i graja max godzine maja wiecej do gadania niz reszta, która siedzi tu wiekszosc czasu (nie mowie o sobie rzecz jasna chociaz teraz zaczalem przesiadywac)

Po prostu stwórzmy ankiete.. Dajcie ludziom sie wypowiedziec co o tym myslą czy są na tak czy nie.. 

Najlepiej dwie ankiety jedną z ostrej a drugą z PB bo oczywiscie tutaj te serwery sie roznia i na ostrej nie jest tak potrzebny ten scroll.. 

(i widocznosc głosujacych tez włączcie żeby nie było ze dodajecie sobie jakies dwa głosy  bo braknie :D raczej nikt sie nie obrazi ani nie bedzie zjechany dlatego ze zaglosowal na "TAK" lub "NIE" kazdy ma prawo głosu niech glosuje na to co mu bardziej przypada 🙂 To tyle podziękować 

//EDIT: Niech wypowiadają się też osoby z ostrej żeby nie bylo, że musza tworzyc nowy temat

Edited by dymeek
  • Lubię to! 2
  • Super! 4

Jak na moje, to były "zebrania administracji", na których omawiało się każde za i przeciw oraz mówiono o różnych propozycjach, aby wszystko było ustalane wspólnie. Jak widać, nie jest chyba tak skoro Opiekun, musi samemu dawać ową propozycję. Jestem za tym aby ducki były, bo cóż z frekwencją na serwerze jest źle, a w taki sposób może być jeszcze gorzej. Oczywiście to tylko moje zdanie. 

• Lubię to! 4
  • Super! 1

Sam nie lubię ludzi którzy duckuja ale skoro kompromis to kompromis, @ Ogen DogenMiałeś prawo wgrać taki plugin jako iż to jest twój serwer i ty wybierasz co na nim jest lecz nie zapomnij że zgodziliśmy się jednogłośnie że ducki są dozwolone od ( któreś tam minuty) a teraz blokujcie tak o bez słowa xddd, troszkę to naciągane

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 1

@ dymeek Hmmm... myślę, że nie ma tu co pokazywać, bo nie wytykam ludzi palcami 😉 cofnij się do momentu jak łapaliście na DD2 bany od adminów za sgsy, to będziecie mieli kilka przykładów komu to przeszkadza. A ludzi co pisali na pw bądź poruszali te tematy nie zliczę na palcach jednej ręki. 

Jak pójdziesz do pracy i będziesz robił po 12h to myślę, że też mało kto będzie wiedział kto to dymek bo będziesz wchodził na godzinę dziennie bądź w ogóle, ze zmęczenia po pracy. Dzięki takim ludziom co pracują po 12h i wchodzą pograć od czasu do czasu te serwery jeszcze stoją, bo Ci ludzie wspierają Nas finansowo, ale nie zrozumie tego ktoś kto nie dorzucił złotówki i jeszcze uważa, że my o Was nie dbamy. A dzięki komu w ogóle gracie? Właśnie dzięki Nam, BO GDYBY NIE HAJS I PRACA PO 12H TO TYCH SERWERÓW W OGÓLE BY NIE BYŁO.

@ DavidM a czy sprawiedliwym jest fakt, że był kompromis do 1:45, a ktoś po cichu sobie zmniejszył czas nikogo o tym nie informując, a bo może nikt się nie skapnie? Nie sądzę. Skoro kompromis, to kompromis 😉

Pewnie nie byłoby problemu, gdyby nie cyrki paru osób. Bo do robienia podwójnego ducka to się tutaj nie rozchodzi, akurat takie pierdoły to nikomu nie przeszkadzają... 

• Haha 1

Jakie wywalanie graczy na siłe itp… @ DavidMzluzował to i serw pusty.
 @ dymeekjakoś na 3 mapsach też jest i co ? sam grasz codziennie kilka godzin z nami 🙂 Podoba mi się to, co Dżaga napisała... ja właśnie wracam z roboty po 2 dniach odpalam browarka i chce sobie pograć  :D  Zamiast na kanterka to wbiłem na plan filmowy batmana...

Rozumiem po prostu żeby mieć jak się wypowiedzieć muszę przelać kasę bo inaczej moje słowo jest uja warte.. 

3 minuty temu, Dzaastine napisał:

@ dymeek

@ DavidM a czy sprawiedliwym jest fakt, że był kompromis do 1:45, a ktoś po cichu sobie zmniejszył czas nikogo o tym nie informując, a bo może nikt się nie skapnie? Nie sądzę. Skoro kompromis, to kompromis 😉

Naprawde aż tak was boli te 7 sekund? I co płakał ktoś? Gdzie Ci Twoi stali gracze już się wyzalili że dymek zapierala o 7 sekund szybciej niż wcześniej? 😭

@ Dzaastine Bany za sgs? Ile ich było? Sciagneliscie jakiegoś typa co nawet nie wiedział co to sgs i dał bana za speedhacka vegazowi to tyle z listy banów vegazicy. Co do moich? Raz nagrywałem filmik a drugi raz dostałem przez to, że admin nie doczytał regulaminu i myślał że są zakazane dlatego zbanował :)) 

Zresztą do was i tak nic nie dotrze to nic, że tyle osób się wypowiedziało przeciwko wam i nawet wcześniej Water coś pisał, że to tylko wy się splakaliscie między innymi Ty i ktoś inny dlatego jesteście temu tak przeciwko.. Gdyby tak nie było to byś chociaż nasza stronę zrozumiała, a nie cały czas przeciwko :D

11 minut temu, Dzaastine napisał:

@ dymeek Hmmm... myślę, że nie ma tu co pokazywać, bo nie wytykam ludzi palcami 😉 

@ DavidM(Sory nie mogę Cię usunąć stąd /zepsute xD) 

Bo takich ludzi nawet nie było max 2-3 osoby :)) 

Śmiechu warte! 😉 Kłóćcie się dalej. A za miesiąc ktoś mądry i tak zrobi jak mu będzie pasować. 

Ten temat zmienia swoje stanowiska częściej, niż niektórzy wchodzą na serwer, a się wypowiadają! xD

@ DavidM

Odkąd tu przyszedłem, to PB ma średnio co 3 miesiące nowego opiekuna. Chyba jednak się coś zmienia, ale może nie to co powinno...

Edited by CZARODZIEJ BABA
28 minut temu, dymeek napisał:

Water coś pisał, że to tylko wy się splakaliscie między innymi Ty i ktoś inny dlatego jesteście temu tak przeciwko.. 

Bo takich ludzi nawet nie było max 2-3 osoby :)) 

Że co? Nie życzę sobie abyś zarzucał mi cokolwiek bez dowodów na to, bo ktoś coś pisał. 

Hmmm... siedzisz w moim rozmowach na steam albo 24h/7 na 3mapsie, że wiesz, że takich ludzi nie było bądź max 2-3 osoby? No nie, więc zachowaj swoje śmieszne statystyki dla siebie.

Może i nic by się nie stało, że czas został skrócony, gdyby to było skonsultowane ze wszystkimi a nie zrobione w tajemnicy. Bo skoro była umowa, to była umowa. 

Resztę pozostawię bez komentarza, bo widzę coraz więcej bajkopisarzy i za dużo niektórzy sobie dodają 🙂

I radzę Ci ogarnąć słownictwo bo trochę za bardzo się poczuwasz, a regulamin obowiązuje w każdym temacie.

/ @ dymeek nie musze Ci nic udowadniać i nie prowokuj mnie.

• Haha 1
  • Przykro mi 1
By dymeek,

Co Cię znowu uraziło albo co napisałem nie tak? 😞 przepraszam bardzo panią moderator i wszystkich urażonych 😢

By dymeek,

Może w końcu Ty udowodnisz, że Twoi stali gracze coś o tym mówili o ile istnieją :(

By Dzaastine,

Przeczytaj regulamin to będziesz wiedział.

26 minut temu, Dzaastine napisał:

A dzięki komu w ogóle gracie? Właśnie dzięki Nam, BO GDYBY NIE HAJS I PRACA PO 12H TO TYCH SERWERÓW W OGÓLE BY NIE BYŁO.

Czyli cala zasluga stoi po waszej stronie? Bo sypniecie hajsem i wszytko samo sie kreci niezle podejscie do comunity oraz OP xD

• Lubię to! 3

Kurla, ten temat jest lepszy niż serial na NETFLIXIE xD, i wiem że za to dostanę Warna ale chociaż wyraziłem swoje zdanie.

@ Inkwizytor Dawaj popcorn!

@ Ogen DogenDaj tutaj wyjaśnienie dlaczego jest tak a nie inaczej 

1 minutę temu, Hesz3K napisał:

Czyli cala zasluga stoi po waszej stronie? Bo sypniecie hajsem i wszytko samo sie kreci niezle podejscie do comunity oraz OP xD

Chyba nie bardzo zrozumiałeś co miałam na myśli ale okej 🙂 każdy interpretuje sobie na swój sposób.

Pisząc po waszej stronie rozumiem, że bierzesz pod uwagę wszystkich którzy dorzucają swoją cegiełkę do serwera na jego utrzymanie + reklamy i właśnie OP i adminów którzy też przyczyniają się do jego funkcjonowania i sprawują nad nim kontrole? Bo jeśli nie to miałeś na myśli, to nie mamy o czym rozmawiać. A jakbyś nie zauważył, też jestem OP 😉

• Ja pierd*le 1
  • Przykro mi 1

Za dużo emocji. Poczekajmy co zrobi @ Ogen Dogeni nie spierajcie się, czy obrażajcie. Tworzymy sieć serwerów, działamy wspólnie. Nie naskakujcie na siebie jak wrogowie. Słusznie zamknąłeś @ DavidM

23 godziny temu, dymeek napisał:

Dziekujemy @ Hesz3K, że bronisz to co nalezy do nas.. Po co wyłączacie ducka na PB skoro movement jest najwazniejszy(TAK @ Ogen Dogen MOVEMENT TO TEZ SKILL)

Jako my "STALI" gracze PB chcemy wyłączenia 🙂 Wydaje mi się, że nie tylko na paintballu bo na ostrej tez bedzie wiekszosc za tym :)) Wy zamiast "dbac" o nas bo to my to tworzymy te community. Jednak wy wolicie niszczyc starowieczną gierke gdzie te poruszanie sie bh czy po prostu zwykly silent run to cos pieknego :D 

(Moze @ Dzaastine pokażesz nam swoich przynajmniej 5 stałych graczy moze byc na PV nawet zeby nie bylo, którym tak przeszkadzal ten duck?)

Przeciez wiekszosc ludzi chce wyebania tego bezsensownego czegoś.. No ale tak stali gracze od 2k18 co wracaja z pracy po 12h i graja max godzine maja wiecej do gadania niz reszta, która siedzi tu wiekszosc czasu (nie mowie o sobie rzecz jasna chociaz teraz zaczalem przesiadywac)

Po prostu stwórzmy ankiete.. Dajcie ludziom sie wypowiedziec co o tym myslą czy są na tak czy nie.. 

Najlepiej dwie ankiety jedną z ostrej a drugą z PB bo oczywiscie tutaj te serwery sie roznia i na ostrej nie jest tak potrzebny ten scroll.. 

(i widocznosc głosujacych tez włączcie żeby nie było ze dodajecie sobie jakies dwa głosy  bo braknie :D raczej nikt sie nie obrazi ani nie bedzie zjechany dlatego ze zaglosowal na "TAK" lub "NIE" kazdy ma prawo głosu niech glosuje na to co mu bardziej przypada 🙂 To tyle podziękować 

//EDIT: Niech wypowiadają się też osoby z ostrej żeby nie bylo, że musza tworzyc nowy temat

A więc wracając do tego, skoro to wprowadziła Administracja to jest to Administracja, nie próbuj robić jakiejś rewolty bo to co oni zarządzą jest i tyle, możesz dostosować się do tego albo i nie.Mnie na 3 mapsie zawsze wkurwiały że tak się wyrażę twoje sgs'y, gdy ich nie ma to pokazujesz się rzadko (dostajesz kilka razy głowę i wychodzisz). Ja w przeciwieństwie do Ciebie używam CTRL, i nie chciałbym aby znowu powtórzyło się używanie sgs.Cytując klasyka czego nie ma w regulaminie to nie jest zabronione, może i tak ale to nie jest umiejętność bawienie się rolką. Więc kontynuując nie wypowiem się na temat PB ale na ostrej nie chcę widzieć czegoś takiego jak odblokowane sgs, czy widzisz tu kogoś kto wypowiada się na temat ostrej ?, raczej nie więc nie mów za innych.

Sam chciałem się wypowiedzieć, lecz temat został zamknięty.

@ Inkwizytor Temat otworzony na moją prośbę, moje zdanie nie ma na celu urazić kogokolwiek, lecz gdy słyszę że na ostrej też @ dymeek chce to wprowadzić to aż mnie krew zalewa.

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1
  • Super! 1
By Inkwizytor,

Nie ja zamykałem

4 minuty temu, #Demolka napisał:

To ja poleciłam @ Hesz3K, aby założył ten temat na forum bo widzę, że go to bardzo obchodzi i zależy mu na tym aby było dobrze, nie tylko dla siebie ale również dla innych stałych graczy.
Wychodzę z założenia, że Nam jako OP serwera powinno przede wszystkim zależeć na GRACZACH, bo to dzięki NIM nasza praca wgl ma jakikolwiek sens, a nie na tym co mają do powiedzenia osoby już w ogóle nie związane z serwerem a czują, że nadal mogą się pchać z buciorami ( Tak @ Dzaastine to aluzja do Ciebie, miałaś swoją szansę na PB więc teraz pilnuj swojego 3MAPSA, Twoje materialne podejście do sprawy jest przerażające, chyba, że ja też to źle zrozumiałam ale to chyba świadczy o tym, że Twój przekaz był nakierunkowany na jedno znaczenie, więc jeżeli tak nie jest to wyjaśnij konkretnie o co Ci chodzi z tym czasem i hajsem, nie jest to również 1 raz kiedy masz mam wrażenie najwięcej do powiedzenia, jeżeli chodzi o sprawy związane z PB, a jeżeli wypowiadasz się dlatego, że @ dymeek przywołał temat ostrej to weź załóż temat u siebie w kąciku i tam się wypowiadaj w imieniu 3MAPSA).

Sytuacja na PB nie jest za kolorowa, przez małe problemy z finansami (sponsorzy - odejścia i inne sytuacje losowe), brak reklamy daje nam w kość dość konkretnie. Admini po rezygnowali, powstanie nowej sieci też nie wróży nic dobrego, więc musimy dać z siebie wszystko, aby nasze PB było miejscem do których graczy przyciąga, a nie wejdą na 1 rundkę i narka. 

Został wypracowany kompromis blokady czasowej i było okey, ja nie dostawałam żadnych sygnałów, że nadal coś nie gra, zdarzały się pomyłki to fakt, ale nie na tyle często aby wprowadzić coś co już kompletnie pogrąży serwer. 

Głosowanie będzie najlepszym wyjściem z sytuacji. 

Ja też wiem, że idealnym OP pod w sumie żadnym kątem nie jestem i za takiego się nie uważam, wydaje mi się, że się dobrze uzupełniamy czy ze wcześniejszą ekipą czy z obecną. 

Teraz chyba za bardzo poleciałaś z tematem ale nie będę się do tego odnosić.

Teraz wielki problem, że się tu wypowiadamy? To dlaczego ktokolwiek przywołuje mnie do tego tematu, oczekuje mojej wypowiedzi, wmawia mi, że sobie wymyślam ludzi z 3mapsa, którzy mają coś przeciwko, te osoby chcą się wypowiedzieć a teraz piszesz mi, że pcham się z buciorami. 

Problem leży po obu serwerach, bo gracze z PB grają na 3mapsie, a 3maps gra na PB... więc każdy ma prawo się tu wypowiedzieć i nie mów mi, że nie jestem w żaden sposób związana z PB, bo gdyby nie Wasz chory klimat i niektóre osoby, to pewnie z chęcią ja i większość graczy by przesiadywali i na PB. 

Wiele ludzi uważa, że PB to ostatnio jedna wielka patologia. I gdyby nie to, że Helona tu nie ma, to serwer i ludzie już dawno byliby ustawieni i taka jest prawda. 

I co Wy mi pierdolicie, że kasa nie jest ważna jak sama piszesz, że jest problem z kasą i sponsorami. Jak nie ma być problemu jak reklama kosztuje prawie 500 zł, a bez tego no przykro mi bardzo ale ludzi nie będzie, a na pustym serwerze nikomu się nie chce grać. 

JEŻELI MACIE TAKI WIELKI PROBLEM, ŻE LUDZIE Z OSTREJ SIĘ WYPOWIADAJĄ, TO NA DRUGI RAZ NIECH NIKT O NAS NIE WSPOMINA I MNIE NIGDZIE NIE OZNACZA. Bo cisnąć po kimś jest bardzo łatwo, najlepiej zrobić sobie z kogoś słupa i kozła ofiarnego i wypominać coś co w ogóle nie powinno mieć miejsca. 

Także jak chciałaś zabłysnąć cisnąć po mnie, to gratuluję udało Ci się, bo masz rzeszę wiernych fanów którzy podzielają Twoje zdanie. A gdyby nie pisanie dymka na temat ostrej i wspominanie o mnie, prowokowanie mnie, to nawet bym tu posta nie napisała. 

Dla waszej wiadomości nie ja wgrałam plugin i nie ja wpadłam na ten pomysł, ale jak najbardziej jestem za, bo na 3mapsie nie będzie latania na sgsach. A na PB? Pierdoli mnie co tam robicie 😉

• Ja pierd*le 2
By dymeek,

Jesteś moderatorem powinnaś dawać przykład:) Przecież regulamin każdego obowiązuje xD

By Dzaastine,

Moderator też człowiek, wam wolno używać wulgaryzmów a nam nie? ;) pozdro.

• Pogrom locked this topic

Nie chce na nowo zaogniać konfliktu, ale wypowiem się, żeby wyjaśnić kilka rzeczy. Czekaliście na moją odpowiedź, a wczoraj nie miałem czasu, żeby na spokojnie siąść i napisać.

To był mój pomysł z wgraniem tego pluginu (możecie mnie obrzucać łajnem) i wgrałbym go wcześniej, gdybym wiedział o jego istnieniu. Powodem wgrania tego była Wasza dwójka @ veegaz @ dymeek, bo nikt się nie kręci na sgsach jak Wy i nikt nie jęczy o ten zakaz jak Wy. Nic dziwnego jak 90% Waszej gry się na tym opiera, a na innych sieciach nie byłoby rozmowy nawet o kompromisach. I tu naprawdę nie chodzi o mnie czy o kogoś z wyższej administracji, bo mi tylko zależy na ogóle graczy a ja sam mogę być największym gie na serwerze. Nikomu nie przeszkadza jak ktoś sobie "kica" na scrollu i nie byłoby od samego początku całej tej zadymy, ani temat nie byłby w ogóle poruszany, ale jak ktoś porusza się jak na speedhacku to wszystkim się odechciewa grać.

Tak, nie jest to przesadzone stwierdzenie. Ja nadal uważam, że Wasz movement jest co najmniej nienaturalny, nie mówię o samych sgsach, nie wiem czy to jest config do gry, do myszki czy czego czy połączeniu wielu rzeczy. Wiem, że na pewno się wyprzecie, zaprzeczycie. Odkąd grałem klanowo na paintballu (pierwszy raz jakieś już 10 lat temu) to przerabiałem już przeróżne skrypty, dopalacze, wspomagacze i nikt nie osiągał czegoś takiego jak Wy, nawet ci co latami ćwiczyli rolkę (a wy tutaj gracie stosunkowo krótko). To, że nie wypowiadałem się w wcześniejszych tematach to nie znaczy, że jakoś przekonaliście mnie do Waszej opinii. Mam kilka przesłanek (nie twardych dowodów!) odnośnie tego, filmikami też nic mi nie udowodnicie i w zasadzie w żaden sposób tego nie udowodnimy, bo byśmy musieli się spotkać na żywo 😉 A nie ufam Wam ani trochę, jesteście konfliktowymi osobami (mam dobrą pamięć), w przeszłości wielokrotnie dostawaliście bany za pyskówki. Dlatego uciekamy się do takich rozwiązań.

W tym wszystkim najbardziej mi szkoda innych graczy, bo oni na tym najbardziej ucierpieli i wprowadziłem to świadomie, kosztem innych, więc przepraszam tu za to resztę społeczności. Było to też spowodowane tym jak się dowiedziałem (przypadkowo!), że zmieniony został po cichu czas blokady na który się umawialiśmy.

Kolejna rzecz to przestańcie kreować rzeczywistość i manipulować ludźmi, że Was jest większość, bo nie jest. Większość serwera nie umie zrobić nawet podstawowego ducka zrobić i takie osoby są dla nich nie do przejścia. Gdyby 100% graczy miało zabrać głos w tej sprawie to bylibyście zmarginalizowani.

Koniec końców dobrze, że @ Pogromzrobił to vote, mimo że wszyscy wiemy jaki będzie jego wynik, bo niewielu aktywnie się angażuje w życie społeczności.

Ten post niczego nie zmienia, chciałem wyprostować tylko kilka rzeczy.

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
  • Super! 3
By dymeek,

Tylko my? Bo tylko my potrafimy? tzn sa jeszcze gracze, którzy potrafia ale mniej graja... A nie jest tak, że wiekszosc jest przeciwko? Robcie tak dalej ale nie dziwcie sie, ze wam uciekaja gracze na inna sieć

By dymeek,

90% to smieszna liczba dochodzi do tego jeszcze troche umyslu i sluchu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...